benimle beraber Allah ın isimlerinden "ya Cebbar" çekermisiniz

amin canım canım ben çalışıyorum yarın gündüz foruma giremeyebilirim ama akşam gelirim mutlaka haberleşiriz

Cümlemizden canım. Bitince tekrar yazarım sana inşaAllah. Eksik varsa alırım yine

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar toplam 42436 olacak 2300 ben çektim başka almak isteyen varmı

isimsiz965 500 adet aldı
hellokittykitty 3000 adet aldı

kızlar toplam 42436 olacak 2300 ben çektim başka almak isteyen varmı

isimsiz965 500 adet aldı

Canım 1000 adet okudum Allah kabul etsin. Okudukça yazacağım buraya Allah izin verirse hedefim 5000 ama söz veremiyorum bu nedenle okudukça yazacağım

kızlar yeni liste
kızlar toplam 42436 olacak ben 2900 çektim başka almak isteyen varmı

isimsiz965 500 adet çekildi
perican 1000 adet çekildi

kızlar biliyomusunuz bu konuyu açtığım için çok mutlu oldum.çünkü hayatta hepimizin karşılaştığı kötü niyetli insanlar var hatta belki onlar daha fazlalar ama böyle bir sıkıntımız olduğunda bizimle beraber yardım etmek isteyen iyi niyetli insanların olduğunu görmek beni mutlu etti gerçekten çok yorgun ve moralim bozuktu tabi birde bir taraftan Allah ın ismini zikrediyorum onunda etkisi var böyle bir sevindirik oldum

kızlar yeni liste
kızlar toplam 42436 olacak ben 2900 çektim başka almak isteyen varmı

isimsiz965 500 adet çekildi
perican 1000 adet çekildi

Cnm öncelikle allah yardımcın olsun.. Var her yerde öyle tipler.. Allaha havale.. Yanlız ben listeyi anlamadım.. İsimsiz 965 500 çekildi yazmışsın..toplamda 42 436 çekilecek yazmışsın?

amin canım. canım toplamda 42436 adet çekilmesi gerekiyor arkadaşlar sağolsunlar çektikleri adetleri yazdılar çektikçe listeye ilave edicem şuan bu sayının tamamını bölüşmedik

Cnm öncelikle allah yardımcın olsun.. Var her yerde öyle tipler.. Allaha havale.. Yanlız ben listeyi anlamadım.. İsimsiz 965 500 çekildi yazmışsın..toplamda 42 436 çekilecek yazmışsın?

amin canım. canım toplamda 42436 adet çekilmesi gerekiyor arkadaşlar sağolsunlar çektikleri adetleri yazdılar çektikçe listeye ilave edicem şuan bu sayının tamamını bölüşmedik

Peki bu tesbihin çekilimi nasıl .. Sadece ya cebbar mı siyeceğiz?

Canim beni. Adim isimsiz965___ 500 adet cektim onu yazmis arkadas

Canim beni. Adim isimsiz965___ 500 adet cektim onu yazmis arkadas

Haaa tmm :))) bende onu çözmeye çalıştım.. İsimsiz arkadaş bukadr çok çekmiş bişi kalmamış diordum :)) allah kabul etsin.. Nasıl yapıldığınıda yazarsanız hemen başlıcam

Haaa tmm :))) bende onu çözmeye çalıştım.. İsimsiz arkadaş bukadr çok çekmiş bişi kalmamış diordum :)) allah kabul etsin.. Nasıl yapıldığınıda yazarsanız hemen başlıcam

Valla ben ya cebbar diye çektim

evet canım bu Allah'ın isimlerinden ben http://....................../el-cebbar-zikri-ve-faydalari.html#.U4zTe3J_tXc bu linkte okudum özelliklerini orada 1Bir zalim veya zorbanın kahrına,zulmüne uğrayıp ondan zarar gören kimse veya kimseler,zalimin kendisinden el çekmesi veya kahri niyetiyle bir defa da bir veya bir kaç kişi olarak büyük ebced değerine göre yani 206.206=42436 defa “Ya CEBBAR” ismi şerifini okusa,yüce Allah, o zorba ve zalimi perişan eder ve zulmünden kısa zamanda vazgeçirtip mazlumun hakkını teslim eder. "
böyle yazıyor ben şöyle yapıyorum. 100lük bir tesbihte bir tane boncuğa 3 kez "ya Cebbar,ya Cebbar,ya Cebbar" diye çekiyorum 100 tane boncuk geçtiğimde toplamda 300 adet çekmiş oluyorum böylece daha hızlı oluyor

Peki bu tesbihin çekilimi nasıl .. Sadece ya cebbar mı siyeceğiz?

Ben de çekerim bacim insaallah. Kaç tane cekeyim? Toplam sayi su an için kaç oldu

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım benim bende hayırlı eş için 4444 salavat konusunda böyle kafam karışmıştı bazen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…