Bershka

ewtt kızlar ya bershkanın hırkaları fln cok hos ama sezonda pahalı oluo mikla cım walla tam bi moda ikonusun istanbula geldimmi seninle alişwerişe çıkılmalı

canm sen zaten gelicen ya ilerleyen günlerde bana bi haber et seni senelik donatalım ucuz kaçış noktalarımdan =)) pazarların yerlerini anlattm biliosun bi de terkos kaçmaz (; ya aslında beşiktaş da var, ya her yer bizim işte yahuu!

ewet ya resmen babane hırkası katılıorum wala..ama güzel de duruo krem rengi favorimmmm

canım wallahi gelip alişweri yapmak için sabırsızlanıyorum cnm terkos dediniz yer taksimde dimi gittim die hatırlıyorum yazın.. kaydirigubbakcemile3

kızlar bershkanın mewsim indirimi nezamn oluo ?

canm şuan indirimde değil ama mağaza bütün olarak ind.e girmese de her gittiğinde uygun fiyatta mutlaka ki bişiler oluyor. taksmdeki bershka da arka taraf outlet gibi zaten pantolonlar 10küsür lira yani şaka gibi. beyaz almam lazım gidip bi ara.

+evet terkos taksimde.

+turkuazzcım benm de favorim camel,krem . ama siyah ve lacivertim de var. hatta gri de var. =))

desene miklacım benim acilen istanbula gelmem lazım cnm özel mesaj nasil gnderilio biliomusun buarada:1rolleyes:

bershkadan beyz pantalon almıştım bnde geçen sene tl..çok komk rakamlar bi pantalon için ve geçen sene o kdr gymeme rağmen çok ii çıktı hiç sorun yaşamadım..bu arada beyaz pantalonun altına ayakkabı seçmekte çok zorlanıorum ben yaa:S sanki siyah babet giyince komik oluo gibime gelio

desene miklacım benim acilen istanbula gelmem lazım cnm özel mesaj nasil gnderilio biliomusun buarada:1rolleyes:

hıhı a.s canım kime göndermek istiyosan isimlerimizin yanında yuvarlak bi buton varya çevrimiçiyse yeşil , offlinesa mavi bi nokta var.ona tıkla ordan yazabiirsn öm.

+bu arada turkuazzcım ve dier hırka severler, hırkaların üstüne saten kalın kurdele bağlamak çok moda söylim.. ben manifaturacıdan aldım 1er metreşer renk renk, kemer gibi belüstünde fiyonkluyorum çok hoş oluyo. stradivariusta gördüm aynısını, benim 5 tl ye aldığım krem hırkanın üstüne kahverengi saten kurdele bağlamışlar fiyatına da 50 tl koymuşlar sırnaşık şey

ay yarama parmaK basmışsın :1shok: beyaz pantolon nası sorunlu bi seçimdir ayakkabı için ya öylee ben de babetle giyenlerdenim canım senin gibi ama mutlaka daha iyi bi kombini olmalı ! :1no2: converse batırıyor, terlik ı ıh, sandalet belki, topuklu her gün zaten giyilemiyor.. pfff yanii =(

ya ben siyah babet giyiyorum kıro gibi hissediorum kendimi,beyaz converse giyiorum bembeyaz oluo,spor aykkabı ztn olmuo:s daha ii bi fikri olan bzmle paylaşır umarımm..bn bu kış tarçın rengi timber giydm üstüne uyumlu bi kazak petrol yeşili belime de kalın tarçın rengi kemer takmıştım gene bras kurtadı ama bu mevsimde artık timber gyemem kiiii

bu arada hırka kurdele kombininin resmini ekler msn cnm bi ara merak ettm nası durduunu ..bnm sadece ince hırka olarak siyah hırkam war onunla yapabilirm bndeee

tabi canm eklerm . yerimseniben

ben de tarçın ugg larla giydim çok güzel duruodu ama artık neyle giyicem bilmiorum yeni aldığım rugan topuklu ayakkabımla da güzel olurlar da her gün gezemem la öyle :sm_confused:

ewet ya topuklu ayakkabıyı gnlk yaşamda kullanmak zor oluo bn ztn giyemiorum okula fln öle beğenip alıorum sadece kırk yılda bir kullanıorum :S

resmleri bekliorumm cnm

bershkaaa opuyorumnanaktan bütün kıyafetlerim ordan nerdeyse bayılıyorumm :))
genelde cevahir ya da capacitydeki mağazalarına gidiyorum taksimdeki tam olarak nerde kızlar tarif edebilir misinz??

herkes okadar övüyo ben nedense beğenemedim ya fisfisfis

Bershka... opuyorumnanaktan
Seni seviyorum Bershka opuyorumnanaktan

bende genelde cevahir ve capacıtyden alıyorum en cok begendıgım markalardan bırı ozellıkle pantolon ve ceketlerı harıka

ayy bershka cok guzel yaaa benım tarzımı cok yansıtıyo bayılıyorummmmmmmmmmmm

stradivarius ve bershka ikisine de bayılıyorum
özellikle hırka gömlek trençkotları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…