benim gibi 09.09.09 da doğurmak isteyenler

Bence bencillik....
Ve özel gün anlayışınızı çok yadırgadım....
Benim için en özel gün bebeğimin doğacağı tarihtir. Bu 09.09.09 gibi bir tarihinn ne özelliği var ki...
Asıl mucize 9ay 10 gün olarak öngörülen ama bebeklerimizin tatamen bizlere süpriz yaparak çoğu zaman o beklenen tarihi beklemeden yada tembellik ve naz yapıp beklenen tarihten daha sonra gelmeleri, ve doğum tarihinin belirsiz olması benim için çoook daha özel....

9.9.9 tabiki kulağa hoş gelio bi faydası yada zararı olurmu bilinmez o tarih benim 37 haftama gelio benim kızım erken geliom demesse 20 09 -2009 :) da arife gününde gelecek :))

kızlarrr ben de çok onceden beri aynı şeyi düşünüyorum. hastaneler o gün iyi mesai yapacaklar gibi desenize :))
ben normal dogum düşünüyorum aslında ama sezeryan mı olsa diye de düşüncelerim var.. eğer sezeryan olursa 09.09.09 da olmasını isteyeceğim. bu tarih benim 38. haftamı doldurdugum gün oluyor. bakalım hayırlısı diyorum :nazar:

bencillgiin önde geleni derim
birakinda nezaman istiyorsa ozaman gelsin
neden müdahale edelm
yada o tarihte gelince madalyami takiyorlar ???
bence nezaman gelirse ozaman gelsin
ha eger gercekten saglik sorunlarindan sezeryan olman gerekiyorsa yinede o tarihi bekletecekmisin ???
vüni tarihten 2 hafta önce alirlar bebegi normalde
normal dogum yap bence egere saincasi yoksa tarih icin bicak altina yatma derim
tabi türkiyede artik her önüne gelene sezeryan diyorlar dotorlar
buralarda yok okadar ya neyse
yinede karar senin tabi

09-09-09 güzel tarih..Normal doğum tarihim 21 eylül..ama gönlümde yatanda normal doğum..doktorun demesine göre bebek böyle giderse 4 ü geçermiş o zaman sezeryan olur dedi..Ve henüz benim bebeğin kafasını aşağı çevirmeye niyeti yok ya yukarda ya yanlarda dolanıp duruyor...kilosu iyi olursa zorunlu sezeryanda olursa bu tarihte yapmak isterim..hakkımda hayırlısı artık...

X