benimle beraber Allah ın isimlerinden "ya Cebbar" çekermisiniz

kızlar hepiniz çok sağolun . benim çok uykum geldi yarın 12 saat full çalışacağım sabah erken kalkıcam iştende geç gelicem bu yüzden foruma ancak akşam 10 gibi girebilirim .çekilecek sözü veren arkadaşlar hellokittykitty canım sen daha fazla çekme istersen çünkü bu sefer sayı fazla olacak

O zaman hiç almıorum.. Yarın akşam yaz, alayım.. Tefriciyeleride yazabilirsin.. 18050 de kaldım tmm? Yarın eksiği tamamlarız

yanlışlıkla cümlemi tamamlamadan mesaj atmışım.
kızlar hepiniz çok sağolun . benim çok uykum geldi yarın 12 saat full çalışacağım sabah erken kalkıcam iştende geç gelicem bu yüzden foruma ancak akşam 10 gibi girebilirim .çekilecek sözü veren arkadaşlar
hellokittykitty canım sen daha fazla çekme istersen çünkü bu sefer sayı fazla olacak
perican55 canım sen online olmadığın için ve söz vermiştin listenin karışmaması için 1000 tane kalan var senin çekince mesaj atarsan sevinirim
dolma canım sende online olmadığın için ve 500 söz vermiştin yine sayı karışmasın diye sana da 500 yazdım çekince haber verirsen sevinirim
capoeira canım sen zaten yapacağını yaptın benden bile fazla çektin . canım zaten geride fazla birşey kalmıyor sözü verilen sayılar tamamlansın ondan sonrada pek birşey kalmıyor zaten .
eğer söz veren arkadaşlardan tesbih çekemeyecek yada başkasına vermek isteyen olursa haber verirseniz ben kalanıçekerim.
Allah hepinizden razı olsun hayırlı geceler hepinize

Canım listede yanlışlık var.. Dün 1050 çektim bugün 15000 çektim.. Bu akşam 2000 daha çektim.. Şimdi kaç kaldı yaz paylaşalım tekrar.. Ben toplamda 18050 çektim yani

Canım 2000 daha okudum

Canım o zaman çekmiyorum bunu ama tefriciyeyi de bildir onu da paylaşırım.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım 1000 adeti de okudum çok şükür, çok takip edemedim burayı istersen 1000 adet daha okurum

ben 500 tane çektim dün ama istersen daha da çekebilirim sıkıştığın an bana söyleyebilirsin

Kul sıkışmayınca hızır yetişmeZmiş ya :)
İlla yarar.. Dua geri çevrilirmi hiç

ne yapıyonuz anlamadım valla...

konu sahibi dilek tutup, dua kısmını başkaları ile mi bölüşüyo...

garip kaçıyosam kusura bakmayın ya... bilmiom işte...

garip seniiii
Evet çekilecek tesbih sayısı çok olduğu için paylaşıyoruz

ay ben seni yerim ya Canım şimdi bu arkadaşımızın bir sıkıntısı var bunun için de dua okuyor. dua sayısı fazla olduğu için bizler de okumasına yardımcı olup niyetinin gerçekleşmesi için ona dua ediyoruz. Bir başkasına edilen dualar daha makbuldür ve olacaksa daha erken olur.

hmmmm:26:

öğrenmenin yaşı yok...

her dileğin duasıda farklıdır dimi...

mesela ben ev almak istiom... birde onun için ola duayı mı bulcam...

yoksa başka bişiimi yapcam...

öğrenmenin yaşı yok...

her dileğin duasıda farklıdır dimi...

mesela ben ev almak istiom... birde onun için ola duayı mı bulcam...

yoksa başka bişiimi yapcam...

canım dileklerin olması için olan her türlü duayı okuyabilirsiniz.

o zaman benimde konu açmam lazım diimi

ya kimse gelmezse....

gelirler mi?:26:

ben bu konularda hiç bişi bilmiomuşum

Bazı dualar kısadır onları kendin de okuyabilirsin. Hatta sana bi tane önereyim.

Niyetlerin gerçekleşmesi için Çok Faydalı bir dua..
Öncesinde Allah rızası için 2 rekat namaz kılınır, bir de 2 rekat hacet namazı kılarsanız çok daha iyi olur.Hacet namazının bitiminde dileğinizi de isteyin.Daha sonra Peygamber efendimize salavat getirilir.Tesbihe okumaya başlamadan evvel ve okuma bitince niyetinizi tekrarlayın.Birinin sevgisini kazanmak için okumak istiyorsanız kişinin adıyla birlikte anne adını da söylemeniz daha iyi olur.Okuma günü için de perşembeyi cumaya bağlayan geceyi tercih edebilirsiniz.

99'luk bir tesbihin her bir tanesine 3 ihlas bir fatiha okunur Tesbihin imamesine yani en uçtaki uzun boncuğa da okunur (yani her bir tesbih tanesine 3ihlas 1fatiha okunacak. toplam 300 ihlas 100 fatiha olmuş olacak). Kibleye doğru yüksek bir yere asılır. Niyet gerçekleşene kadar o tesbih duvarda asılı kalacak kimse indirmeyecek. Niyet gerçekleşincede 41 tesbih satın alınır birilerine ya da camiye bağışlanir. Asılı tesbih de yerinden alınır. Asılı tesbihi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bismillahirrahmanirrahim, Kulillahumme malikel mülki tü'til mülke men teşaü ve tenziul mülke mimmen teşaü ve tüızzü men teşaü vetüzillü men teşaü bi yedikel hayr. İnneke ala külli şey'in kadir. Tülicül leyle fin nehari ve tülicün nehara fil leyli ve tuhricül hayye minel meyyiti ve tuticül meyyite minel hayyi ve terzüku men teşaü bi gayri hisab. "

bu duayı buldum....:26:

bunu kendim de okuyabilir mişim...

ben kendim bi başlayım bakalım...

bu konuda biraz tecrübe kazanınca belki konu açarım...

teşekkürler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…