benim derdim sitedeki bazı haksızlıklar...

Merhaba Arkadaşlar
2 seneye yakın KK dayım
Sabah 9 akşam 6 1 sene evvel c tesi de dahil....
Şimdi akşamları ve hafta sonuda bakıyorum...
Çalışıyorken bile mutlaka açıktır pc mde
Her konuya yorum yapmam ama hepsini okurum
Tecrübem varsa paylaşırım yoksa bilgi isterim...

ünlüleri alıp ben die koyanlar
Başka vitrin evleri benim evim die tanıtan
Eşleriyle arası bozuk olupta KK yı kullanan ( kıskandırmak için yapılmıştı)
Asılsız çıkan hikayeler
Elbetteki her dert neşe asılsız degildir
asla önyargılı bakmam
ama hissediyorum hissedebiliyorum
Herkes yazabiliyorsa site kuralları içersinde
bende ( kimseyi üzemeden kırmadan) samimiyetsiz bir konuda
görüşümü belirtiyorum...

buda bana inandırıcı gelmedikaydirigubbakcemile2

sevgili arkadaşım,ben şunu demek istiyorum.inandırıcı gelmedi mi. peki. tamam. ama ekleyin arkasından nedenini,bizde öğrenelim neden inandırıcı değil.... haklısınız belki... ama inandırıcı gelmedi deyip geçmek olmuyor bana göre. belki ,ben sizin gördüğünüz o yalanı göremiyorum ,belki biraz safım,ne bileyim, yazın nedenini o zaman.

canımın içi
sabır etmek lazım anlamak için

bunlardan bahsetmiyoruz.. emin değilseniz yazmayın diyoruz.. bunlar en ufak ayrıntılar.. insnların duygularının söz konusu olduu konular var..

Gecen gun bu tip haddini bilmez bir yorumcunun actigi bir konuyu inceledim. artik sabir tasi catlamis, kaynana ve kayinpederi ile yasayan, kocasindan ve kocasinin ailesinden surekli eziyet hakaret goren hizmetci gibi davranilan sabah aksam aglayan birisi. simdi ben bu kadinin gercek yuzunu gormeseydim vay ne bicim kayanan kocan var allah kurtarsin derdim konusuna, ama simdi hakettigini goruyorum ve hic uzulmuyorum o kadin icin. cunku deveye diken lazim.
yani o cok bilmis dilli hakaretvari konusan insanlar genelde ezik insanlar oluyorlar kale almayin. genelde hayatlari cikmaz icindedir zaten Allah herkese hak ettigini verir.

haklısın zaten insan sıkıntılı olduğu için yazıyo bide sütüne burda paylaşıp rahatlamak isterken daha çok daralıyo..birass daha olumlu bakma ve karşındakini incitmeden yorum yapmak yardımcı olmaya çalışmak lazım..

canım dengesiz insanlar çok oluyor tabi illa yazı yazılmış olsun diye konunun dışında saçma sapan şeylerde yazıyorlarkafamçokkarıştı eee ot olcaklar ya .Sen boş ver canım öyle yazıları muhattab bile kabul etme yerimseniben1 yazarlar 2 yazarlar baktılarki karşılık yok vaz geçerler .Tabi bunlarda sitenin bazı virüsleri kapişsengözlerimebaksanab

valla hayatımın her anında şunu sölüyorum ki ortaya bişey atan kaçıp giderse kötü niyetli demek..
ortaya bişey atıyosanız gerekçesini vereceksiniz..
konuya dalıp ben inanmadım demekle kaçıp gitmekle olmaz bu işler..

nymph x ,benim de söylemek istediğim bu. inandırıcı gelmedi demek ,karşındakini suçlamaktır. ben burada ki deneyimlerimle bunu söylüyorum ya da hislerime güvenirim de ,olmaz.......birini suçluyorsan,nedenini de koyacaksın ortaya...söyle ,çık....yok.öyle kolay değil, o iş... üzgünüm, çok sevdiğim arkadaşlarım da yapıyor bunu... ama, sezarın hakkını sezara, vermem ,gerek. NEDEN. tek istediğim bu...

