Benim çeyizciklerime de buyurun :)

hanka

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2014
204
13
34
Arkadaşlar Merhabalar
Ben sözünü, nişanını (daha yeni) atlatmış kısmetse ağustos gelini olacak çeyiz hazırlıklarıyla kafayı bozmuş bir arkadaşınızım kabul ederseniz :)

Aldıklarımı, alacaklarımı sizlerle paylaşmak için büyüüüük bir hevesle açtım topiğimi :) Hadi bakalım hayırlısı...

İlk önce çeyizimin nadide bir parçası olan ve çok beğenerek aldığım bir de çeyizime ilk aldığım eşya olma özelliğini taşıyan tamamen el emeği göz nuru olan ceviz sandığımla başlayayım :)

ve sandığım doğurdu bu da yavrusu :)

misafir yemek takımım (winterbach porselen)

günlük yemek takımı ve kahvaltı takımı hatta pasta servisi için bile kullanabileceğim takımım :) (Kütahya porselen)

misafir ç.k.b. takımım (hisar)

Eki Görüntüle 982925 günlük ç.k.b. takımım (nehir)

sevgili kahvaltılığım (bonna)

çelik tencere setim (hisar)

seramik tencere setim (hisar)

düdüklü tencerem (hisar)

sahan setim (hisar)

yine sahan setim (esse)

ilk fırsat bulduğumda devamı gelecek :)

güncellenmiş haline buradan bakabilirsiniz : http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=693432&page=7&p=35109547#post35109547

Son düzenleme:
canım topiğin ve çeyizlerin hayırlı olsun hisar çelik tencerelerimiz ve düdüklümüz aynı sedef rengini bayılarak aşık olarak aldım güzel günlerde kullan inşallah kahvaltı takımında çok kullanışlı görünüyo gerçekten hem kahvaltıya hem günlüğe hemde çay pasta takımına yakışır

Son düzenleme:
Hepsi de çok güzel canım. Allah ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin.

Topiğin hayırlı olsun tatlım hepsi çok güzel güle güle kullanman dileğiylee

hepsi çok güzel canım güle güle kullan :)

Hepsi birbirinden guzel MasaAllah :) guzel gunlerde. Agiz tadiyla kullan canim :)

dimi ya çok güzel o sedef rengi bende çok severek aldım. Kahvaltı takımım da kendi uydurmasyonum oldu ama çok içime sindi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…