benim derdim sitedeki bazı haksızlıklar...

e neden alakasız yazıosunuz o zaman.. artı isim vermemişim.. modluğunuzla ilgili değil o...

birde anlatmak istediğini kişi yanlıl anladığında bir sürü olay oluyor insan kendini ıspatda edemior

e neden alakasız yazıosunuz o zaman.. artı isim vermemişim.. modluğunuzla ilgili değil o...

Eeeee

"hee mod akadaşlarınıza< güveniyorsanız onu da anlarım..
e nede olsa dünya bile böyle dönmüyor mu?
hiçbi olumlu konuda yoksunuz...
huzursuzluu yaratan ve dalaşan ben miyim? tartışılır..
her zamnki gibi laf atıp kaçtınız...
bekleyin betty laaale gelir sizi savunur.. o zaman iştaha gekir yazarsınız ama kimse ayakta uyumuyor böceq hanım.. ."

bu satırları nasıl atladınız anlamadım..:CüvCüv:

Eeeee

"hee mod akadaşlarınıza< güveniyorsanız onu da anlarım..
e nede olsa dünya bile böyle dönmüyor mu?
hiçbi olumlu konuda yoksunuz...
huzursuzluu yaratan ve dalaşan ben miyim? tartışılır..
her zamnki gibi laf atıp kaçtınız...
bekleyin betty laaale gelir sizi savunur.. o zaman iştaha gekir yazarsınız ama kimse ayakta uyumuyor böceq hanım.. ."

bu satırları nasıl atladınız anlamadım..:CüvCüv:

atlamadım.. sadece yannlış değiller..
doğruladınız laale ve çirkin betty...
savunmaya neden geçtiniz?
herkes çok akıllı ...

herkes çok akıllı ...

Siz birisi arkadaşınıza laf söylerse susup oturmayı tercih ediyorsanız beni ilgilendirmez..
Ama ben susmam,arkadaşım haklıysa savunurum..
Artı moderatörlüğüme açıkça laf etmişiniz,onu da üzülmeyin diye açıklama gereği duydum:CüvCüv:

Siz birisi arkadaşınıza laf söylerse susup oturmayı tercih ediyorsanız beni ilgilendirmez..
Ama ben susmam,arkadaşım haklıysa savunurum..
Artı moderatörlüğüme açıkça laf etmişiniz,onu da üzülmeyin diye açıklama gereği duydum:CüvCüv:

modluğuna açıkça şuandada laf ediyorum laale bu konuyu kitlemeyi akıl edemedin...
savunmak değil konu biraz kafa yorarsan anlarsın ki arkadaşımı savunurum ama arkadaşım bana güvenerek kabadayılık yapmaz.. yada yapanla zaten işim olmaz..
anlatabildim mi acabaaa
artı gerçekten ii laf oyunu yapıyorsunuz ama ben anlıyorum artık.. trübünlere oynamaya gerek yok.. beni tanıyan bilir.. benim arkadaşlarım kendini savunabilecek kapasitededir..

ben savunurum arkadaşımı.... karşı tarafında savunucuları çıkar bu mahelle kavgasına varır ileriyi görün ve düşünün biraz...laf yazmak için düşünülmez..

modluğuna açıkça şuandada laf ediyorum laale bu konuyu kitlemeyi akıl edemedin...
savunmak değil konu biraz kafa yorarsan anlarsın ki arkadaşımı savunurum ama arkadaşım bana güvenerek kabadayılık yapmaz.. yada yapanla zaten işim olmaz..
anlatabildim mi acabaaa
artı gerçekten ii laf oyunu yapıyorsunuz ama ben anlıyorum artık.. trübünlere oynamaya gerek yok.. beni tanıyan bilir.. benim arkadaşlarım kendini savunabilecek kapasitededir..

Komiksiniz ya...
Açın da forum yöneticilerini okuyun..
Yetkim olmayan konuya müdahale yapmam ben..
İşimi sizden öğrenecek değilim..:lepi:

herkes çok akıllı ...

ne savunması...
kim neyi savunuyor...neden açık açık konuşmuyorsunuz da böyle yazıp duruyorsunuz...
ben size açıkça yazayım o zaman sayın dafne...
bu nikle açtığınız ve hala dert ettiğiniz olaya inanmadım...
hala inanmıyorum...yaşamış olbilirsiniz beni inandırmak zorunda değilsiniz...
akıllı olduğuna inanan bir kadınım ben ve bir yazıda mevcut çelişkileri anlayabilirim...
anladığım çelişkilerle ilgili yorum yapma hakkım var...yaptım...yaparım...
sizin beni ikna etmek gibi bir zorunluluğunuz yok...bunu onca zamandır içinizde tutup her fırsatta saldırmanızın anlamı yok.... madem bizden çok daha iyisiniz, siz bizi yok farzedin...habire iğneleyerek laf sokarak gelmeyin karşımıza...görmezden gelseydiniz beni...size destek olan yol göstermeye çalışan insanlara yönelseydiniz...hoş yol göstermeyi deneyenlere de negatiftiniz ya...neyse...
bana kandilde mi ne mesaj yazmışsınız...ben görmedim ve bunun için de cevap vermedim...bu da bana olan negatifliğinizi arttırdı...görseydim inancım gereği cevap verirdim aslında...
hani biz karıştırıyoruşuz ya ortalığı...siz karıştırmayın...açık olun...söyleyin söyleyeceğinizi ve bu ruh halinden çıkın...açıkça yazmadıkça yorulmaya devam edeceksiniz...

