Beni anlayan varmı

Çocuk ilk başta korktuğu için hayır dedi diyelim ama 15 dakika sonra kendi iradesiyle geri araması çok düşük ihtimal.

Eşinin aynı gün içinde çocuğa mesaj atmasını ve onun verdiği cevabı normal görmek, çok zorlama şu tabloda. Basbayagi kadınla iletişim halindeler ve çocuğu da yalanlarına alet ediyorlar.

Çocuğun kendi teli var mı yok mu ben onu anlamadım? Varsa annesinin teli ne alaka?

Eşiiniz cocuga nerden esmişte mesaj atmıs? Muhtemelen kadınla esiniz konustu kadın dedi ki karın benş aradı noktanın anlamını sordu ama ben cocuk yazmıstır dedm dedi eşinizde cocugun agzınu armaak için yani siz aradınız mu sordunuz mu diye ögrenmek için yazmış cocuga. Cocukta oyle diyince artık daha dikkatli davranırlar. Ailece gorustugumuz bilmem kac yıllık dostlarımız var ne onun kocasının nosu ben de var ne benm kocamın nosu kadında var.ne gerek var zaten esler aracılığıyla haberlesiyoruz bir davet olacaksa ben kadına esim adama yazıyor.

Burada bile sadece kadını suçlayan birkaç üye var.

Konu sahibinin eşi okulda kurucu müdür pozisyonundaymış. Bu çocuk kaç yaşında ? Nasıl bir yakınlık mevcut aralarında ? Ergen bir delikanlı mı mesela çocuk ? Babası dışında , rol model olarak görmüş olabilir mi konu sahibinin eşini ? Bu da adamın hoşuna gitmiştir belki. Adam çocuğa neden mesaj atıyor , hangi telefona atıyor belirsiz. Veya böyle bir yazışma gerçekten oldu mu ?

Konuda eksik bir şeyler var.

Konu sahibinin, okuldan çocuğu arkadaşı aracılığıyla araması ve çocukla görüşmesi her koşulda yanlış.

Adam bu durumu okulda duymuş ve bundan bahsediyor da olabilir.

Konu sahibinin 2017 ve 2018 konularına bakarak; kendisinin herhangi bir aileyle eşli görüşmek isteyeceğini de sanmıyorum.

Son düzenleme:
Flortöz takılıyor olabilirler. hissettigin varsa rahatsiz olduğun doğrudur

Çocukla msjlaşıyorlar çünkü her buluştuğumuzda yada bir yere gittiğimizde çocukta var yanımızda eşimle sohbet halinde sürekli

Aynı gün çocukla msjlaşmıyor ertesi gün yani 1 gün sonrası akşam 7 gibi falan arıyor beni eşim

Bende bu durumu anlamiyorum.esler birbirlerinin tlfnuna gayette bakar.eşler arasinda bunun özelimi olur.

Aynı gün çocukla msjlaşmıyor ertesi gün yani 1 gün sonrası akşam 7 gibi falan arıyor beni eşim
Eşinizin çocukla mesajlaşmasini normal mi görüyorsunuz yani?
Aynı gün, bir gün sonra çok farketmez, siz kadınla ve çocukla konuştuktan sonra esinizin çocuğa mesaj atasi geliyor.
Esiniz çocuğa niye mesaj atsın, çok saçma her türlü.

Çocukla msjlaşıyorlar çünkü her buluştuğumuzda yada bir yere gittiğimizde çocukta var yanımızda eşimle sohbet halinde sürekli
Arkadaşlarımın çocukları neredeyse elimde doğdu ..kızımla aynı yaş ..bir kere bile mesajlaşmadık ne alaka

Kisi kendinden bilir isi diye bosa demiyolar. Adam yillarca oyle ortamlara girmemis sizi de sokmamis. Cunku kendi potansiyelinin farkinda ve aynisini yaparsaniz diye korkusu var. Cakallar noktali moktali is yapiyolar. Hic uyandirmadan nokta gonderip bekleyecektiniz pusuda. Olayi yoksayin. Bekleyin 1 ay saf ayagina yatip. Onlar yine rahatlayip bi acik verecekler. Siz sanki anlamamis gibi gorusmeye devam edin

Aynen kesinlikle böyle yapın sonra sizi suçlu çıkarırlar

Tamam işte, demek ki telefon özel birşey. Yazdığınız cevaplarda kendinizle celismissiniz. Özel bişey olduğu için eşiniz mesajlarınıza bakmiyormus. Yani telefon özel ve kişisel birşey değil mi?

Çok yanlış. O yaşlardaki çocukların telefon taşıma amacı ebeveynleri ile haberleşmek olur genelde. Eşinizde numarası bile olmamalı, ne demek mesajlaşmak.
Ne mesajlaşabilirler koca adam ve elin çocuğu?
İki aile toptan ilişkilerinizi sorgulayın. Hayat akışına uymayan tuhaflıklar var.
Ve büyük olasılık eşinizle o kadının arasında birşey var , çocuğu alet ediyorlar onun aracılığı ile haberleşiyorlar. Çocuk farkında ya da değil artık o kısmı ne kadar çirkinleşebildiklerine bağlı.

Eşiniz ve arkadaşı arasında bir şeyler olduğunu düşündüğünüz için konu açıyorsunuz. Üyeler size destek oluyor ve anlattıklarınızın haklılığını, eşiniz ve kadının davranışlarının absurdluğunu söylüyolar. Bu sefer de hayır o öyle değil bu böyle değil diye cevaplar yazıyorsunuz.

Hayır durumu konduramıyosunuz desem zaten kendiniz kondurduğunuz için konuyu açmışsınız. Zaten doğru düzgün cevap yazmıyosunuz insanlara. Az bi cevap yazıyosunuz onda da sizi haklı bulan üyeleri yalanlıyosunuz. aldatıldığınızı düşünerek açtığınız konuda üyeler sizi aldatıldığınıza ikna etmeye çalışıyor şu an farkında mısınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…