Benimle hergün 1 yasin-i şerif okumak isteyen hamile arkadaşlar

Canım yeni katılanları artık cumadan sonra listeye eklerim çünkü dağıtıldı sayılar ve okudu birçok arkadaşımız tekrar sayının bölünmesi haksızlık olmasın.. cuma günü tekrar dağıtım yaparız yeni katılanlarla birlikte.. ben okuyanları telefonuma kaydediyorum perşembeye kadar okunmayan olursa aramızda paylaşıcaz artık bir kaç arkadaş hiç yazmıyo inşallah okuyorlardır..

K Khvekokusu20 canım hoşgeldin okuyan arkadaşlar olduğu için seni listeye cuma günü ekleyeyim canım olur mu sayılarda karışıklık olmasın.. sen şimdilik dinlen :)

Tmm canim ❤

C ChillOutt canım ben 5 tane almıştım yasin.. 2 tane okudum 2 de şimdi okuyacağım.. ama birazdan k.biraderim yemeğe gelecek 1 tane kalıyo sen okuyabilirmisin rica etsem.. birde yarın giremezsem falan öğle saatinde veya ne zaman uygun okursan duayı yaparsın olur mu..

askbahcem . Canim ben bu haftakileri okudum ama bu ara pek musait olamayacagim onun icin bundan sonraki listeye devam edemeyecegim canim. Hepiniz hakkinizi helal edin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…