Bershka

:lepi: benim mağzam bayılıyorum.. tarzı tam bana göre fiyatlarıda makul heleki indirim dönemlerinde .. ah bide biraz daha kaliteli yapsalarmirmirmirmir

bende çok seviyorum burada mağazası yok ancak ihracat fazlasını getiren bi mağaza var oradan alıyorum.daha şimiden yaz için bir sürü şey aldım.

evet bershka mükemmel ötesi...mağazaya girince içimden biri 60....70....80... die bi göbek atıyo..kafayı sıyırıyorum tam bir canavar oluyorum...hepsi benim hepsi benim die gözlerim dönüyo...ama bişey itiraf etmek istiyorm:bershka nasıl okunuyo bilmiyorum

arkadaşlar bershkadan aldığınız ürünleri çok iyi inceleyin en son bir beyaz tunik aldım eve gelip bi baktım küçücük delikleri vardı, modeller süper ama iyi incelemek lazım:)

arkadaşlar bershkadan aldığınız ürünleri çok iyi inceleyin en son bir beyaz tunik aldım eve gelip bi baktım küçücük delikleri vardı, modeller süper ama iyi incelemek lazım:)

evet bende mavi bir gömlek almıştım eve geldiğimde bir çok yerde delikleri olduğunu fark ettim.güzel şeyler oluo ama bence çok kalitesiz..

Gecen gun bır tunık aldım bende, cok rahat ve sık duruyor bence...

evet bende mavi bir gömlek almıştım eve geldiğimde bir çok yerde delikleri olduğunu fark ettim.güzel şeyler oluo ama bence çok kalitesiz..

Evet,çok dikkat etmek gerek.Bershka'dan bugüne kadar aldığım 2-3 tişört delik çıktı.Her seferinde de değiştirdim,sonuncu da patladım artık.Pazardan alsak böyle çıkmaz,dedim.Resmen insanı enayi yerine koymaya çalışıyorlar.Delik tişört defolu ürüne girer ve mağazada 30-35 tl 'ye satılmaz.Almıyorum artık ordan bir şey.sempatiksalakcinni

bershka tamam güzel bir marka ama şuanda sosyete pazarlarından bershka ve zaranın ve hatta topshopın ürünlerini almaktayımm çokta memnumun bershkada 20 25 lira olan tişört sosyete pazarlarında 10 lira :)

bu link doğru siteyi mi açıyor, ben yanlış şeyler mi gördümdelikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…