benim aslında bi derdim var ama kendim ettim kendim buldum

BarbieveKen

zaman SU ❤
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2009
9.897
958
herkese selam arkadaşlar

benim derdim şu ki okulu bitirmeden evlendim ve ne düğün ne dernek hiçbişeyim olmadı..
şu anda okul bitti iş temposu derken yine düğünümüz olmadıı..

ya o kadar acelemiz ne vardı şuan düşünüorumda gözümüzü kör eden neymiş:)kafamçokkarıştı

daha gelinlik bile giymedim ya banane.. evliliğe alıştım kıdemli eş olucam artık resmen yaaa.. annem demişti yaşın daha ufak evlenme etme bekle ama dinlemedim.. apar topar evlendim:)

bu yaz kesin düğünümüz olucakk. şöyle havuz başında bir haziran gecesii.. ımm kulağıma çok hoş geliyoo hadi bakalım hayırlısı.. hihoyyyt

bizim gibi olanınız varmı ayrıcada merak ettim kızlar? kendim gibi olan birileri varsa hikayelerini dinlemek isterim diğer çılgınların:dance:

Çılgınlık ve ben.
Helede böyle bir cılgınlık
Bana bir beden hatta bilmem kac beden büyük gelir:1closedeyes:
Hayatımı etkilicek ani kararlarda cılgınlık yapamam ne yazıkki.:nazar:
İyi cılgınmışın:icecream:

ben bu duruma örnek değilim ama bence gayet eğlenceli bir durum.
yani tabiki de iyi ki okulunu bitirmeden evlenmişin demiyorum ama şu durumda yapılabilecek en güzel şey.
umarım herşey hayalindeki gibi olur..

evlenmek için neden acele ettiniz ki,sonuçta
okulunuz bitene kadar,işinizi elinize alana kadar
sizi bekleyen birisi vardı...
işte son pişmanlık fayda etmez...
bence bundan sonra geriye değil de,
ileriye bakın...
mutluluklar...

ahh ask ınsanın gozunu nasılda kor edıyor:nazar:
ben boyle bı cılgınlıga hayatta kalkısamazdım heralde
yasım 22 daha onumde evlenmeme ıkı senem var ama hala dusunuyorum dogrumu yapıyorum acelemı edıyorum dıyekafamçokkarıştı
sızede mutluluklar dılerim ayrıca...

şimdiden pişmazsınız..eminim yıllar geçtikce pişmanlıgınız dahada artıcak........
saglam düşünüp...ona göre adım atmalı hayatta.........
gelecegide düşünmenk gerek.........
herşey o anki gibi olmuyor...........

son pişmanlıkta çare olmuyor...........

madem bir düğününüz olmasını ve gelinlik giymeyi bu kadar arzu ediyordunuz o halde bu acele neydi?
mantıklımı sizce? evlen aradan aylar geçsin sonra gelinlik giyip düğün yap. bence çok manasız.
hayır yani düğün olmazsada evlilik olur ama yok illaki düğün olucaksa zamanında olması makbul değil midir?
Neyse Allah mutu mesut etsin...

Eglenceli bir durum ama ben yapamazdim, yapmazdim, ailemde musade etmezdi.
Dugunsuz gelin...enteresan
Insallah dilegin gibi bir Haziran gecesinde dugunun olur
Sevgiler !

of arkadasım yapmadım tabi öyle bir şey ama ramak kaldı her an "yeter bee" diyip kendimi evlendirme dairesine atabilirim! yaşım 23 onunki 22, benim okulum bitti şu an iş arıyorum o açıköğretim son sınıfta iyi bi işi de var çalışıyo bi yandan. ama bir ev kuracak ve onun masraflarını karşılayacak bir paramız elbette yok, hala öğrenci statüsündeyiz, bizim için mantıklı olan evlilik tarihine daha minimum 3 sene var. ve biz 7 senedir beraberiz! artık cafelerde takılmalar, bilmemnerenin önünde buluşmalar, pastanede çay içmeler o kadar baydı ki!! aşkımızın en güzel günlerini böyle geçiriyoruz. şöyle kendi evimizde kendi koltuğumuzda sarılıp, elimizde kendi fincanlarımız içinde kendi kahvemizle, kendi televizyonumuzda film izlemek istiyoruuuuuz!! az kaldı az. oynatmaya çok az kaldı.

