benim derdim sitedeki bazı haksızlıklar...

buda yaşamın bir parçası işte yeri geliyo bakıyosun seni koruyup kol kanat germişler yeri geliyo bakıyosun yerden yere vurmuşlar...şu bi gerçekki derdini kime anlatsan hep taraflı bakar olaya ama burası öyle değil kimse bibirini tanımadığı için daha objektif...beni çeken yanı bu şahsen çünkü derdini ancak çok yakınlarına anlatırsın ve onundan olaylara tarafsız bakması zor...eee her yolun bir zorluğu var.

ama herkes iyi şeyler yazamazki...
Şimdi biri çıksa ve sizin çok yanlış bulduğunuz bir şey söylese "ah canım" mı diyeceksiniz, eleştireceksiniz.
bence bazı insanlarda hiç eleştiri kabul edemiyor. Sanırım ikisinin ortası en ideali.

Hanımlar asıl sorun ne biliyor musunuz..?
Sitenin kuralları okunmuyor..:nazar:
Herkese dogru gelecek diye bir şey yok ama sitenin kuralları var ve bizler bu tür durumlarda bu kurallara göre işlem görüyoruz..
tabi kurallar bilinmeyince haksızlık gibi görünüyor..
örneğin karşılık verenlerde ceza alır kurallara göre..haklı olsa da..
oyüzden karsılık vermeden sorumlulara bildirmek gerekiyor..hem bu sitenin huzuru içinde gerekli..
Site de haksızlık yapıldıgını düşünenler dönüp kuralları okusun önce sonra düşünceleri değişecektir..Zaten var olan şeylerin uygulandıgını görünce..
Ben nerden biliyorum? tecrübe ettim..:nazar:

Burda binlerce üye var herkesin ılımlı , anlayışlı, mantıklı olması beklenemez..
İllaki farklı karater ve düşüncelere sahip kişiler olacaltır.. yapılan belki çokta hoş değil ama bu böyle..
Ama şuda var, bende böyle konulara kayıtsız kalamıyorum...
Tıpkı sizin yazınızdaki; yazım bozukluğu , hafleri yutma , v'lerin w olarak yazılması hallerinde olduğu gibi..
Nedir bu ya.. tamam imla kurallarına uyluması beklenmiyor ama bari harfleri düzgün ve tam yazın yahu...
war - ediorum - paylaşıorlar - çıkarıor - edilio - uğraşıolar - we - öwünüor - biliorum we
hangi dil bu?

hanfendi konuyla ilgisi nedir benim yazımın onu anlayamadım ben siz nasıl her konuya yorum yapma gibi bir zorunluluk hissediorsanız kendinizde we böyle bir özgürlük tanıorsanız kendinize benimde istediğim gibi yazma özgürlüğüm war dimi?ayrıca benim konum ne siz olayı nereye çekiosunuz he bir rahatsızlığınız warsa bana güzelce söylersiniz bende daha dikkatli olurum ama burda konuyla ilgisiz direk bunu söyleyip beni yargılama hakkınız yok ben konumda yazım nasıl türkçeye uyuyormu diye birşey sorduğumu hatırlamıorum...

hanfendi konuyla ilgisi nedir benim yazımın onu anlayamadım ben siz nasıl her konuya yorum yapma gibi bir zorunluluk hissediorsanız kendinizde we böyle bir özgürlük tanıorsanız kendinize benimde istediğim gibi yazma özgürlüğüm war dimi?ayrıca benim konum ne siz olayı nereye çekiosunuz he bir rahatsızlığınız warsa bana güzelce söylersiniz bende daha dikkatli olurum ama burda konuyla ilgisiz direk bunu söyleyip beni yargılama hakkınız yok ben konumda yazım nasıl türkçeye uyuyormu diye birşey sorduğumu hatırlamıorum...