Son düzenleyen: Moderatör:
bence bu gerekçesiz se yasak olmalı.. modlara o yüzden öneri konusu açtım da...

sitede her türlü insan var.
aslında bir bakıma hayatın içinden bir yer olması da bu yüzden.
dedikleriniz cok mantıklı.
ben tam bilmiyorum ama heralde bir derdim var bölümünde oluyor bu bahsettiğiniz şeyler..
ben cok okumadığım için haberim yok.
yanlızşu da bir gerçek,burda bu tarz davranışları engellemek,kimseyi de değiştirmek bence mümkün değil.
tamam yasak olsun demişsiniz ama bu nasıl olabilir ki?
bana inandırıcı gelmedi diyen birini banlamak gibi bir kural mı gelecek?
veya başka kelimelerle de olsa böyle bir şeyi kasteden bir insanın ne olursa olsun niyetinden nasıl emin olunacak..
burası sanal ortam.
her tür insan var.
ve ne yazık ki sanalda insanlar çirkin yüzlerini kimlik belli etmemenin ve göz temasına girmemenin verdiği rahatlıkla daha rahat gösterebiliyorlar.
bu diğer insanlara bakan tarafı..
bize bakan tarafı ise,reelde bile insanların niyetlerinden emin olamazken,bunu burada yapmak,kötü niyetli diye teşhis koyup cezalandırmak imkansız...

umarım yine de daha güzel diyalogların paylaşımların yaşandığı bir forum olur sitemiz...

sitede her türlü insan var.
aslında bir bakıma hayatın içinden bir yer olması da bu yüzden.
dedikleriniz cok mantıklı.
ben tam bilmiyorum ama heralde bir derdim var bölümünde oluyor bu bahsettiğiniz şeyler..
ben cok okumadığım için haberim yok.
yanlızşu da bir gerçek,burda bu tarz davranışları engellemek,kimseyi de değiştirmek bence mümkün değil.
tamam yasak olsun demişsiniz ama bu nasıl olabilir ki?
bana inandırıcı gelmedi diyen birini banlamak gibi bir kural mı gelecek?
veya başka kelimelerle de olsa böyle bir şeyi kasteden bir insanın ne olursa olsun niyetinden nasıl emin olunacak..
burası sanal ortam.
her tür insan var.
ve ne yazık ki sanalda insanlar çirkin yüzlerini kimlik belli etmemenin ve göz temasına girmemenin verdiği rahatlıkla daha rahat gösterebiliyorlar.
bu diğer insanlara bakan tarafı..
bize bakan tarafı ise,reelde bile insanların niyetlerinden emin olamazken,bunu burada yapmak,kötü niyetli diye teşhis koyup cezalandırmak imkansız...

umarım yine de daha güzel diyalogların paylaşımların yaşandığı bir forum olur sitemiz...

bhk haklısın ama uyraı gitsin en azından.. yanlış bi davranış.. artı kafası esen inanmıyorum yazsa.. bi düşünsene canı sıkılan inandırıcı gelmedi yazsa konu ne olur? ne paylaşılabilir onlara neden die sormaktan?artı konuyu anlamdan dinlemeden bu yorumu ytapanlar var..

eminim sitedeki herkesin aklına takılan konular açılmıştır
yani bize acaba dedirten
herkesin algısı birbirinden farklıdır
kimine inandırıcı gelir kimine gelmez
bazen bunun somut bi ispatı da yoktur.histir...öyle hissedersiniz
ben genelede inanmadığım konuya yorum yapmam. okur geçerim...
ama teşekkürümü de repimi de ihmal etmem
bunu da kimse sorgulayamaz
tıpkı neden inanıyorsunuz deme hakkım olmadığı gibi

işte yorum budur bence...

bhk haklısın ama uyraı gitsin en azından.. yanlış bi davranış.. artı kafası esen inanmıyorum yazsa.. bi düşünsene canı sıkılan inandırıcı gelmedi yazsa konu ne olur? ne paylaşılabilir onlara neden die sormaktan?artı konuyu anlamdan dinlemeden bu yorumu ytapanlar var..

kişi inanır,inanmaz bunu kimse de tartamaz.
ama inanmıyorum diyip de nedenini de söylemeyebilir bence.
öyle hissetmiştir,ona öyle gelmiştir.
ha illa bunu o konuda dile getirmek zorunda mı? hayır,tabi ki değil,hatta yapmamalı da..
inanmıyorsa basıp gitmeli başka konuyu okumalı.

ama malesef özellikle bu tarz tartışmalrın yaşandığı başlıklara herkes yardım edeyim,bir fikir vereyim amacıyla girmiyor.
ben bunu gördüm.
saygı eksikliği zaten mevcut..

ben yine de bir şey yapılamayacağı konusunda ısrarlıyım..
bu konuda görmezden gelmek ve somut yapılan bir şey varsa o zaman kötü içerik butonuna tıklamak tek cözüm..

