benim şekercimde doğdu

xsxekercim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2007
157
0
merhaba kızlar ogün size yazmıştım nişan geldi,sancılarım başladı diye.ogün ve ertesi günü uzun bi sancı çekme maratonundan sonra ikindi gibi oğluşum,hayatımın meleği, bebek kokulum doğdu.bu cidden bambaşka bir duyguymuş.Allah hayırlısıyla sizede ve tüm isteyenlerede nasip etsin. hernekadar zor bi doğum olsada mehmet tuğra'mı kucağıma alır almaz 1 saat önceki yaşananlar bana hayal gibi geldi.
buarada annelerin hakkının asla ödenmeyeceğini,her sıkıntımızda ondan başka kimsenin bukadar candan yanımızda olamayacağını tekrar tekrar anladım. annem 3 gündür günlük 1-1,5 saat uykuyla hem oğluma hem bana bakıyor. normal doğum yaptım ama dikişlerim oldu,hemde biraz fazla oldu.sağlık olsun Allahın izniyle buda 1 haftaya kadar geçermiş.
hepinizin allah yardımcısı olsun,sağlıkla ve kolaylıkla bebeklerinizi kucağınıza alırsınız inşallah...

buarada oğlumun ismi Mehmet Tuğra Şekeroğlu, 3800gr ve 53cm doğdu. ama soyadı gibi cidden çok şeker bişe yaaaa...

ayyyyyyy çok sevindim.Allah hayırlı uzun ömür versin inşallah.ben de 10. haftamdayım ve bebeğimi kucağıma alacağım günü iple çekiyorum.

gözün aydın cnm
allah uzun ömür versin
hayırlı olsun darısı başımıza inşallah sağlıkla...

Allah Anali Buyutsun Insallah Rabbim Bizimde Bebişlerimizi Kucagimiza Almayi Nasip Etsinnn Acaba Diyorum Bi Gun Dogum Yaptim Kizlar Diye Yazabilcekmiyimmmmmmm

Allah analı babalı büyütsün uzun ve sağlıklı bir hayatı olsun inşallah canım. Darısı başımıza :)

allah uzun ömürler versin bebegine
cok sevindim
amanda aman dunyamiza bi yakisikli gelmis

gozun aydın cnm allah analı babalı buyutsun bızım yerımızede kokla bebısını bızde ıstıyoruzzz artıkk yaa ( 37+1

hepinize iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.Allah bu mutluluğu hepinize hayırlısıyla yaşatsın.

allah anali babali buyutmek nasip etsin insallah, saglikli ve kaderli bi cocuk olsun insallah. darisi tum hamislerin basina

geçmiş olsun canım.herşey bitiyor bütün ağrılar sancular o melekleri kucağına alınca.tebrikler allah analı babalı büyütsün

buarada oğlumun ismi Mehmet Tuğra Şekeroğlu, 3800gr ve 53cm doğdu. ama soyadı gibi cidden çok şeker bişe yaaaa...

ayyyy ne güzel MAŞAALLAH.bende seni merak ediyodum ancak bugün bakabildim.ne deyimki yerinde olmayı çok isterdim.okadar çok sabırsızlanıyorum ki anlatamam.o büyük mucizeyi yaşamak için.bebeğin iki cihanda da yüzünüzün akı olur İNŞAALLAH.rabbim güzel ailenin yar ve yardımcısı olsun.....canım benim bebeğini bizim yerimizede kokla öp......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…