Benim için 1 Meryem Suresi de sen okumak istermisin :KK36: :dua:

baloncu guzelimm allah razı olsun listeyı tamamladık ama baksa bıdefaya senı tekrar etıketlerım olur muu allah razı olsun coook cok tesekkur ederimm :KK36: :KK36: :KK74: :KK74:
Ay özür dilerim kuzum :KK43:
Doktordaydım diye girmedim görmemişim geç kalmışım, başka zamana başımın üstünde gönlünde yerin var kuzu
Allah kabul etsin inşallah sağlıkla 🤲

baloncu guzelimm allah razı olsun listeyı tamamladık ama baksa bıdefaya senı tekrar etıketlerım olur muu allah razı olsun coook cok tesekkur ederimm :KK36: :KK36: :KK74: :KK74:
Geç gördüm bildirimi özür dilerim asosyalcim etiketlemiş Allah razı olsun bidahakine ben de isterim okumak😍

Ay özür dilerim kuzum :KK43:
Doktordaydım diye girmedim görmemişim geç kalmışım, başka zamana başımın üstünde gönlünde yerin var kuzu
Allah kabul etsin inşallah sağlıkla 🤲
Amiiin sagol baloncugum benimm 🎈 💜

Oriana Oriana papatyam, 1 tane okudum. Allah kabul eylesin inşallah 🙏🏻 Daha fazla aratmadan, Allah isteyen herkese Çifter Çifter bebekler nasip eylesin ❤️

Toplam 14 kişi dönüş yaptı suanlik Oriana Oriana kuzum 2nci 41 kaç kaldi almayan varsa üstü taamamlansin yine de inşallah

Toplam 14 kişi dönüş yaptı suanlik Oriana Oriana kuzum 2nci 41 kaç kaldi almayan varsa üstü taamamlansin yine de inşallah
tamam kuzucum 26 kişi falan oldu ondada ama burdan dun okumak ısteyen arkadaslar vardı Bal0ncuk Bal0ncuk M Morlale8 ve Bonus Bonus dun okuyabılecegınızı belırtmıstınız ya kızlar 1 er tane yazayım mı sizlere :KK36::KK200:

X