Bershka

gerçekten tarz çok güzel şeyler var ama kalitesini beğenemiyorum nedense ben...geçen gün gömleğini giymiştim..ince yazlık bir gömlek...pazardan alınma gibi oluverdi akşama kadar..yani üzerine giydiğin zaman duruşundan kalitesi belli olmuyo ama olmalı...bi daha da daha kaliteli yerler dururken ordan bişey almayı düşünmüyorum açıkcası ben...

stradivarius ve bershka tek geçerim çok harikalar alışverişe çıktımız zaman ablamla uğradığımız ilk yerlerdendir

stradivarius ve bershka tek geçerim çok harikalar alışverişe çıktımız zaman ablamla uğradığımız ilk yerlerdendir

aynen katılıyorum ama cevahirde bişeyler bulmak zor ben nişantasındaki stradivarius 'a özellikle bayılıyorum gecen sene bir suru orjinal kazaklarımı ve hırkalarımı ordan almıstım
bide montları çok şeker

Bershka opuyorumnanaktan
Tek kelimeyle süper.. Bayılıyorum.. opuyorumnanaktan

ben de çok beğenirim tarzını
ama malesef burda bershka yok mafoldumben
her istanbula gidişimde mutlaka uğrarım

ya bershka yı bende çok seviyorum ama burda anlatıldığı gibi hiç 10tlye kot fln denk gelmedi bana.. en ucuz bulduğum şey bile 30tl civarıdır heralde.. ankara diyemi böyle :sinifsinif:
biri bana indirim zamanını haber verebilirmi rica etsem :1no2:
ben genelde ankamall deki bershkaya bakıyorum.. AMA PULL AND BEAR DE SÜPER alkisalkisalkis

super otesıı bayılıorum oraya bugun yıne ordan aldım.........

benım tarzımı yasıtıyor resmen ,bayılıyorum ..

pazar gunu gıttım ddaha ındırım vardı bır kac reyonda..

inditex grubunun (bershka, pull and bear, stradivarious, oysho..vs) indirim günleri sabit canım 2 ocak ve 2 temmuz kaydirigubbakcemile2

ya bu bershkada sanki bedavaya dağıtılıo hee pazardan beter
anam bi kalabalık var kapıdan taşıo
herşey yerlerde falan her yer dağınık
görevliye bişe sorcan anasını satıyım o kalabalıkta görevliği bulmak sman içinde iğne aramaktan zor

cewahır genelde ole oluo ama ıstınyede ben hıc ole gormedım gayet sakın

ınternet sitesinden bişey anladıysam arap oluyum.
Modellerini beğeniyorum pantolon hariç tayt gibi oluyor sevmiyorum öyle de.

Mikla,
Hırka üzerine kurdele'nin fotoğrafını koyacaktınız.
Ben de bekliyorum
boshayallersmile

Kalitesiz, fiyatlarıda ona orantılı, bu yüzden tercih edilesi. Sezonluk parçaların uygun fiyata alınabileceği bi mağaza, ucuza kaçtığımda tercihim, kazakları çok çabuk bozuluyor gerçektende

süper bimağaza burası.
ankamall e gidince ilk sırada bu var saten.cok gens seksi akdınsı ve değişik trend kıyafetler var.

41 ve 42 numaraya kdr ayakkabı da bulabılırsı ız benım gibi koca ayaklı isenız

cok guzel şeyler war hemde dıger markalara gore cok uygun baylyorm:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…