Benimde sorunum mide bulantılarım..

J

Juliet

Ziyaretçi
hamilele oldugumu örendigimden beri bulantım çok oluyo.

ve kusuyorum sabah 2 kez..önerilerinizi bekliyorum arkadaşlrla nasıl gecer dr. ilaç tavsiyesiye...
bekliyorum..ne fayda etti şimdiye kadr..hihoyyyt.

sabahları oluyo canım bazen sadece mide bulantısı oluyo..hiçbişiy yiyemiyorum dr. gidcem.

sıvı halınde sabh kusuyorum..saol canım bilgiler için ilaçlar kesiyomu.

ben bide bi yedigimi bida yiyemiyorum erik falan azıma sürmüyorum dün limon yedim tane nası tatlı geldi..anlatamam

adaşım sabah yataktan kalkmadan ağzına kraker leblebi at 5 dk sonra kalk
doktor bana dramamine diye bir ilaç verdi
ama tavsiye etmem midesi bulanan ben o ilacı alınca aksine cıkardım kaydirigubbakcemile3
3 ay cekecez artık

canim bende suan 15 haftaligim 14 haftamda kesildi bulantilarim simdi cok cok nadir oluyo ama bende cok cektim hic kilo alamadim yedigim direk cikiyodu sigaradan tiksindim sigara kokusu duydum an cikariyodum ne yaptiysam hic bir sey ise yaramadi :KK43: ilaclar bile ama geciyo azicik sabir allahim sanada sabir guc versin allah tamamina erdirsin insallah ...buarada cok bulanti olunca kiz oluyo diye duydum ne kadar dogru bilemem bakalim bebislerimizin cinsiyeti ne olacak :)

canim ilac kullanma yinede. sabah uyaninca sadece kuru bi ekmek parcasi al agzina.
bende sabahlari ilac kullaniyorum. alir almaz cikiyo geri. ama bi parca ekmek
alinca cikarmiyorum. canim sabbret zaten 3 ayi gecer gecmez bitiyo
bunye alisiyo hamilelige. bulanti btiyo.

canım bildiklerim;
cubuk kraker, beyaz leblebi, maden suyu
eğer dayanılmayacak gibiyse dr meptamid diye bir ilacta yazıyor
umarım atlarsın

canım bir ilaç var hamileler için bulantı önleyici ama hiç bir işe yaramıyor birde bileklikler var mangentik azıcık faydası oluyor.bende ilk 3 hatta 4 ay süründüm resmen o kadar çok çıkardımki ve hiç birşey yiyemiyordum kilo vermeye başladım 2_3 kilo verince içim rahat etmedi doktora söyledim serum verdi birtek onlardan fayda gördüm.sabah yataktan hiç kalkmadan leblebi,çukuk kraker veya galeta ye ve yaklaışık yarım saat oyalan yatakta öyle kalk azda olsa yatıştırıyor

Teşekkürler arkadaşlar güzel bilgiler aldım denicem ..saolun..alkisalkisalkis

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin jülietim
allah tamamına erdirsin........
bulantılarında geçer inş en kısa zzamnda

X