Benim gibi belirtiler yaşayıp hamile olan var mı ??

Öncelikle tebrik ederim çok sevindim sizin adınıza.Benimde reglime birkaç gün kaldı mide yanmam bacak ağrım ve klasik regl belirtilerim var dün kaset test aldım ama reglim geçmeden yaparsam bile yanlış sonuç almaktan korktuğum için yapamıyorum.Bilmiyorum ne olacak İnşallah bu ay olmuştur çok üzülmeye başladım artık.Sizin de regl öncesi buna benzer belirtileriniz oldu mu nasıl geçiyor süreciniz merak ettim?

Teşekkür ederim . Rabbim hayırlısıyla size de nasip etsin benim sağ sol kasık ağrılarım reglimden 15-20 gün önce başladı. Ve de karnımın alt kısmı sancılanıyordu. Bir de sabahleyin çok iştahsızlığım oluyordu. Daha önce hiç öyle olmamıştım

Test yapın bence stres yapıp kendinizi yıpratmayın
Lütfen birisi benide bilgilendirsin benim 5 6gundur belim sırtım aşırı ağrıyor çok halsizim karnıma ara ara sancı giriyor ve bu 3 4 gündür 2 saat arayla hafif kahverengi leke geliyor adetime 8gun var nedir bu

Merhaba biz de 4 aydır deniyoruz 1 kere adetim çok kısa sürdü önceki ay da 10 gün geç oldu . Bu ay daha adet olmadim adetime 4 gün kaldı. Sol kasigim ağrı yapıyor. Yatakta dönerken bir kere çok şiddetli ağrı hissettim iki kasigimda da. Goguslerim çok şişti. Genital bölgemde bazen zonklama oluyor . Acaba bende sizin gibi hamile miyimdir bu sefer hayırlı olsun bu arada adetime 4 gün kaldi erken gebelik kesti yapsam çıkar mı acaba .

Bende de öyle belirtiler vardı denemeye başladıktan sonra adetim gecikti 10 gün. Bence yapabilirsiniz. Ben de adetime 4 gün kala yapmıştım pozitif çıkmıştı teşekkür ederim bu arada Rabbim hayırlısıyla size de nasip etsin doğru zamanda

Bende bişey sormak istiyorum cevap verir misiniz lütfen

Amiiinn insallaaah artık çok istiyorum peki sabah ilk idrarla mı yaptınız yoksa gün içinde mı

Benim 5 6 gündür belim çok ağrıyor halsizim hafif leke geliyor adetime 8gun var ara ara karın da hafif sancı hamilelik olabilir mi

Benim 5 6 gündür belim çok ağrıyor halsizim hafif leke geliyor adetime 8gun var ara ara karın da hafif sancı hamilelik olabilir mi

Bence bekleyip test yapmalısın. En azından bir 4-5 gün bekle ve erken hamilelik testi yap. Ben de yarın sabah yapacağım. Bugun normalde adet günümdü ama olmadim benim de bacaklarim ve vajinam sızlıyor ve zonkluyor.

Ama bu kahverengi leke neden geliyor ha bide yarın kan testi yapacam bakalım hayırlısı

Sence hamilelik var mıdır çünkü adetim 9eyluldu 14undr bitti düne kadar eşimle her günü değerlendirdik içimiz disimiza çıktı artık

Anladım bende en belirgini mide yanması hayırlı diyelim artık. Güzel dileklerin için de teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…