Makyaj Ürünleri Berenli Makyajlar

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Baykuşu berenim kusum topigin hayırlı ola supermis :KK16:

Maşallah göz makyajlarında cok guzel yapmışsın. Bende makyajı sevenlerdenim
Günlük kullanan biriyim:KK34: ama ne yalan soylim okadar cok malzemem yok ama malzemelerim iyidir:KK34:

Bı ara bende fotoları çeker markalarını söylerim :KK54:

iste bunlarda benim vazgecemediklerim:KK16:

$IMG_3918.jpg $IMG_3933.jpg $IMG_3920.jpg $IMG_3919.jpg fondöten ve pudra'larim

$IMG_3935.jpg $IMG_3926.jpg $IMG_3921.jpg rujlarim, goz ve dudak kalemi ve kapatiyicim (sivilceler icin)

$IMG_3929.jpg $IMG_3922.jpg eyeliner ve maskara $IMG_3924.jpg

$IMG_3932.jpg bunlarda bebislerim:KK16:

$IMG_3936.jpg $IMG_3930.jpg takma kirpiklerim ve tabi cok sevdigim fircalarim

$IMG_3938.jpg ojelerim

:KK16::KK16::KK16::KK16:

gözlerim kamaştı :KK70: dışı pembe olan yatık duran glossun ve kapatıcının markasını öğrenebilir miyim acaba?bi de kapatıcı lekeleri iyi kapatıyor mu? :KK17:

gözlerim kamaştı :KK70: dışı pembe olan yatık duran glossun ve kapatıcının markasını öğrenebilir miyim acaba?bi de kapatıcı lekeleri iyi kapatıyor mu? :KK17:

Canim benim yüzümde bı ara cok sivilce ve lekeler vardı ozaman kullanıyordum ve öyle çokk kapatmasada ben memnundum. Hatta onsuz dışarı cikmazdim:KK1:
Markası L'OREAL ve glossun markası RİMMEL

Canim benim yüzümde bı ara cok sivilce ve lekeler vardı ozaman kullanıyordum ve öyle çokk kapatmasada ben memnundum. Hatta onsuz dışarı cikmazdim:KK1:
Markası L'OREAL ve glossun markası RİMMEL
saol canım bnm de lekelerim var brz o yüzden kapatıcı arayışı içindeyim de :)

saol canım bnm de lekelerim var brz o yüzden kapatıcı arayışı içindeyim de :)

canim lorealin kapaticilari genelde iyi... sana tavsiyem kendi ten rengine gore bir ton acik alman:KK34: ben hep oyle yapiyordum ve kapaticinin ustunede fondetonumu fircarla suruyordum ise yariyodu:KK34::KK34:

evrenim o takma kirpkleri nasıl takıyorsun hiç takmış olarak foton var mı çok merak ettim kuzum:KK23::KK23::KK23::KK23:

canim lorealin kapaticilari genelde iyi... sana tavsiyem kendi ten rengine gore bir ton acik alman:KK34: ben hep oyle yapiyordum ve kapaticinin ustunede fondetonumu fircarla suruyordum ise yariyodu:KK34::KK34:

bende mx factor lasting performancenin kapatıcısını çok seviyorum:KK49:

Son düzenleme:
evrenim o takma kirpkleri nasıl takıyorsun hiç takmış olarak foton var mı çok merak ettim kuzum:KK23::KK23::KK23::KK23:

Kuzucuk takma kirpikler cok kolay dur sana anlatayım. Şimdi yapıştırıcıyı gözüne sür böyle eyeliner sürer gibi sonra cimbizla tut takma kirpikleri ve o sekilde yavaşça tak:KK34:
Yaa tatlim resimlerim var ama hiç belli degil. Gözümü net bı sekilde cekmemisim:KK50:
Bı daha takinca senin icin çekerim resmi:KK54:

Kuzucuk takma kirpikler cok kolay dur sana anlatayım. Şimdi yapıştırıcıyı gözüne sür böyle eyeliner sürer gibi sonra cimbizla tut takma kirpikleri ve o sekilde yavaşça tak:KK34:
Yaa tatlim resimlerim var ama hiç belli degil. Gözümü net bı sekilde cekmemisim:KK50:
Bı daha takinca senin icin çekerim resmi:KK54:

tamam kuzum peki o yapıştırıcı sonra ne oluyo yıkanınca geçiyormuuuu:nazar::nazar:

tamam kuzum peki o yapıştırıcı sonra ne oluyo yıkanınca geçiyormuuuu:nazar::nazar:

Bir ay kaliyo yapıştırıcı :KK33: saka saka tatlim:KK1: kirpiyi cikartinca yapıştırıcıda cikiyo. Hem çıkmasa normal sabun Yada makyaj siliciylede hemen cikar:KK34:

makyaj topiğime uğrayamıyorum çünkü işe başladım 7 ay oldu ve yoğunluktan makyaj bile yapamıyorum:KK5:

X