Arkadaşlar, KK da kimi zaman bazı üyeler , tanımasak da, ikili dialoglarımız hiçbir şekilde olmasa da, belirli bir nedeni olmasa da, bize antipatik gelebilir..

Yeni üyeliğim dönemimde benim de başıma gelmişti, neyse...Geçmiş konular..

Demek istediğim, belirli bir sebebi olur ya da olmaz, size itici gelen üyelerin üstüne gitmemeniz..

Yani bu topic için konuşmuyorum ara sayfaları da okumadım ama bazı üyelerin , kendilerine itici gelen üyelere,sadece muhalif olmak adına, ters demeyim de, biraz imalı yorumlarda bulunduklarına denk geliyorum ben de..

Şahsınıza verilen bir cevap varsa tabii ayrı ama gerçekten sadece kendisine itici gelen o üye, o topicde diye, ortada birşey yoksa bile, topiğe girip, bir şekilde ortalığı dalgalandırmaya çalışan üyeler olmuyor değil..

Kimdir diye sormayın, isim yok aklımda , gerçekten ortaya konuşuyorum, bazen denk geliyorum ve üstünde durmamaya çalışıyorum ama burda söyleme gereği duydum..

Kimse kimseyi sevmek zorunda değil burda..

Bir de şu var, gözlemlerime göre, birbirlerinizi seven ve aynı şekilde düşünen arkadaşlar var burda normal olarak..
Ve topiclerde de zaman zaman aynı tarzda fikirlerin yazıyorlar ve nasıl denir, birlikte geziyorlar siteyi çoğu zaman, gayet normal olarak.

Bunu da sorun yapıyor bazıları nedense anlamış değilim.

Benim yaptığım yorumlara gelince;

İçinde hakaret yoksa istediğim yorumu yaparım, çünkü gerçek hayatta da böyleyim..

Olumsuz yorum demek, hakaret demek değildir.Kusurabakmayın.

arkadaşlarına güvenerek kabadayılık yapmak olayı..
yazmayım diyorum,sizin dediklerinizi kaale almıyorum gene saçma bir cümle diyorum ama kendinizi o kadar küçültüyorsunuz ki..
ne kabadayılığı..
siz burayı savaşların yapıldığı arena olarak görüyorsunuz..
ne güzel..
sizi alkışlıyorum..:lepi:

Arkadaşlar, KK da kimi zaman bazı üyeler , tanımasak da, ikili dialoglarımız hiçbir şekilde olmasa da, belirli bir nedeni olmasa da, bize antipatik gelebilir..

Yeni üyeliğim dönemimde benim de başıma gelmişti, neyse...Geçmiş konular..

Demek istediğim, belirli bir sebebi olur ya da olmaz, size itici gelen üyelerin üstüne gitmemeniz..

Yani bu topic için konuşmuyorum ara sayfaları da okumadım ama bazı üyelerin , kendilerine itici gelen üyelere,sadece muhalif olmak adına, ters demeyim de, biraz imalı yorumlarda bulunduklarına denk geliyorum ben de..

Şahsınıza verilen bir cevap varsa tabii ayrı ama gerçekten sadece kendisine itici gelen o üye, o topicde diye, ortada birşey yoksa bile, topiğe girip, bir şekilde ortalığı dalgalandırmaya çalışan üyeler olmuyor değil..

Kimdir diye sormayın, isim yok aklımda , gerçekten ortaya konuşuyorum, bazen denk geliyorum ve üstünde durmamaya çalışıyorum ama burda söyleme gereği duydum..

Kimse kimseyi sevmek zorunda değil burda..

Bir de şu var, gözlemlerime göre, birbirlerinizi seven ve aynı şekilde düşünen arkadaşlar var burda normal olarak..
Ve topiclerde de zaman zaman aynı tarzda fikirlerin yazıyorlar ve nasıl denir, birlikte geziyorlar siteyi çoğu zaman, gayet normal olarak.

Bunu da sorun yapıyor bazıları nedense anlamış değilim.

Benim yaptığım yorumlara gelince;

İçinde hakaret yoksa istediğim yorumu yaparım, çünkü gerçek hayatta da böyleyim..

Olumsuz yorum demek, hakaret demek değildir.Kusurabakmayın.

Aynen denizcim olumsuz yorum yaziyorsun diye hemen hakaret etmeyin deniliyor!
Bunun ayrimini yapamayan insanlar cok!! :kahve:

Birde komik olan nedir bana gicik olan arkadaslarimada gicik oluyor!benneyaptımki

istersen iş ayarliim bizim okulda..tek meşgalen kk olmamış olur hem..

Mersi..
Ben dışarıda gönüllü çalışıyorum sizin haberiniz yok galiba..
Yapılan hayır işleri anlatılmaz herkese bizim buralarda..:lepi:

hadi iyisin laliş...
işin de var artık..:sm_cool:
zengin kocanın ve babanın parasını yemicen artık..kaydirigubbakcemile2
bir sıfatın var laliş...
:içelim:

X