Benim çeyizciklerime de buyurun :)

yardımcı olabildiysem ne mutlu bana Ben de bardakları en sona bıraktım kolay nasılsa diye ama öyle değilmiş çok zorladı beni o yüzden tahmin edebiliyorum durumunu

Dimi :) kolay gözüküyor ama bulmasi zor kurkcu handaki pasabahceye bakmistim ama yoktu diye hatırlıyorum ya da ben farketmedim bulup bi pasabahce hallediyim ben bunlari :)

Herşeyin çok güzel canım allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin :) çeyiz sandıgna bayıldım buarada ilerde onu eskidiği zaman boyıyabilirsinde o açıdan çok iyi olmuş :) sahan setini gördüğüm iyi oldu benimde almam lazım :))

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

teşekkür ederim canım daha güzelleri senin olsun inşallah hepimiz güzel günlerde kullanalım... sandığımı çok seviyorum ben ya

son aldıklarımı da ekleyeyim hemen alışkanlık oldu artık

çift kişilik pike takımım (karaca home)

tek kişilik nevresim takımım (sarev)

tek kişilik nevresim takımım (sarev)

tek kişilik ve çift kişilik yorganlarım (aryıldız)

masa örtüsü ve peçetelik takımım (aryıldız)

Son düzenleme:
uzunca bir aradan sonra yine burdayım :)

Ara verdim bayaca ama bu arada da evimizi bulduk çok şükür ve eşyaları alma evi yerleştirme maratonuna başlamış bulunuyoruz.

İlk beyaz eşyalarımızı aldık ve ben de sizlerle paylaşmak istedim. Çamaşır bulaşık makinası ve buzdolabı...Biz tercihimizi samsung dan yana yaptık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…