Bes den memnun musunuz altın bes i nasıl ?

eppek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2023
1.333
5.950
Seneye ocakta bes e girmeyi düşünüyorum 10 yıl sonra ya da emekli olunca kullanmalık.

Tavsiye eder misiniz

Seneye ocakta bes e girmeyi düşünüyorum 10 yıl sonra ya da emekli olunca kullanmalık.

Tavsiye eder misiniz
Hayır daha geçen ay bozmak zorunda kaldım 8 yılda 130 bin gibi birşey birikti 10 yılı tamamlamadigim için devlet katkisin9 yüzde 30 verdi 105 lira gibi bir para ödediler zamanında altın alsaydim daha kardaydim çok pişmanım tavsiye etmiyorum oyuzden

1.5 yıl kadar önce iş değiştirdiğim ve yeni iş yerinin mecbur bırakmasından dolayı bese başladım aylık çok büyük bir rakam değil ama gereği yok çok büyük kar sağlayacağınıda düşünmüyorum onun yerine fiziki altın mesela her ay bir çeyrek yada paranın yettiği kadar gram alıp koysan çok daha avantajlı olur bence

Bende çocuklara yapayım dedim 10 yıllık. Sonra onlara altin hesabı açmak daha mantıklı geldi. Gram olarak alıyorum. İnşallah dokunmam. 10 yıllık bir süre koydum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…