Benim evim :) canim evim

Sade, düzenli ve herşey yerli yerinde. Çok da uyumlu olmuş. Sadece TV ünitesi ve kitaplık açık renk olabilirdi. Onun disinda cok hos. Hangi ülke merak ettim.

Evet aslinda beyaz bir tv unitesi istiyorum bütün bir parca seklinde.
Şu anki parcalar hediye geldi o yuzden.
Insallah yakinda aliyoruz beyaz bir unite.(esimi ikna ettim:) alinca resmini ceker koyarim.
Ben uzaktayim ya kuzey amerika.

Evet aslinda beyaz bir tv unitesi istiyorum bütün bir parca seklinde.
Şu anki parcalar hediye geldi o yuzden.
Insallah yakinda aliyoruz beyaz bir unite.(esimi ikna ettim:) alinca resmini ceker koyarim.
Ben uzaktayim ya kuzey amerika.
Bi arkadaşim güney Amerika da yasiyor da onun evinin tipine benziyor. Özellikle parkeler aynı da. Aynı ülke mi acaba diye merak ettim.?

Genel olarak güzel, sade, beğendim.
Yatak odaları bana koyu geldi, daha ferah olabilir, renklendirilebilir.
Bir de salonda tablolar mor yerine farklı renkler olabilirdi sanki, uçuk pembe vb., fazla mor geldi.
Mutlulukla oturun.

Önemli olan evin eşyaları değil evin içinde huzurun ve mutluluğun olmasıdır:)
Eviniz gayet güzel.. güle güle oturun :)

Bi arkadaşim güney Amerika da yasiyor da onun evinin tipine benziyor. Özellikle parkeler aynı da. Aynı ülke mi acaba diye merak ettim.?
Evet bu parkeler baya eski model aslinda eski evlerde oluyor..amerika ve kanada da cok meshur bunlar :)

Genel olarak güzel, sade, beğendim.
Yatak odaları bana koyu geldi, daha ferah olabilir, renklendirilebilir.
Bir de salonda tablolar mor yerine farklı renkler olabilirdi sanki, uçuk pembe vb., fazla mor geldi.
Mutlulukla oturun.
Tesekkur ederim tavsiyeleriniz icin.. Yatak odalarini nasil renklendirebilirim? Bi oneri verirseniz cok sevinirim..bende istiyorum biseyler yapmayi ama ne yapacagimi bilemiyorum..simdiki aklim olsa yatak odami beyaz alirdim kesinlikle.. Cocuk odam da hediye geldi

Önemli olan evin eşyaları değil evin içinde huzurun ve mutluluğun olmasıdır:)
Eviniz gayet güzel.. güle güle oturun :)
Evet, Allahima bin sukur huzurum mutlulugum yerinde, evim de guzel olsun istiyorum tabi :)
Cok tesekkur ederim, Allah herkesin gonlune gore versin

Merhaba, güle güle oturun.
Holdeki pembe çiçekli olan haricindeki halılarınızı bir ara değiştirin, hem uyumsuz hem çok eski moda. Odadaki eşyaların güzelliğini gölgelemiş, daha sade, belki tek renk olan halılara bakın derim.

Haklisiniz biliyorum ama malesef burdakilerin hali kulturu pek yok.. bunlari teyzem kendisine turkiyeden getirmisti, tasinirken bana verdi. Ondan once dogru duzgun halım yoktu ortada. Iyi kotu bunlari sereyim dedim cocuklu ev olunca halısızda olmuyor..
Pembe cicekliyide ben kendim bu sene turkiyeden getirdim. Oranin esyalari bi baska :)

Huzur olsunda esya eski olsun isterse hic olmasinn insan evde huzur istiyo ( Güle güle oturun evinizde güzel yani

Evinizi çok beğendim, güle güle oturun.. Aslında ben Kuzey Amerika da ki ev stilini ve eşyalarını bizim ülkedekinden daha çok seviyorum.. Bizimkiler göze, onlarınki ise konfora önem veriyor.. tam bebeğe göre gayet sade ve düzenli olmuş eviniz :)

Evet oyle:) ama iste insan yinede memleketinden parcalar gormek istiyor evinde:). Forumda baskalarinin evine bakiyorum cok begeniyorum diyorum iste turkiyenin esyalari halilari perdeleri herseyleri guzel
Burda mesela bi hali almaya kalksan hem kalite yok hepsi naylon, hemde asiri pahali.. Perde desen dogru duzgun bisey yok.. Turkiyem bi baska ya
Evimi begenmenize sevindim tesekkur ederim ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…