Makyaj Ürünleri Berenli Makyajlar

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Baykuşu berenim kusum topigin hayırlı ola supermis

Maşallah göz makyajlarında cok guzel yapmışsın. Bende makyajı sevenlerdenim
Günlük kullanan biriyim ama ne yalan soylim okadar cok malzemem yok ama malzemelerim iyidir

Bı ara bende fotoları çeker markalarını söylerim

iste bunlarda benim vazgecemediklerim

fondöten ve pudra'larim

rujlarim, goz ve dudak kalemi ve kapatiyicim (sivilceler icin)

eyeliner ve maskara

bunlarda bebislerim

takma kirpiklerim ve tabi cok sevdigim fircalarim

ojelerim

gözlerim kamaştı dışı pembe olan yatık duran glossun ve kapatıcının markasını öğrenebilir miyim acaba?bi de kapatıcı lekeleri iyi kapatıyor mu?

gözlerim kamaştı dışı pembe olan yatık duran glossun ve kapatıcının markasını öğrenebilir miyim acaba?bi de kapatıcı lekeleri iyi kapatıyor mu?

Canim benim yüzümde bı ara cok sivilce ve lekeler vardı ozaman kullanıyordum ve öyle çokk kapatmasada ben memnundum. Hatta onsuz dışarı cikmazdim
Markası L'OREAL ve glossun markası RİMMEL

Canim benim yüzümde bı ara cok sivilce ve lekeler vardı ozaman kullanıyordum ve öyle çokk kapatmasada ben memnundum. Hatta onsuz dışarı cikmazdim
Markası L'OREAL ve glossun markası RİMMEL
saol canım bnm de lekelerim var brz o yüzden kapatıcı arayışı içindeyim de :)

saol canım bnm de lekelerim var brz o yüzden kapatıcı arayışı içindeyim de :)

canim lorealin kapaticilari genelde iyi... sana tavsiyem kendi ten rengine gore bir ton acik alman ben hep oyle yapiyordum ve kapaticinin ustunede fondetonumu fircarla suruyordum ise yariyodu

evrenim o takma kirpkleri nasıl takıyorsun hiç takmış olarak foton var mı çok merak ettim kuzum

canim lorealin kapaticilari genelde iyi... sana tavsiyem kendi ten rengine gore bir ton acik alman ben hep oyle yapiyordum ve kapaticinin ustunede fondetonumu fircarla suruyordum ise yariyodu

bende mx factor lasting performancenin kapatıcısını çok seviyorum

Son düzenleme:
evrenim o takma kirpkleri nasıl takıyorsun hiç takmış olarak foton var mı çok merak ettim kuzum

Kuzucuk takma kirpikler cok kolay dur sana anlatayım. Şimdi yapıştırıcıyı gözüne sür böyle eyeliner sürer gibi sonra cimbizla tut takma kirpikleri ve o sekilde yavaşça tak
Yaa tatlim resimlerim var ama hiç belli degil. Gözümü net bı sekilde cekmemisim
Bı daha takinca senin icin çekerim resmi

tamam kuzum peki o yapıştırıcı sonra ne oluyo yıkanınca geçiyormuuuu

tamam kuzum peki o yapıştırıcı sonra ne oluyo yıkanınca geçiyormuuuu

Bir ay kaliyo yapıştırıcı saka saka tatlim kirpiyi cikartinca yapıştırıcıda cikiyo. Hem çıkmasa normal sabun Yada makyaj siliciylede hemen cikar

makyaj topiğime uğrayamıyorum çünkü işe başladım 7 ay oldu ve yoğunluktan makyaj bile yapamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…