benimle beraber Allah ın isimlerinden "ya Cebbar" çekermisiniz

canım yardımın için teşekkürler...

deniycem bunları...

konunu dağıttım gibi oldu...

kusura bakma canım...

Sen aç karılan olur anneeeemmm.. Toplanıveririz

ben dua bulmaya gidiyom...
gelcem...

Dua bölümüne konu aç.. Ne kadar okunacak onu yaz.. İnternetten bulabilirsin hangi duayı kaç kez okuman gerek.. Niyetini yazki bizde okurken ona niyet edelim.. Sonra kim be kadar okuyabilirse yazıyor.. Hep birlikte bitiriveriyoruz

bu bulduğum dua günde 44 kere okunacakmış...

hem ben okusam, hem yardım alsam... daha etkili olu mu acep...

bu bulduğum dua günde 44 kere okunacakmış...

hem ben okusam, hem yardım alsam... daha etkili olu mu acep...

Bir defada okunan bir sua yokmuki?
Mesela tefriciye var 4444 defa yada ne bilim başka dua.. Günlük olanı sen okuya bilirsin ama böyle çok okunan ı paylaşalım.. Sende selati tefriciye isteyebilirsin mesela .. 4444 adrt okunuyor.. En son 2 rekat hacet namazı. Tmm.. Yapalımmı ?

ay seni....

şimdi benim bunları dağıtmam gerek... takip etmem gerek diimi....

bide kendimin doğru dürüst bilmediğim bişiyi nasıl anlatcam, nasıl takip etcem...

nasıl yapcam bilemedim valla....

kızlar allah kabul etsın bıtırmıssınız duaları ben yenı gördum adetlıyken çekılıyormu bu dualar ?

ay seni....

şimdi benim bunları dağıtmam gerek... takip etmem gerek diimi....

bide kendimin doğru dürüst bilmediğim bişiyi nasıl anlatcam, nasıl takip etcem...

nasıl yapcam bilemedim valla....

Cnm sen konuyu aç.. Kızlar benim böyle böyle bir arzum yada derdim var.. 4444 selati tefriciye okuycam.. Yardımcı olurmusunuz diye.. Sen takip edemezsende ben her akşam girer liste yaparım.. Tefriciye adetliykende okunan. Bir dua o yüzden herkez okuya bilir..

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.

dualarla ilgilenen arkadaşlar dualar-olumlamalar- kişisel gelişim sayfasına beklerim

kendimi annesinin eteğine yapışan çocuklar gibi hissettim birden....

ay dur, açıyım anacıım konuyu.....

valla gerisini atcam senin üstüne....

ara sıra bakarım naapıyon diye...

laf aramızda, biri bişi der; bende m anyak bir cevap veririm diye de korkuyom....

seni kendi emellerime alet edicem...

kızlar Allah hepinizden razı olsun benim derdimle dertlendiniz sıkıntılı zamanımda bana moral verdiniz. bu konuyu açtığımda çok sıkıntılıydım bugün 3. gün ve gerçekten kendimi daha iyi hissediyorum.bu konuyu açtıktan sonra müslüman olduğum için müslüman bir ülkede yaşadığım için Allah a şükrettim.iyiki varsınız Allah dilediğinizi hayırlısıyla versin inşallah hepinize eğer sizlerinde böyle bir ihtiyacı olursa bende yardım etmek isterim mutlaka haber verin
kızlar listenin son hali
rapisa 9500 çekildi
isimsiz_965 1300 çekildi
hellokittykitty 6500 çekildi
perican55 5000 çekildi
capoeira 18050 çekildi
beyazaşığı 100 çekildi
dolma 500 çekildi
toplam çekilen 40950

toplam çekilmesi gereken :42436 42436
kalan sayı 1486

kalan 1486 yı da ben çekmek istiyorum

O zaman hiç almıorum.. Yarın akşam yaz, alayım.. Tefriciyeleride yazabilirsin.. 18050 de kaldım tmm? Yarın eksiği tamamlarız

Nezamana kadar cekeceksin canim ? Vakit var mi

Canım o zaman çekmiyorum bunu ama tefriciyeyi de bildir onu da paylaşırım.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım 1000 adeti de okudum çok şükür, çok takip edemedim burayı istersen 1000 adet daha okurum

ben 500 tane çektim dün ama istersen daha da çekebilirim sıkıştığın an bana söyleyebilirsin

Kul sıkışmayınca hızır yetişmeZmiş ya :)
İlla yarar.. Dua geri çevrilirmi hiç

canım benim bende sana bir alternatif sunayım. http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=714069 burada açılmış bir konu var orada listede sırayla herkes için tefriviye çekiyoruz . istersen sende listeye dahil olabilirsin canım

Allah senden de razı olsun canım. Çok sevindim ferahlamana. Rabbim hepimizi kötülerin, şeytanın ve nefsimizin şerrinden korusun inşaAllah.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Allah kabul etsinnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…