Benim derdim karşılıklı ilgisiz eşler

GüldüKlerim komik bulduklarim begendiklerim çok oldu hepinize ayrı yazamıyorum hepiniz çok tatlisiniz ya. :rapci: bir arkadaşımız erkekler bu konuda şikayetçi değil demiş ama denk gelmemiş demek ki ben çok gördüm ve duydum ama ilgili olmak güzel tabi.

Ben de eşimle ilgiliyiz ama ben aşırı ilgiliyim 4 yıldır evliyiz bebek de olmayınca onu bebek gibi sevdim. Ama şu an hamile olduğum için az kaldı sabret bu aşırı ilgimden kurtulacaksin. Bebisimiz in pabucunu dama atmana aylar kaldı falan diyorum gülüyor :KK48:
Ben de bebek gibi severim kocamı çoğu zaman.
Sen yazınca onu düşündüm.
Anaçlık duygum tatmin oluyor belki de...

İyi de burası bir derdim var bölümü geyik bölümü değil ki. Burada bazısı der ki yoo biz ikimizde ilgiliyiz, birisi der ki evet eşim ilgisiz ya da ben çok ilgili biri değilim diye özeleştiri yapar yani amaç ne? niye bu cevaplara ihtiyacınız var anlamadım yani. İlgisiz eşler ya da başkalarının hayatları sizi neden ilgilendiriyor? eğer sizin eşiniz ilgisizse böyle bir derdiniz varsa yazarsınız neden ilgisiz ve ne yapabilirsiniz burada size fikir verirler ama neden burada herkes muhabbet kıvamında konuşsun ki bunun için başka bölümler var.

Bizde karşılıklı ama 60 eşim 40 ben gibi.
Zaten ilişkimiz birbirimizin totosunu kaldırmak üzerine kurulu resmen. Hep bi x yapıyorsa bi bildiği vardır şeklindeyiz, pokemondaki roket takımı 2016 versiyon.

Bu arada güldür güldür de adam "amça!" diyordu ya, onun gibi "koçcam" diyorum. :KK70:

Odun derken alenen ilgi göstermiyodur belki
Bazı erkeklerde hakkaten ters tepiyo çünkü
İlgi göstermiyor ; kocası ilgi gostermeyince kırılmıyor ; karşılıklı resmi bir ilişki****
Bi bizim kalbimiz mi bu kadar kırılgan bu insanlar bunu nasıl yapıyor aklım almıyor.
Ben çok severim ve çok sevilmek isterim valla. Dille değil hareketler ile....

Son düzenleme:
Bizde karşılıklı ama 60 eşim 40 ben gibi.
Zaten ilişkimiz birbirimizin totosunu kaldırmak üzerine kurulu resmen. Hep bi x yapıyorsa bi bildiği vardır şeklindeyiz, pokemondaki roket takımı 2016 versiyon.

Bu arada güldür güldür de adam "amça!" diyordu ya, onun gibi "koçcam" diyorum. :KK70:

Ayy Karnım ağrıdı gülmektenn:KK70::KK70:

İlgi gösteriyor ; kocası ilgi gostermeyince kırılmıyor ; karşılıklı resmi bir ilişki****
Bi bizim kalbimiz mi bu kadar kırılgan bu insanlar bunu nasıl yapıyor aklım almıyor.
Ben çok severim ve çok sevilmek isterim valla. Dille değil hareketler ile....

Bende çok duygusalim ilginin her türlüsünü beklerim, her türlüsünüde yansıtırım valla

eşim yıllarca ilgisiz oldu bana ciddi manada öküz kendisi.ama ne olduysa 2 aydır aşırı ilgili hastalndım başımdan ayrılmadı evin işini yaptı normalde ölsem umursamazdı.o yüzden çok şüphelenip bu şüpheler yüzünden devamlı kavga çıkarıyorum ama yok adam habire alttan alıyor bünyem alışık değil 10 yıl çünkü ve çocuk yok 6 ay önce bebeğimi kaybettim depresyona girdim yine umursamazdı şimdi ne oldu anlamadım bana bir akıl verin nolur

Bende ilgi isterim resmi iş gibi evlilik nasıl olur.sabah kalk saygılı ol ama sevgi yok akşam a kadar arayıp sorma akşam gel yemek ye uyu nasıl ilişki bu bana ters ben ilgi istedikçe kocis işine daha düşkün bilen öğrenen öğretecek varsa yardımcı olsun bana :))

Nasıl odun olunur biraz örnek verir misiniz? Umursamaz mı yani ? İnsan sevdiğini nasıl umursamaz ki ?
Yapım bu. Ben öyle özel günleri, romantik anlar, gözgöze bakışmaları, cıvık cıvık aşkım, sevgilim, canım, cicim vs. sözleri hiç sevmem ve sevemedim de.
Mesela ben gün içinde sık sık aranmayı hatta gerekli olmadıkça aranmayı sevmem. Eşim bana nasılsın diye telefon açsa "işin gücün yok mu senin, bunun için telefon mu açılır. Paraya yazı. İşim çok benim vaktime yazık. Ne diyeceksen hemen söyle" derim. Çoğu zaman da işyerinden bana "KABAA KADIN" diye söylenirler. Bu tip şeyler bana hep komik gelmiştir. Bir kere romantik yemek yiyelim dedik adam pişman oldu. Gülmekten yerlerde süründüm. Gerçekten çok komiktik.
Napim ben böyleyim artık eşimde alıştı odunluğuma. 26 yıldır geçinip gidiyoruz.

Yapım bu. Ben öyle özel günleri, romantik anlar, gözgöze bakışmaları, cıvık cıvık aşkım, sevgilim, canım, cicim vs. sözleri hiç sevmem ve sevemedim de. Bana hep komik gelmiştir. Bir kere romantik yemek yiyelim dedik adam pişman oldu. Gülmekten yerlerde süründüm. Gerçekten çok komiktik.
Napim ben böyleyim artık eşimde alıştı odunluğuma. 26 yıldır geçinip gidiyoruz.

Peki evlenirken görücü usulü mu yoksa severek mi evlendiniz merak ettim de

Peki evlenirken görücü usulü mu yoksa severek mi evlendiniz merak ettim de
2 tam yıl birliktelikten sonra evlendik. Görücü usulü falan değil. Rahmetli annem bekarken bana "koca evinde 1 hafta bile duramazsın sen" derdi. Daha sonra eşime "valla sendeki sabra şaştım bununla (beni göstererek) nasıl yıllarca evli kaldın" diye dalga geçerdi. Eşimde "başa geldi bi kere napalım" derdi.
Karşılıklı memnunuz halimizden. Zaten çoluk çocuk, iş güç derken ilgiye yer kalmıyordu.

X