Yazım kuralları hatırlatmanın konuyla ilgisi olmaz zaten..
Bambaşka bir konu da olsa harf yutma,alfabemizde olmayan harf kullanıldığında birbirimizi hep uyarırırız..şutarafagitti
Normali de budur zaten..:nazar:

Zaten böyle birşey soracak olsanız daha dikkatli yazarsınız...
Ayrıca konuyla ilgili düşüncemi dile getirmişim, bunun yanısıra yazım konusunda da uyarılmaz diye bir kaidde yok..
Böyle bir uyarıda bulunmak için illaki yazım kuralları ve Türkçe ile ilgili bir konu açmanızımı beklemeliyiz?
Siz nasıl mesajlara yapılan yorumlardan rahatsızlık duyuyorsanız bende bu durumdan rahatsızlık duyuyorum, var mı ötesi?:eek:

evet bende kaçtır konu açtım cevap almadan konu silinmiş yaa ahlaka vebaşka şeylere aykırı kelimeler telaffuz etmiyoruz dert lerimizi yazıyoruz ltf emeğe saygııı

inandırıcı gelmiyor cümlesini hiçbir konuda istem,yorum ben..
bunu sölicek kişi konuya gerekçesiz yalancılık suçlaması ile girmemeli..

gülin canım benim, türkçeyi güzel konuşma ve yazma olayı gerçekten benim içinde önemlidir,hatta takıntıdır.bende farkettim ama o an seni üzmek ve konudan uzaklaşmak istemedim ama konu açılmış ,dile gelmiş..arkadaşlarıma bu konuda hak veriyorum ama belki uslüb sana ters geldi ve sende tepkili yaklaştın..ama gerçekten dikkat edersek türkçemizi güzel yazmaya daha uygun olur..sevgilerimle..

inandırıcı gelmiyor cümlesini hiçbir konuda istem,yorum ben..
bunu sölicek kişi konuya gerekçesiz yalancılık suçlaması ile girmemeli..

--------------------------------------------------------------------------------

benim istediğim şu aslında inandırıcı gelmiyor mu. peki ,ama neden. nedenini bize söylemelisiniz. bir konu da sordum hatta. haklısınız belki, ama neden inandırıcı gelmiyor size açıklar mısınız. ama cevabını alamadım maalesef...

Merhaba Arkadaşlar
2 seneye yakın KK dayım
Sabah 9 akşam 6 1 sene evvel c tesi de dahil....
Şimdi akşamları ve hafta sonuda bakıyorum...
Çalışıyorken bile mutlaka açıktır pc mde
Her konuya yorum yapmam ama hepsini okurum
Tecrübem varsa paylaşırım yoksa bilgi isterim...

ünlüleri alıp ben die koyanlar
Başka vitrin evleri benim evim die tanıtan
Eşleriyle arası bozuk olupta KK yı kullanan ( kıskandırmak için yapılmıştı)
Asılsız çıkan hikayeler
Elbetteki her dert neşe asılsız degildir
asla önyargılı bakmam
ama hissediyorum hissedebiliyorum
Herkes yazabiliyorsa site kuralları içersinde
bende ( kimseyi üzemeden kırmadan) samimiyetsiz bir konuda
görüşümü belirtiyorum...

Merhaba Arkadaşlar
2 seneye yakın KK dayım

Asılsız çıkan hikayeler
asla önyargılı bakmam
görüşümü belirtiyorum...
bu konuda bende suçlanmıştım:KK43: neye uğradığımı şaşırmıştım...

Merhaba Arkadaşlar
2 seneye yakın KK dayım

Asılsız çıkan hikayeler
asla önyargılı bakmam
görüşümü belirtiyorum...
sevgili arkadaşım,ben şunu demek istiyorum.inandırıcı gelmedi mi. peki. tamam. ama ekleyin arkasından nedenini,bizde öğrenelim neden inandırıcı değil.... haklısınız belki... ama inandırıcı gelmedi deyip geçmek olmuyor bana göre. belki ,ben sizin gördüğünüz o yalanı göremiyorum ,belki biraz safım,ne bileyim, yazın nedenini o zaman.