cinsilatif ,doğru yazmış. bana da inandırıcı gelmeyen konular var...hissediyorum. ama konunun ortasına dalıp, bana inandırıcı gelmiyor deyip çıkmıyorum. sorarlar insana o zaman nedeni ne diye....bunu herkesin yaptığını düşünün.ortalık darmadağın olur. ne konu kalır ne bir şey.. yapıyorsa bunu, yazacak işte nedenini....cinsilatif ne yazmış.inanmadığım konuya genelde yorum yapmam ...okur geçerim. teşekkürümü,repimi veririm.,eevet. budur bence de... bunun sorgulanması zaten söz konusu olamaz... .......

sizin bu konuda geçmişte açtığınız konudan dolayı inanmıyorum laflarından bir yaranız var ve bunu sürekli gündeme getiriyorsunuz..konularınızı o kadar iyi hatırlıyorumki..
farkındamısınız ne çok insanla dalaşıyor,ne çok insanı huzursuz ediyorsunuz..
sizinle yada şöyle diyeyim kimseyle ikili tartışmaya girmeyi düşünmüyorum ben kendi adıma..eminim benim gibi yazan elfida ve betty de aynı şeyi söyleyeceklerdir..
sizin için 3.4. hatta 5.nicki alıp tekrar buraya girmek çok normal sayılabilir tepkiler karşısında.bana göre değil.
kusura bakmayın size uymayı inanın düşünmüyorum..
ha son bir şey..
keskin sirke küpüne zarar verirmiş..
ancak..

sizin bu konuda geçmişte açtığınız konudan dolayı inanmıyorum laflarından bir yaranız var ve bunu sürekli gündeme getiriyorsunuz..konularınızı o kadar iyi hatırlıyorumki..
farkındamısınız ne çok insanla dalaşıyor,ne çok insanı huzursuz ediyorsunuz..
sizinle yada şöyle diyeyim kimseyle ikili tartışmaya girmeyi düşünmüyorum ben kendi adıma..eminim benim gibi yazan elfida ve betty de aynı şeyi söyleyeceklerdir..
sizin için 3.4. hatta 5.nicki alıp tekrar buraya girmek çok normal sayılabilir tepkiler karşısında.bana göre değil.
kusura bakmayın size uymayı inanın düşünmüyorum..
ha son bir şey..
keskin sirke küpüne zarar verirmiş..
ancak..

ben buna cesaret diyorum.. cevap vermediniz.. kimseyle dalaşmıyorum bu sizin düşünceniz.. 3.4. nikim değil. olsada sizi ilgilendirmez ..
terbiyeli insanlar, terbiyesiz insanlarla yaşamayı bilendir..
kendinize göre yorumlayın herşeyi siz.. küpüme zararsa bunu siz düşünmeyin boşverin..
açıklamasını yapamadıınız onca şeye gitsin..
her zamanki gibi tek başınıza olmadı betty ve elfida mı dediniz..
her konuya giripte inanmıyorum demek nedir? ya hiç dert görmediniz hayatta yada empati yeteneğiniz yok.. yada inanmanız için insanların büük felaketler yaşaması gerekiyor..inanmıyorum.. inandırıcı gelmedi.. bi daha ki konularda arkadaşlara söledim size soracaklar hz. saruböceq inanalımmııııı:roflol::roflol::roflol:
kimseyi de huzursuz etmiyorum.. bu sadece kendinizi tatmin etme yolunuz..
ben buna cesaret diyorum..
pazartesi görüşürüz..

seviye..seviye..seviye...
herkesin sahip olamadığı bir şeydir bu malesef..
cevap vermiyorum size..
diyorum ya..seviye..

işiniz gücünüz insanları bölmek..
şuı anda yazdıınız mesaj bile kışkırtıcı...zevk alıyorsunuz..
ben sizi çok ii tanıyorum .. ne yapacağınızı da çok ii biliyorum..
ama doğrumu sölerim ben.. hümanist olamassınız siz.. ve sizin gibiler..
insanların dertleriyle dalga geçip yalan bulan sizsizniz..
ben yardımcı olmaya çalışıyorum hep..
çatıştıım kişiler sizlersiniz.. burası at koşturulacak bi alan değil..
hee mod akadaşlarınıza< güveniyorsanız onu da anlarım..
e nede olsa dünya bile böyle dönmüyor mu?
hiçbi olumlu konuda yoksunuz...
huzursuzluu yaratan ve dalaşan ben miyim? tartışılır..
her zamnki gibi laf atıp kaçtınız...
bekleyin betty laaale gelir sizi savunur.. o zaman iştaha gekir yazarsınız ama kimse ayakta uyumuyor böceq hanım.. .

bazı insanlara akıl de sesi soluğu çıkmaz..
ama laf yarıştır laf salatası yap laf at kaç geyik yap diince maşşallah..
saygılı olacak herkes...

X