Bernardo şikayet

Pasabahce, Hisar, Kutahya, Gural vb bunlar koklu kendini kanitlamis ve kolay kolay sorun yasanmayan markalar. Yeni cikan, tasarimlari daha farkli diye talep goren markalarin bir cogunun musteri memnuniyeti diye bir seyden haberi yok. Simdi alsam yine eski markalari secerim. Tabak canak mi aliyoruz sinir hastasi mi oluyoruz belli degil.

Ayrica bernardo klas bir marka degil... Pahali olmasi bu gercegi degistirmiyor.

işte gösteriş düşkünleri kaliteyi para ile ölçtükleri için..

Pasabahce, Hisar, Kutahya, Gural vb bunlar koklu kendini kanitlamis ve kolay kolay sorun yasanmayan markalar. Yeni cikan, tasarimlari daha farkli diye talep goren markalarin bir cogunun musteri memnuniyeti diye bir seyden haberi yok. Simdi alsam yine eski markalari secerim. Tabak canak mi aliyoruz sinir hastasi mi oluyoruz belli degil.

Ben de baba lafı dinlemedim süründük boştan yere
2 aydır günlük tabaklarla ağırladım misafirlerimi
Şimdi bernardodan aldiğim iadenin üzerine para koyup küyahyadan alacağım setimi, babamın lafına geldim yine

Bir iki arayın olumlu bir dönüş olmazsa direkt tüketici hakem heyetine bildirin, bernardoyu arayip fa bakin tuketici hakem heyetine dilekcemi verdim diye bildirin. Biz size doneriz deyip sikayet kaydi olusturmaktan oteye gitmeyen musteri hizmetleri aninda ust birime yonlendirecek sizi. A adles7

Bu tarz ürünler asla bulaşık makinesinde yıkanmaz. Asla asla asla,5 senedir elimde yıkıyorum akma olmadı
Bana bu konuda uyarı yapılmadı
Bende bernardo kullanıyorum memnunum gayet. Bulaşık makinesine atmadınız değil mi? çünkü bu modeller elde yıkanıyor
Bana bu konuda uyarı yapılmadı.

ben hiç araştırma yapmadan aldım. Çeyizlik takımım güral dı. 18 yıldır hiç problem yaşamadım
Ben de baba lafı dinlemedim süründük boştan yere
2 aydır günlük tabaklarla ağırladım misafirlerimi
Şimdi bernardodan aldiğim iadenin üzerine para koyup küyahyadan alacağım setimi, babamın lafına geldim yine

Bir iki arayın olumlu bir dönüş olmazsa direkt tüketici hakem heyetine bildirin, bernardoyu arayip fa bakin tuketici hakem heyetine dilekcemi verdim diye bildirin. Biz size doneriz deyip sikayet kaydi olusturmaktan oteye gitmeyen musteri hizmetleri aninda ust birime yonlendirecek sizi. A adles7

Tüh ya üzüldüm.. Bana defalarca söylediler istersen makineye at ama ömrünü kısaltırsın dediler o yüzden hep elde yıkıyorum. Bardak takımım da ordan, onu da elde yıkıyorum. Hatta her bardağın üzerinde etiket vardı elde yıkayın diye. Elde yıkamak ta sıkıcı ama misafir için kullandığımdan çok sorun olmuyor.
Güral'da iyi markadır ki zaten eski modellerde makinede yıkanınca çıkan desenler yoktu. Şimdi öyle değil. Güral'da kütahya porseleni de kaynağından bilirim ama çok demode kaldılar, çağı yakalayamadılar.

X