Canım bu kadar süre sonra,düğün yapmak bana mantıksız geldi
hiçbi özelliği kalmaz ki düğünün,yinede siz bilirsiniz tabi
mutluluklara.s.

uzun bi süreden sonra düğün yapmak kafamçokkarıştı
Allah mesut bahtiyar etsin ne diyim :nazar:

Tamam zamanında yaşın verdiği cılgınlıklar yapmıssınız,kanınızın en deli aktıgı zamanlar...
Ama dünyaya bir kere geliyoruz.. Keske demektense,
Gecte olsa herseyı yasamalı doya doya..
Mutluluklar...

canim bence hicte sacma birsey yapmiyorsun hicbirsey icin gec degildir neden hersey bir tabu olmak zorundaki herkesin alistigi seyleri yapmak zorunda degilsin eger bu konuda kendinle barisiksan bence cok eglenceli olacaktir kimisi cocugu olduktan sonra bile dugun yapiyor o yuzden dert etme en buyuk derdin bu olsun mutluluklar dilerim cnm dugunde bizim icin de bol bol döktürürsün artik

Gelinlik giymeden evlenecek kadar ne aceleniz vardı, gerçekten merak ettim.. Gelinlik giymeden gelin olunur mu ya?

ışte böyleeee, herşeyin yeri ve zamanı var diyen büyükleri dinlemeezzzz, hiç evlenemiycekmiş gibi, koşa koşa evlenir, sonra da ''içimde kaldı '' yakınmaları başlar..Maleseffff...

Bu yazınız, evlenmek için her şartı kabul eden, KK gelin adaylarına ibret olsun..

Bu arada arkadaşım,hevesini kırmak istemem ama aradan bilmem kaç ay ya da yıl geçmiş, sen gelinlik giyeceksin, düğün olacak?
Bence geçmiş, zamanında giyilen gelinliğin, zamanında yapılan düğünün tadını veremez ama madem bu kadar saplantı yaptın, yap tabii içinde kalmasın..

25 yaşımda evlendim ama tam emin bile olmadım...acele etmem..edemem.bu hayat...
çılgınlıklarım yoktur..umarım olur düğünün ve istediğin gibi bi düğün olur umarım..

Evet bende arkadaşlara katılıyorum arkandan kovalayanmı vardı kız:eek: okuyormuşsunda ne güzel..... bitince her istediğin çılgınlığı yapardın. Bilemiyorum ama bu saatten sonra düğün komik olur gibi.:bbo: Biraz daha düşünüyüm nasıl olur acabaCADIARZU.... yani gercek gibi olmaz , tadı olmaz yani..

:roflol:yani gelinlik bile giymeden okadar acele etmişsinizki ne gerek vardıki bence ben asla böyle bir çılgınlık yapmazdım düğüne gelince bence hiçbir tadı olmaz bu saatten sonra yapılan düğünün her şey yerinde ve zamanında yapılırsa güzel ve anlamlı olur bence tabi:roflol::roflol::roflol::roflol:

arkadaşım üzülme ben de okulum bitmeden üniv.2 sınıfta evlendim gerçi ben memurdum o sıra. yani iş güvencem vardı ve düğün dernek gelinlik gibi güzellikleri de yaşadım. tabi çoluk çocuk olunca okul yalan oldu. ama evliliğimde yaşadığım mutluluk yavrucukların ışıltısı hiç aratmıyor okulu bana. belki de memur olduğum için bu kadar kolay vazgeçtim tabi bir de aşk...

:))

ben de üniversiteyi bıraktım.. sevgilimi biraz da olsa görmemek canımı sıkıcaktı şak die bıraktım öğretmenler ailem şoook oldu ama kimse birşey demedi.. bir daha önce çıkıp ayrılmıştık ayrılınca ben antalyaya üniye gittim son sene 4. sınıfta şak die bıraktım birde mayıs ta yani bıraktım. o bırakma verirsin sınavları dese de banane sıkıldım dedim..
sonra evlenmeye karar verdik sözlendik.. sonrada gidip nikah için gün aldık.. nişan yaptık 15 gün sonra da nikah..
şimdi düğünü bekliyoruz. haziranın 5-6sında.. zaten şuanda beraber yaşıyoruz...
çılgınlık mı bilmem ama kuralları ben koyarım canım istediği gibi de yaşarım:))

nasip kısmet işte bizim dediklerimiz olmuyor senin nasibinde böyleymiş işte hayırlısı

X