Berenli saatler çekilişinin kendini tanıtma topiği:)

Merhabalar, kızlar ben yılbaşı çekilişindeki tanıtım yazımın aynısını yazıyorum buraya ve sizi çook öpüyorum :KK54:

İsmim Ceyda, Yaşım 25, Bedenim XL, ayakkabı numaram ise 36. Evliyim, beyaz tenli, ela gözlüyüm.
Vintage, retro tarzı takıları çok seviyorum.Küpe, kolye vs yalnız kolye olarak uzun kolyeelr tercih diyorum tesettürlü olduğum için yani kısa kolyeler eşarbın üzerine olmuyor :KK1: Bileklik çok sevmeme rağmen genellikle bileğime olan bir bileklik bulamıyorum kemiklerim çok ince asında kilolu bir bayanım ama el ve ayak bileklerim çok ince :KK31: Tesettürlüyüm, eşarplar ve şallar vazgeçilmezim tabii. BU yılın modası maxi eteklerin hayranıyım. Genellikle göz makyajı yaparım. Eyeliner, rimel ve göz kalemi yanımda bulunur daima. Ruj olarak 'nude' renkleri tercih ediyorum o da özel günlerde.. Güneş gözlükleri, çantalar özellikle de portföyler ilgi alanım :KK31:
Dekorasyon ile çok ilgiliyim; mum, ayna, çerçeve, tablo gibi ama özgün olan tasarımlar her zaman ilgimi çeker :KK34:

Ne yazacağım diye düşünürken epey uzatmışım :KK1:

Sevgiler :KK16:

Son düzenleme:
20 yaşındayım boyum 1.68 kilom 63 üst bedende xsmall giyiyorum alt bedende 38 giyiyorum sade şeylerden hoşlanırım:KK6: mesela düz renkli şeylerden siyah beyaz lacivert yavru ağzı kırmızı ve nar çiçeği favori renklerimdir :KK23:öyle desenli resimli bluzlar sevmem:KK50: düz renkli göğüs dekoltesi olan bluzlara bayılırım:21: kilotlu çorap hastasıyımdır bayılıyorum çoraplara takı kesinlikle kullanmam:KK50: yanlış anlaşılmasın sade bir giyim tarzım oldugu için takı takmadım takmamda.:KK51: bana hediye alacak kişiye şunu söyliyim öyle çok şey almana gerek yok canım:nazar: az ve öz al paketim süslü ve özenli olsun yeterli benim için:KK49: çok hediye almana gerek yok yani :KK76:ha bide makyaj yapamıyorum sadece yeşil göz kalemi ve parlatıcı sürüyorum dudaklarıma parlatıcının her şeyini seviyorum simli filan çok hoşuma gidiyor:21: eğer makyaj malzemesi düşünürsen aklında bulunsunoje olarak krem rengi veya beyaz dışında bişi süremiyorum:KK50: .ya sadete gelirsek paketim çok tatlı olsun:KK16: gerisi önemli değil yani:KK17: düzene çok önem veririm :KK37:ay unuttum bide elbiselere eteklere bayılırım :KK70::KK52::KK52:

Son düzenleme:
katılayım bari
23 yaşında 3senelik evli bir erkek bebek annesiyim
giymime makyajıma ve kendime cok ama cok önem veren birisiyim
topuklu ayakkabılara bayılırım.
beşiktaşlıyım
38 beden m giyniyorum
takı falan sevmem gerek de yok hic
hediyemin paketıne cok ozen gosterılmesını isterim
şimdden tşk
hepinizi kocaman optum

Ben de kopya çekim önceki tanıtımımdan:KK17: Ama ufak değişikliklerle:KK1:

Öncelikle 22 yaşındayım, bekarım, öğrenciyim.
1.65 boyum, 56 kilom. Bedenim - M/38 Ayak no:37
Çiçek kokularına ve fazla ağır olmayan tatlı kokulara hayranımmm
En büyük zevkim mumlardır, şık mumlara tapıyorum resmennn:21:
Tatlı biblolara, saç aksesuarlarına, şallara bayılırım. Onun dışında tam bir şeker hastasıyım.:KK52:
Genel olarak sevdiğim renkler beyaz, pembe, açık sarı. Kıyafet ve aksesuarlarda sevdiğim renkler
siyah, beyaz, gri ve lila
Fazla makyaj yapmam,, maskara ve rujdur tüm makyajım.
Takı kullanmayı severim, özellikle uzun kolyeler ve taşlı küpeler favorim.
Giyim tarzım bazen sportif bazen klasik. Taytlar, uzun kazaklar, çizmeler,
kotlar, ince kazak ve bluzlar kullanırım.
Süslü yastıklar ve minik peluş oyuncaklara da ölürüm:KK31:

Hediyenin fiyatı değil düşünülmüş olması önemlidir.
Şirin şebelek süslü bi paket olursa zaten beni benden alır, hediyeye bakmama fırsat kalmaz:KK1::KK1::KK1:

Bende başlayım:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

20 yaşındayım bekarım öğrenciyim.Ayak numaram 40:KK17: beden XL:KK17::KK17:.170 boyundayım esmer tenliyim Ela gözülüyüm:KK31::KK31:

