Benim gibi belirtiler yaşayıp hamile olan var mı ??

aes04

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2022
47
31
27
Kızlar merhaba. Yaklaşık 4 aydır deniyoruz. Adetim 30 günde bir ve düzenliydi. denemeye başladıktan sonra 1 hafta ya da 8-10 gün gecikmeye başladı. En son 24 temmuzda adet oldum. 8 ağustodta yumurta oluşmuştu . Biz de öncesinde ve sonrasında 1er gün arayla ilişkiye girdik. Normalde adetten 3-4 gün önce hafif bir sancım olurdu ve sonrasında regl olurdum. Şimdi yaklaşık 12-14 gündür sağ ve sol kasığım çok şiddetli ağrıyor aynı regl olacakmış gibi. Karnımın alt bölgesi de aynı şekilde ağrıyor. Gün içerisinde sürekli sancım oluyor. Gece uykudan uyandırıyor. Sabah iştahsızlığım olmaya başladı kahvaltıyı yapamıyorum. Yemeye devam edersem içim almıyor midemi kötülendiriyor. Gece üşüyorum gündüz vücudum aşırı yanıyor. Göğüs uclarım ağrıyor. Bu gün 29 Ağustos hala adet olmadım. Akıntım normalde vardı zaten ama bu ay çok çok. fazla benim gibi belirtiler yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı ? Lütfen paylaşın benimle

Belirtileriniz evet o yönde ama test yapmadınız mı maalesef psikolojik olarak da bu belirtileri yaşadım ben çok istediğim bebek için uğraştığımız zamanlarda
kendinizi daha fazla bu çelişkide bırakmaktansa Bi kan verin mesela kesin sonucu alırsınız inşallah istediğin iz gibi Bi sonuçla karşılaşırsınız

Merhabalar . Önceki ay çok stres yapardım hep negatif sonuç görünce üzülürdüm. 2 ay hiç kafama takmadım ve düşünmedim bile. Bu saydığım belirtileri ilk defa yaşıyorum. Test yapmadım. Belki yine gecikti diye uygulamadan regl günlerimi takip ediyorum. Geciktiği için uygulamaya göre 31 ağustosta regl olmam gerekiyor. Siz bu belirtileri yaşadınız mı ? Hamile kaldınız mı

Test yapın bence stres yapıp kendinizi yıpratmayın

Anlattığınız hemen hemen hepsi gebelik belirtileri vücut ısısının artması gögüs ucu hassasiyeti adet sancısı gibi ağrılar ben hamileliğimde de yaşadım ama bu stres sizi yorar test yapın bencede

Ayyyyy hayırlı olsun kuzummmm allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin hemen koş kan vermeye git
Haftaya kan vermeye gideceğim . Özel sağlık sigortası yaptırdım doğum paketi için. Yaptırdıktan 1 ay sonra falan kan verip gebe olduğum çıkmalı. Yoksa sigorta doğumu karşılamıyor Ayy çok teşekkür ederim Rabbim isteyen herkese nasip etsin bu gün rüyamda test yapıyordum pozitif çıkıyordu. Sabah uyandım test yaptım pozitif çıktı

Ayyy aynen bir de bu 5 liralık test hiç ihtimal vermedim pozitif çıkacağına. Ama kıpkırmızı çıktı
İlk idrarınla mı yaptın.
bir de şey sorcam hamile kadının idrarı köpürüyor diyorlar köpük oluyor mu yoksa normal mi? saçma ama sormak istedim

Sağlıkla kavuşun inşallah bendede akıntı fazlaligi var ilk defa oluyor ama adetime 10 gün var sizin ne kadar önce başlamıştı akıntıniz adet öncesi akıntım olmuyordu normalde
Allah razı olsun teşekkür ederim. Benim normalde de akıntım vardı ama çok değildi. Yaklaşık adet günümden 15-16 gün önce çok fazlalaştı .

Allah razı olsun teşekkür ederim. Benim normalde de akıntım vardı ama çok değildi. Yaklaşık adet günümden 15-16 gün önce çok fazlalaştı .
Ay umudum arttı şimdi inşallah bende hamileyimdir teşekkür ederim

Öncelikle tebrik ediyorum sağlıcakla kucağıniza alırsınız inşallah.
Bizde 3 Ağustostan beri deniyoruz , 31 ağustosta kan testi verdim çıkmadı
Şuanda sağ sol batma şeklinde kasık ağrılarım var , göğsümde dolgunluk yok ama hafif sizliyo ,karnimda şişkinlik var adetime 6 gün var ama bilmiyorum ya test için beklesemmi

Akıntı bendede çok var beyaz sümüksü idrarımı rengide sarı biraz koyu ağzıma sürekli tükürük geliyor sence varmıdır gebelik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…