benim sorunum hakkında yardımcı olabilecek var mı?

z3yc3

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2009
267
1
arkadaşlar en son kasım 17 tarihinde regli oldum ve kasım 20 de rahim filmi çekildi tüplerime bakıldı ve şuan tüpler dahil sorunum yok soruma gelince ben hala regli olmadım ocak 1de sadece 5 gün süren bi kahve rengi akıntım oldu geçen hafta cuma günü doktora gittim doktor belki hsg sonrası kist oluşmuş bu yüzden hasta olamıyor olabilirsin demişti ama kist falanda yok rahimde kalınlık var hamile olabilirsin dedi kan testi yapıldı hamile değilim doktor bekle bakalım regli olmazsan tekrar test yapalım dedi bu gibi sorun yaşayıp hamile olan var mı? kasıklarımda ağrı var gögüslerim dolgınlaştı ve arıyo gögüs uçum büyüdü vs..

canım tek kelimeyle bence sen hamilesin inşalalh yanılmam

canım ya beklemedeyim işte 2 ay 10 gün oldu regli olmayalı daha önce hiç böyle olmamıştı doktor sorun yok dedi 4 gün önce kan testi yapıldı ama çıkmayınca doktor bekle 1 hafta kadar regli olmazsan tekrar gel testti yenileyelim dediii dua etin

tatlım sabredebilirsen kan testini falan geç içinden geçeni takip et ve ultrasonda görünmesini bekle. en garanti yol bu. ama bu arada hamileliğede kaptırmadan sakin bir şekilde. söylemesi kolay diyebirsin. ama ben şuan dediğim şeyi yapıyorum eğer bebeğim varsa ona bir şans vermeliyim diye düşünüyorum bu arada arad bir idrar testi yap
bir işaret mutlaka verir allah inşallah çok beklemezsin.

bende aynı sorunları yaşıyorum...adet olmam gereken tarih üzerinden tam 26 gün geçti son 3 gündür kahverengi akıntılarım var ama hamile değilim dr. ilaç verdi (orgametril) 3 hafta sonra adet görcen dedi ama bende tık yok...lekelenmeler haricinde...neden böyle şeyler yaşıyoruz bende çok merak ediyorum..sevgiler

hepinizin ilgisi için çok tşk ederim moral destek buluyorum bu sitede güzel haber vermek isterdim ama regli oldum buğün sabah üzgünüm :1no2: umutlar artık diğer aya kaldı birde arkadaşlar doktorundan memnun olan istanbul avrupa yakasındaki arkadaşlar tavsiyesi olan var mı ?

Canım ya üzülme herşeyin hayırlısı Allahtan...Bozma moralini olmama sebebi kesinlikle psikolojik kendimden biliyorum...Bak ben halen adet olmadım 2,5ay olcak yarın yine dr.a gidicem ... bakalım yine hangi ilacı verecek of...yani...offf....:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…