Benim için 1 Meryem Suresi de sen okumak istermisin :KK36: :dua:

Hepinize merhaba hanımlar, 15 nisana kadar 41 meryem suresi okunması için niyet ettim. Ne kadar cok kişi okursa o kadar nefes olacağı için sizlere de sormak istedim. Şuan için 20 kusür kişi falan oldu, hayırlısıyla sağlıklı sıhhatlı hamile kalıp sağlıkla kucağıma alabilmek nasip olması adına Meryem suresi almak isteyen olur mu acaba. Şimdiden Allah razı olsun çok teşekkür ederim hepinize Rabbim dualarımızı kabul etsin. Amin :dua::dua:
@Calcifer @Nevreste ASSOSyal ASSOSyal @Merve aklınıza gelenler olursa dıye sızlerıde etiketledim tekrar canlarım sağolun :KK200::KK200::dua:
Vesile olsun orişim :dua::KK200:

okurum canım yarın akşama söz vereyim inşallah olur mu tüm annelik isteyen bebeiş bekleyenlere :KK200: :KK68:
Minnoşumm allah razı olsun tamam inşallah sanada 1 tane yazıyorum o zaman yarın aksam okudugunda bana bıldırırısen yıne sevınırım adım merve nur bu arada canım benimm :KK200::KK200::KK36:

Okurum canım ben de 1 tane inşallah 🥰
cennam tesekkür ederimm allah razı olsun niyetin onemli olsun türkçe yazılmıs sekılde arapcadan okursun allah kabul etsin inşallah :dua::dua: okudugunda haber verırmısın bana yıne:KK36:

X