Bebek Beslenmesi Benim oglum minicik oglum ;)

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Allahım bu ne çirkinlik böyle!!!!!
Maşallah Ya Rabbim...
Yolu ve bahtı açık olur inşallah!
Ben emmeden de gömmeden de anlamam da öyle misafir sanatçıyken dayanamadım yazıverdim,kusura kalma...
Amin ablasi Allah razi olsun
Olur mu hic her zaman yaz hep yaz sen

Cok tesekkur ederim Allah isteyen herkese nasip etsin
Sofraya oturtmaya basladim iki aydir bakalim ise yarar umarim

Cok tesekkur ederim, insallah takmicam burdan aldigim tavsiyeler hep o yonde

Ben 6.aya yakınken oturttum mama sandalyesine
Dönem dönem ne yiyebiliyosa ondan koydum önüne
Eşim kıldır biraz, ay döktü ay saçtı der mesela
Dedim tabi dökecek sen bebekken dökmedin mi, öyle öğrenecek
Hiç engellemedim
İnce motor gelişimi değil mi aynı zamanda minnak parçaları yakalayıp duruyodu yumuk ellim
Şimdi daha iyi mesela eskiye göre

Ayrani ben de deneyecegim bakalim kafama gecirmez insallah bardagi

Bizde de ben kilim
Bi babasi dokecek bir bu kesin iki oglum var biri 32 yasinda hahahaha

Aynen o sekilde cok iyi etmissiniz, ben sahsen puser edilmis ve kasikla besleme seklini sevmiyorum ama dedigim gibi her anne kendi cocuguna uygun olani bilir.

Benzerliği çok evet kızarıp morarıyor gözlerinden yaşlar akıyor nefes alıp veremiyor o an da , ben buna şahit olduğum için blw yi uzun bir müddet uzaklaştırdım hayatımdan dişleri biraz çoğalsın ağzında öyle, ekmek parçalarıyla devam ediyorum şimdilik onları yutarken sebzelerde olduğu gibi dehşete kapılmıyoruz en azından :)

ay maşallah nazar değmesin:) bazı bebişler çok emiyo canım süt delisi oluyo pıtırcıklar:) daninonun meyveli yoğurtları bebekler için güzel oluyo
Aman vermeyin onlardan boya içermiyor diyorlar ama var , sonra alerji falan yapıyor, bende kavanoz maması veriyorum içim rahat değil

Bizde de ben kilim
Bi babasi dokecek bir bu kesin iki oglum var biri 32 yasinda hahahaha

yok eşim dökmez, ben arada dökerim ama hep kıl diye oluyo bence bana

Aynen o sekilde cok iyi etmissiniz, ben sahsen puser edilmis ve kasikla besleme seklini sevmiyorum ama dedigim gibi her anne kendi cocuguna uygun olani bilir.

Bilmiyorum ya genel olarak 'rahat' bi insanım
Aşırı titiz değilim ve bebeği kendim gibi görmüyorum
Dökmeden öğrenemez ki diyorum
Aman döksün süpürürüz diyorum

Hatta daha pratiği var
Masanın olduğu bölümde halı yok, parkeye düşüyo herşey
Bende pilli bi gırgır var, onu bi sürüyorum çekiyo içine kırıntıları. Çok iri bişey düşürmüşse elimle alırım
Oh mis
Değer mi diken üstünde yaşamaya, ev kullanmak içindir rahat etmek içindir

zaten bebekli ev azicik daginik degilse bence o bebek mutlu bebek degildir..

benimnkide meme delisi ama kızım daha beterdi bu gece abah kadarf meemde agzından cıkınca aglıyor sıpa 15 aylık bidfe bu meme diyor milletin icinde ama kızımdan temkinliydim buna 4.aydan agzına biseyelr vermeye basladım bu daha iştahlı 6ay hikaye bana görezaten 2.5 kadar emer bu sıpa

zaten bebekli ev azicik daginik degilse bence o bebek mutlu bebek degildir..
Geçen görümcemin eşi, kızıma lego almış
Onlara gideceğiz diye
Gittik lego? Ben daha almamıştım kızım pek anlamaz diye
Açtık ortaya şöyle miydi böyle miydi derken ( biraz değişikti hepsi kare ya da dikdörtgen değil yuvarlana yuvarlana giden bi değişik tiplerde vardı )
Diyorum şöyle mi güzel böyle bi eser çıkardım
Ben millet tabaklarına adapte olmuştur, kızıma gösteriyorum diye düşünürken
Herkes beni izliyomuş ' zaten biz legoları sana aldık' demezler mi utandım
Ama beğendiler, biz uğraşsak yapamayız dediler

Bilmem ben kendimi de kızımı da kasmıyorum, eğleniyosak yeter bize. Dağılsın saçılsın( benim evimden bahsediyorum tabi, misafirlikte müsaade etmem olursa da toplarız kızımla ) millet gülsün bize ne ?

Benim oglum geldi aklıma. .öyle çok severdi ki meme emmeyi anlatamam.iki eliyle hem alttan hem üstten tutarak sanki meme kacacakmis gibi emerdi)
2 yaşına kadar emdi.6 aylıkken ek gıdalar alıyordu yinede ama.gündüzleri pek emzirmezdim belki ondandır acıkır yerdi.hiç kendini üzme. Bu dönemler biraz böyle olması normaldir.yakında düzene girer..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…