Ben öyle çok kaırşık şeyleri sevmem daha sade tek renkleri severim.Parlament mavisi siyah ve nar çiçeği vazgeçilmez renklerimdir:KK34::KK34:
Makyaj yapıyorum ama çok renkli değil siyah kalem siyah eyeliner hafif pembe rujlar.Oje kullanıyorum ama esmer olduğum için her renk yakışmıyo:KK25::KK25:
Takılarda ise öyle çok büyük şeyler sevmem hatta fazla kullanmam.Ama yüzüklere bayılırım sade büyük küçük her yüzüğü çok severim:KK53::KK53:.Saatleride çok severim böyle büyük değil ama küçük halkalı metal saatleri severim.Plastik kordonlu deri kordonlu sevmemde
Çanta olarak genellikle yandan çanta kullanırım büyük çantaları severim
Oyuncaklara bebeklere falan bayılırım
Ayrıca şallar ve fullarlar benim vazgeçilmezimdir:KK52::KK52:
Ve koyu bir GalatasaraylıyımdırEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
Değişik ilginç objeleri çok severim
Belki kilişe olacak ama bana hediye alacak kişi çok kendini zorlamasın maddi olarak.Ama birazcık hediye paketim şıkır şıkır olsun isterim:KK24::KK24:.
Bu kadar inş. çok şey istememişimdir:26::26::26:

Son düzenleme:
Merabaaa:KK31:

23 yaşındayım,evliyim...Kumralım.... 1.70 boylarındayım,bedenim M-L.......Uzun kısa farketmez hırka giymesini çok seviyorum...

Tesettürlüyüm...Eşarplar ve şallar benimde vazgeçilmezlerim:KK1: Takı olarak kalın bileziklere bayılıyorum...Gözlük de seviyorum :KK53:

Makyaj yapmam,sadece sürme çekerim...Ama kırmızı ruja bayılırım,eşim için sürerim tabisiii :KK51:

Favori renklerim,kırmızııııııııı(en başta),lacivert,kahverengi...

Çanta ve ayakkabı hastasıyım..Topuklu giyemiyorum,babet ve düz taban bot-çizme tercihimdir...Ayakkabı numaram 37...Yeni pardesü aldım lacivert-taba renginde...Ona uygun olabilir hediyem:KK1:

Mutfak eşyalarını çok seviyorum,bayılırım mutfak için alışveriş yapmaya...Mutfak demişken,çikolata canavarıyım:KK52:

Ve son olarak eklemek istediğim,kime çıkarsam lütfen kendini maddi açıdan zorlamasın,pahalı yada markalı bir hediye beklemiyorum..Amacımız dostluğumuzun pekişmesi,dostluğunu sıcaklığını hissettirsin yeter...Yaradılmışların en güzelinin sözüyle bitiriyorum yazımı,

Hediyeleşiniz ki birbirinize olan muhabbetiniz ziyadeleşsin.... Hz.Muhammed(s.a.v)

Son düzenleme:
işte bu cok zor benim için:KK1::44:

yaşım 21 boyum 172 kilom 60 ayakabı numaram 39 bedenim 38 saç rengim koyu kahve göz rengim yeşil ve mavi arası bir renk ten rengim beyaz

hımmm nelerden hoşlanırım kitap okumak en büyük hobimdir:KK1:
takı tarzi zeyleri coook severim her kıyafetimde muhakka takı takarım bileklik kullanamam sadece onun yerine fazla süslü olmayan bilezik tarzı seyleri çok severim
ben daha fazla anlatamıyacagım :) kısacası çok spor da olmayan cok klasikde olmayan hersey kabülümdür yeterki sizden gelen manevi değeri olsun:KK1: bu arada makyaj yapmayıda severim:KK1: ev için küçük dekoratif seyler de cok hosuma gider yeter sanırım bu kadar:KK1:

heee unutmuşum birde fanatik galatasaraylıyım :KK1:

Son düzenleme:
kizlarrrrr bende biraz kopya alarakk yazdim :KK53::KK53:
ben 23 yasinda 162 boylarinda 54 kg... 36/S bedenim..

bende sadelikten hoslanirim ama birazcik kokoslukta var:KK1::KK1:
giyim konusunca opak corab, uzun ustler, bogazsiz kazaklar, hem bol hem dar kesim kiyafetler giyinirim.. suslu puslu kiyafetler hic sevmem,, sade severim.. renk olarak hemen hemen her renk giyinirim pembe, kirmizi, yesil, gri, turuncu,,, ama ozellikle bu aralar gece mavisine takmisim:KK1: pantolon olarak yuksek bel ve hafif dar kesim hosuma gider,,, etek nerdeyse hicc giymem hatta sevmemde... ama maxi etekler haric...
taki severim ama ozellikle yuzuk ve kupe.. yuzuklerimide geneldee kocaman kocaman alirim:KK1::KK1::KK1: kupede agir hic sevmem kulagimi acitiyoo:KK53:
makyaj yaparim ve genelde eyeliner, maskara, ve vazgecilmezim acik pembe allik, birde acik renklerde ruj severim..
haa birde ojesiz cikmam abiiiiii:KK34::KK1:
bu arada esmerim ama oyle koyu degil:KK1::KK1: sac rengimi hic soylemim cunku heran her renge boyanabiliyoo:KK53::KK53:
aa ayakabiya gelince... topuklu ayakabilari severim, kisa botlar daha cok tercihimdir... numaramda 37...
canta secimlerimde sade kucuk buyuk fark etmez.. ama sade.
normalde klasik giyinirim ama bazen sporada kacabiliyorum..

