BERABER ZAYIFLAYALIM MI

eymosumcum

Guru
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2013
1.009
1.974
34
merhaba arkadaşlar ben maalesef 86 kiloyum ve boyum 162 bu kilolar maalesef başıma bela oldu hayatım boyunca özellikle evlendikten sonra iyice aldım.4 yaşında bir oğlum var.Çalışan bir bayanım(maalesef ofis ortamında) hareketim kısıtlı.Ben tek başıma sanırım zayıflayamayacağım.Arzu eden olursa beraber zayıflayabiliriz.Katılmak isteyen varsa lütfen yorum yapsın:110:

arkadaşlarım grupları va gir ıstıyorsan oralara.
baya eğlenceli oluyor. Ben katılmıyorumda dışardan gözettlıyorum onları :))

4.gruba katıldım zaten fakat kendi kiloma yakın insanlarla da çalışırsam iyi olur diye düşünüyorum

Merhaba bende 1.72 boy 82 kiloyum.15 aylik bir kizim var.Yarin diyete basliyorum inşallah buradan birbirimize destek olalim

Merhaba bende 1.72 boy 82 kiloyum.15 aylik bir kizim var.Yarin diyete basliyorum inşallah buradan birbirimize destek olalim
tamam çok memnun oldum sabah ne yediniz hadi bakalım birbirimizi destekleyelim.Ben 1 tane ev yapımı poğaça yedim 1.5 lt su içtim şimdiye kadar akşama kadar 2,5 olacak inşallah öğlen balık yiyeceğim ve yemekten sonra en az yarım saat yürüyüş yapacağım inşallah

tamam çok memnun oldum sabah ne yediniz hadi bakalım birbirimizi destekleyelim.Ben 1 tane ev yapımı poğaça yedim 1.5 lt su içtim şimdiye kadar akşama kadar 2,5 olacak inşallah öğlen balık yiyeceğim ve yemekten sonra en az yarım saat yürüyüş yapacağım inşallah
Sabah 2 tane haşlanmış yumurta yedim
Az peynir ve 2 tane cay ictim
Oglen firinda tavuklu patates yapicam ekmeksiz olarak 1 porsiyon yerim tam doymamaya çalisicam:) Aksama ya salata yerim ya da sütlü-muzlu yulaf lapasi yaparim diyorum.Ara öğün olarakta Turk kahvesi iciyorum

Reklam İçerikli Mesaj

Son düzenleyen: Moderatör:
X