Benimle hergün 1 yasin-i şerif okumak isteyen hamile arkadaşlar

Y Yasmize
clbsirma clbsirma
hilalcikk hilalcikk
F Ftszynp
eliif92 eliif92
E esila_tr

Birde mcz01 arkadaşımızın hesabı pasif etiketleme olmadı.. herkes 5 tane okuyacak okuyabilen 1 arkadaşımız 6 tane okusun.. bu hafta clbsirma clbsirma arkadaşımızın niyeti içiin okuyacağız.. eksiksiz okuyalım kızlar..
Kızlar sayı 4 e düştü kişi sayısı çoğaldı.. birimiz 6 birimiz 5 tane okuyacak. Hilal arkadaşımız 6 tane okumuş bu hafta bende 5 tane okurum.. sayı çoğalana kadar idare ederiz artık..
Y Yasmize
clbsirma clbsirma
hilalcikk hilalcikk
F Ftszynp
eliif92 eliif92
E esila_tr
@ mcz01
C cansu_tr

askbahcem askbahcem . Canim ben okudum ve geldim :) listede en son siraya inmisim:)
Canım sende sonra iki arkadaş daha katıldı.. kuraya göre yazmıştım hakkını helal et artık sonda değilsin :KK66: etiketledim seni ama hesabın aktif değildi görmedin sanırım.. 4 tane okuyacaktık kaç tane okudun..

Canım sende sonra iki arkadaş daha katıldı.. kuraya göre yazmıştım hakkını helal et artık sonda değilsin :KK66: etiketledim seni ama hesabın aktif değildi görmedin sanırım.. 4 tane okuyacaktık kaç tane okudun..

Canim bildirimleri cuma gunu mu yapalim nasil yapalim?

Gunaydin kizlar. askbahcem askbahcem . Canim katilim oldukca listeyi her sayfada guncelle istersen oyle daha iyi olur sanki. Isimkerin yanina okunan adetleri de yazarsin boylece okuyan okumayan belli olur eksik kalan olursa da okuruz hep beraber ne dersin?

X