Benmi abartiyorum ? Biraz dert anlatmak istiyorum

ben benzer durumalrda hep alttan alirim, onun isyerinden okuldan tanidigi ailecek cagirmak istedigi bayan arkadaslariyla hep samimi oldum, yeri geldi biz gittik onlar geldiler, guzelce agirladim, hicte nerden cikti simdi bayan arkadas demedim.
simdi ayda yilda bir kere ustelik yine onu dusunerek senin yillardir arkadasin buraya gelmis cagiralim dedigim bir durumda bana surat yapmasi deli etti beni.
kesinlikle bende gorupte yapacagini sanmiyorum, goruyor zaten.
onun butun arkadaslarina misafirperver davrandim, yeri geldi gece agirladik ailecek, hicte onca isimin arasinda yorgun argin isten gelip yemek yapiyorum, her hafta ne bu misafir cagirmalar demedim. cunku bende zevk aldim bundan, arkadaslarinin haminlariyla samimi oldum.
ama iste konu benim arkadas grubuma gelince tavri degisiyor, onceden tanisa bile ben isin icine girince bi degisik durumalr iste.
yine diycem ama bile bile benle evlendi, okuyan calisan arkadas cevresi olan birisi olarak, ama simdi evde oturup kimseyle gorusmememi bekliyor sanki. ve ne yazikki bende taviz verdim ve bicok kisiyle gorusmyide kestim.
bu karsilikli anlayis falan degil, bencillik bence.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…