aaa birdeee kocamin istegiyle fenerbahceye transfer oldum:KK1::KK1: yani suan koyu bi fenerliyimmmm.... :KK16::KK16:

aaa birdee ic camasirlaraa hastayimmm:KK1::KK1: gecelik, pijamaaa, kilot ne olursaaa:KK53::KK53: kilot 36 sutyen b75:KK53:

bebek/oyuncak ayilarii bendee cokk severimm..
foto cercevelere bayilirimm,,, dekrasyonla ilgili herseyide severim,, mumlarida severimm :KK17::KK17:

turk kitaplarina bayiliyorummmmmm... burda turk kitaplari alma imkanim olmadigi icin esim sagolsun o bana simdiye kadar uc kitap yolladiii... onlarida yaziyorum kiiii bana kitap alacaksan ayni kitaplar olmasinn:KK1::KK1:
canan tan-piraye, can dundar-kirmizi bisiklet ve elif safak-ask. ayyy walla bana hic bisi almaa kitap al beni daha cokkk mutlu ederrrr:KK16::KK16::KK16:

not: en ufak şeylerden mutlu olabilen birisiyim hediyenin adeti boyutu parası değil önemli olan sadece hediyelerimin özenle hazırlanmasını istiyorum :KK53::KK53::KK53::KK53: bu yaziyi caldim ama benide tam anlatmis:KK1::KK1:

sona kaldım:KK1: bende tanıtayım kendimi:87:
ben 33 yaşında 1.60 boylarında 49 kiloyum bedenim 36-38 tesettürlüyüm
bende çok renkli şeylerden hoşlanmam sade renkleri tercih ederim kahve, krem,lacivert ve haki yeşilini çok severim
evimde her türlü makyajımıda yaparım kokoşlukta yaparım
genelde spor giyinirim kot keten gibi. oyuncak ayı hastasıyım
hııımmm bu arada kızlarr hamişim:KK49:
hediye bebişim için olursa daha makbule geçer:KK17:
bebek giysisi olarakta tulumlara bayılırım iki parça zıbınları tercih etmiyorum pek:KK1:
benden bu kadarr sizi seviyoruuummm kızlaaaarrrrr:KK54:

not: benim içinde hediye fiyatı hiç önemli değil kızlar kimse kendini sıkıntıya sokmasın:KK54:

22 yaşındayımm bekarımm öğrenciyimm:KK19:164 boyumm 57 kiloyumm:KK43::KK43: S beden giyiyrm:KK37: ayak numaram 38:KK53:nerden başlasam bilemedmm amaa fazlaa makyajj sevmemm rimell bilee süremem sadecee ruj ve göz kalemi bazendee çok az far bukadar:KK37:takı takmaktanda hoşlanmıyorumm vücudumaa ağrlık gibi geliyorr birdee hep biyerlere takıyrm kırıp kopartyrmm:KK53::KK53:sevdiklerimee gelinceee kalın çoraplarr ve taytlar üzerinee giyilen tuniklerii çok severm bu aralarr favormdirr amaa tek renk olmalı(birdeee çok kalın trikoları falan giyemyrmm ince olmalıı kazak kullanamyrmm) karışık desenli kıyafetlerden hoşlanmamm..tek omzu düşükk bluzlaraa bayılırımmm sonraa birdee uzunn düz taban çizmelere bayılırımm birdee tabikii çantalaraa amaa çantalarım büyük ve sade olmalıı taba rengi veya lacivert olabilirr çantaa alcaksan:KK53: (siyah beyaz kırmızı mavi pudra rengi turkuaz mavisi çantam mevcut):KK53:sevdiğimm renklerr ayakkabıda taba renggi ve lacivertt:26: bluzlarda kırmızı pudraa rengii siyah vee böylee açık kahve tonları toprak rengine çalanlardaa:KK53::KK53::KK53:banaa hediyee alacakk kişinin fazlaa uğraşmasınaa veyaa böylee pahalı şeyler almasınaa gerek yokk benn beğendiğim tarzdakii herşeyi giyer kullanrm marka takntım falan aslaa yoktr pazardann 3-5 liraya alıpta üstmden çıkarmadğm çok kıyafetm var:21::21:alacağn şey zevklerime uygun olsun yeterr hediye paketmdee kutu gibi bişey olcaksaa hoş olsunnn başka şekldede kullanabyemm yok normal hediyee paketi olcaksaaa janjanlı olsada olur olmasadaa:KK53::KK53:çok uzattım sanırım:18:

X