Zaten böyle birşey soracak olsanız daha dikkatli yazarsınız...
Ayrıca konuyla ilgili düşüncemi dile getirmişim, bunun yanısıra yazım konusunda da uyarılmaz diye bir kaidde yok..
Böyle bir uyarıda bulunmak için illaki yazım kuralları ve Türkçe ile ilgili bir konu açmanızımı beklemeliyiz?
Siz nasıl mesajlara yapılan yorumlardan rahatsızlık duyuyorsanız bende bu durumdan rahatsızlık duyuyorum, var mı ötesi?:eek:

ben bunun ötesi war demedim zaten rahatsızlığınız warsa bana uygun dille yazarsınız yada özelden msj yollarsınız rahatsızlığınızı ozaman dikkate alınır ama burda böyle bu dil hangi dil diye saldırmak niye acaba

Merhaba Arkadaşlar
2 seneye yakın KK dayım

Asılsız çıkan hikayeler
asla önyargılı bakmam
görüşümü belirtiyorum...

bunlardan bahsetmiyoruz.. emin değilseniz yazmayın diyoruz.. bunlar en ufak ayrıntılar.. insnların duygularının söz konusu olduu konular var..

yeni üye olmama rağmen benimde dikkatimi çekti. insanlar derdini
tasasını paylaşıyor. ne kadar sıkıntısı varki internet ortamında paylaşabiliyor.
demekki çevresine anlatmaktan çekiniyor:kahve:
inandırıcı değil samimi değil gibi yorumlar çok avam geldi banada
konunun sonuna doğru çingene mahallesine dönüyor ortalıkkaydirigubbakcemile
kadın george clooneyle yemeğe gittim demiyorki:1rolleyes: çok ayıp walla!
biraz daha hassas olun ve inanmıyosanız yorum yapmayın bence hatunlara.s.

asıl konu ne biliyormusunuz?

tahammül yok. acaba diye durup düşünmek yok... tabiri caizse bodoslama dalmak derler ya hani; işte öyle dalıyorlar adama...

derdini açtığına, açacağına bin pişman oluyorsun.
tam birisine durumu yanlış anladın diye izah etmeye kalkış, bir diğeri başka bir anlam yükleyerek saldırıyor sana..

sadece benim dediğim doğrudur tezinden başka bişeyi kabul etmiyoruz..

bana göre doğru tekdir diye kural yok.. herkezin kendince doğrusu vardır. işte bazan kişi bu yolu kaybeder veya şaşırı. yaşamadığı olay karşısında nasıl davranacağını bilemez ve yardım ister.

işte bu yardım çığlığı sonrasında başlamıyor mu herşey.... sana göre doğrıudur , ona göre yanlış.. bir diğer kafadan başka bir ses çıkar... sonra işler karışır. benim doğrum senin doğrunu döver giibi restleşmeler başlar..:) hatta onun doğrusunu kabul etmediğin için birde güzel azar işitirsin...

tıpkı bana dedikleri gibi.. suçlu ilan edilir, katli vaciptir diye yazar söversin...

offfff, offffffffffff..........

gülin canım benim, türkçeyi güzel konuşma ve yazma olayı gerçekten benim içinde önemlidir,hatta takıntıdır.bende farkettim ama o an seni üzmek ve konudan uzaklaşmak istemedim ama konu açılmış ,dile gelmiş..arkadaşlarıma bu konuda hak veriyorum ama belki uslüb sana ters geldi ve sende tepkili yaklaştın..ama gerçekten dikkat edersek türkçemizi güzel yazmaya daha uygun olur..sevgilerimle..

teşekkür ederim özeninizden dolayı eleştiri dediğiniz bu dille yapılır..
bundan sonra daha dikkatli olucama.s.

eminim sitedeki herkesin aklına takılan konular açılmıştır
yani bize acaba dedirten
herkesin algısı birbirinden farklıdır
kimine inandırıcı gelir kimine gelmez
bazen bunun somut bi ispatı da yoktur.histir...öyle hissedersiniz
ben genelede inanmadığım konuya yorum yapmam. okur geçerim...
ama teşekkürümü de repimi de ihmal etmem
bunu da kimse sorgulayamaz
tıpkı neden inanıyorsunuz deme hakkım olmadığı gibi

X