Benim Kızıma Keltoş Diyenler Utansın!!

aybuke07

İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2008
6.615
95
kızıma keltoş keltoş diyenler haftasonu kızıma harika bir operasyon düzenledim ,buyrunnnnnnnnn

bakın bakalım bu kızın neresi keltoşşşşsengözlerimebaksanab

ooyyy sırma saçlı tombişimmm genç kız gibi olmuşun aynı pek de havalı bakmışsız canım

harika olmus canim,benimde kizimin boyle bi resmi vardi,hatta esimin teyzesi o kadar gulduki bu resmi bana verirmisin dedi bendede 2 tane oldugu icin verdim birini,,,

saglikla hep nese icinde buyusun kizin iyisallah canim:Saruboceq:

ayy yerim ben onu çok tatlı maşallah..... kel diyenler utanır artıkkaydirigubbakcemile3

ouy ne şirinnn
sakın çocugun yanında bu tarz cümleler kullandırma aybüke daha da stres yapar ve saçları çıkmaz kendi akrabamdan biliyorum kız 7 yaşında ve saçları çıkmıyor dökülüyor
doktora gittiler ve stres demişler düşün
sakın ha sakın buna izin verme

amanınn tatlılığa bak yaw Sırma saçlı güzelkaydirigubbakcemile3

ayyy çok güzel olmuuuuş
benim kızımıda saçı yüzünden herkes erkek sanıyo dur bende çekeyim böyle bi resim.

hakikaten bakışımız da havalı dimiii banu alkan misaaaaliiii:roflol:

sağolun kızlaaarr yaa benim kız daha bebiş, desinler bakiyim yanında ama artık diyemezler kiii, eve kocaman büyütüp asacammm, utansınlar ayollll:lepi:

çok tatlı çıkmış gerçekten genç kız olunca ne fettan olacağı belli oldu bence rabbim bahtını da kendi gibi güzel yapsın

aalllaaaaa aayyy buu çok tatlıı olmuşş yaaaaa bayıldımm vallahiii mıncıklayasımm geldii beeee yerimm benn onuu yaaa..sanırsam tutamıcam kendimii gidim barii kendi oğlumu mıncıklayım senin kızın yerine :)

çok yakışmış cadıcığa,büyüyünce çok canlar yakar annesi zemuszemus

Çok tatlı olmuş yakışmış valla,maşallah maşallah...Ama saçsız halide çok tatlı,o tonton kırmızı yanakları bile yeter yaaa....

Benimde 1 yaşıma kadar hiç saçım yokmuş,1 yaşından sonra yavaş yavaş çıkmaya başlamış anca,sonrada annem bu saçları napacam diye düşünmeye başlamış,yere göğe sığmıyolardı çünkü,bide kıvırcık:))))Kıvırcık olduğu için ve taratmadığım için annem kısacık kestirirmiş saçlarımı.Benide erkek zannederlermiş hep,Kolumda altın bilezik varmış,altımda minik şort askılı badi,spor ayakkabı ,duraktayız...Kadının biri demişki,ayyy bide kız gibi bilezik takmış demiş...Bende kaşlarımı çatıp,"ben tızım "demişim:)))))

Ayyy aklıma geldi anlatayım dedim ayol:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…