Beni anlayan varmı

Bu aksam eşim.beni aradı çocuğa napıyosun nasılsın diye msj atmış eşim çocukta eşime emel.abla benim.sana msj atmamı görüşmemizi istemiyor heralde falan demiş eşimde bana bunu soruyor bende telefonda konuşulacak bi konu olmadığinı söyledim öyle kapadık telefonu
Eşiniz çocuğa niye mesaj atsın?
Basbayagi kadınla haberleşmisler, sizin birşeylerden şüphelendiğinizi anlamış, nabzını ölçüyor eşiniz.
Sizi de aptal yerine koymaya çalışıyorlar, zeka fışkıran yalanlarıyla.

Bu aksam eşim.beni aradı çocuğa napıyosun nasılsın diye msj atmış eşim çocukta eşime emel.abla benim.sana msj atmamı görüşmemizi istemiyor heralde falan demiş eşimde bana bunu soruyor bende telefonda konuşulacak bi konu olmadığinı söyledim öyle kapadık telefonu
Yersennn tabi. Üç gram beyinleriyle buldukları yalana bak.

Eşiniz çocuğa niye mesaj atsın?
Basbayagi kadınla haberleşmisler, sizin birşeylerden şüphelendiğinizi anlamış, nabzını ölçüyor eşiniz.
Sizi de aptal yerine koymaya çalışıyorlar, zeka fışkıran yalanlarıyla.
Umarım konu sahibi bu mesaja inanacak kadar saf değildir . Bariz kadınlar konuşmuşlar

[ ] Merhaba bayanlar ne zamandır kafamı kurcalayan bir konu var acaba ben mi yanlış düşünüyorum yoksa gerçekten yanlış bir şeyler mi var yardıma ihtiyacım var, 12 yıllık evliyim normalde eşim kendi arkadaşı olsun benim arkadaşım olsun ailecek görüşmeler ona hep tersti istemezdi açıkçası görüşmek yani ben kendi arkadaşımla görüşürdüm o kendi arkadaşlarıyla ama ev oturması yada dışarıda bi yerde oturalımlar ona yanlış gelirdi,eşimin işi dolayısıyla şöyle diyeyim özel okul tarzında bir okula ortak, bu sayede eşimin eski lise arkadaşı oğlunu o okula yazdırıyor ve o zaman karşılaşıyorlar falan oturup kahve içiyorlar bizde ailecek görüştük dışarıda kahve içmeler, okey oynamalar,pikniğe gitmeler falan böyle devam etti bir süre ama beni rahatsız eden şeyler vardı,mesela okey oynuyoruz biz bayanlar eş oluyoruz onlarda erkek erkeğe eş oluyorlar kadın eşime taş atıyor diyelim eline uzatıyor masaya taşı koyucağına ve her bittiğinde oyun kazansada kaybetsede eşime gösteriyor ıstakasını, bi konu oluyor diyelim müzik veya yemekle ilgili eşim açıyor mesela telefonundan okey oynarken müzik her bi şarkı açtığında buda çok güzel şarkı bunuda çok severim diye konuşması bitmiyor her lafa atlaması var , pikniğe gittik mangalı eşim yapıyor kadın yanında dikiliyor kocası orda oturuyor, o benim eşimin yanında dikiliyor,yani arkadaşı olabilir ama,bu kadar samimi olması bana yanlış geliyor hadi bunu geçtim geçen gün çocuklar okula gidicek sabah kalktım eşime mesaj gelmiş watsaptan baktım o kişi eşimin arkadaşı 2 tane 20 dakika arayla mesaj mesajda sadece tek nokta . diğer attığı mesajda sadece nokta bu ne demek oluyor ben anlamadım açıkçası bilen varsa bana söylesin
Mesaj konusuna kadar abarttiginizi dusunmustum. Ama tek mesaj ve sadece nokta musaitmisin yalnizmisin demek gibi geldi bana. Ben olsam ustune arardim . Direk ona sorardim . Esinize sormadinizmi ? Rahatsizliginizi belirtmedinizmi?

O mesajları çocuğun atmadığı o kadar bariz ki. Kendilerini çok akıllı zannedip sizi keklemeye çalışıyorlar konu sahibi. Bir süre salağa yatıp yemiş gibi yapın ama takip edin. Mutlaka bir yerde patlak vereceklerdir.

Ben kadını aradım o gün dedimki esimin adı murat. murat dediki filiz bana nokta mesajı atmış sana ulaşamadı galiba o yüzden bana msj atmış dedi dedim oda.bana ben atmadım.dedi oğlunun adı irfan irfan atmıştır dedi,neyse ben telefonu normal olarak kapadım, oğlunun okulunu aradım.çocuğa sordum napıyosun falan diye lafa girdim sabah dedim murat amcana msj attınmı dedim hayır dedi 3 kere üst üste sordum neyse onunlada kapadık.telefonu 15 dakika falan geçti çocuk beni aradı emel teyze dedi sabah ben arkadaşlarla msjlaşıyordum yanlışlıkla elim çarpmış olabilir dedi kapadık telefonu gel şimdi çık işin içinden

Eşinizin telefonunu alıp kadına .nokta gonderin gelecek tepkiyi bekleyin ve maalesef hiç hoş bir seyle karsilasmayacaksiniz gibi ya lütfen bunu o kadının yanına kar bırakmayın olur mu ailesine eşine herkese rezil edin doğru dusunuyorsak...eşinize sormayın bile inkar edecek evet diyecek hali yok

Ya ortada sadece basit bir yanlışlık varsa ? Ya çocuk annesinin telefonunu kullandıysa gerçekten ve hatalı mesajlarını o da sildiyse annesinin telefonundan ?

Karşı tarafa bir başkasının telefonundan nokta vb mesaj gönderip gözlem yapmayı düşünenler için : Ortada gerçekten bir yanlışlık varsa ve karşı taraf telefonundan gönderilen noktadan haberdar değilse ; bir anda neden kendisine mesaj attığınızı sorabilir hatta telefon sahibini kendisini taciz etmekle de suçlayabilir.

İyi de mesela sizin eşiniz 'kari koca arasında mahrem olamaz' diye sizin Telefonunuzu kurcalasa, açık sekmelerden kadinlar kulübü üyeliğinizi keşfedip eski mesajlarınıza baksa, kaynanayi sevmediğiniz belli, okuyup okuyup bilense size uyuz olsa hoş mu?
Ya da yeni üye sayılırsıniz,ileride konular açıp durursunuz hepimiz gibi. Eşiniz görüp kizginlikla-rahatlamak için yazdığınız yazıları okuyup sinirlense,özelini kimlere açtın,beni millete kotululuyorsun diye uyuz olsa hoş mu?
Ya da bir kız arkadasiniz whatsappta özelini anlatsa, ablaniz aldatıldıgini anlatsa mesela içini dokse, kürtaj olan yakınınız sizle dertlesse, ya da orijinalinde kapalı olan arkadaşınız saçını boyatinca nasıl olmuş diye size resim atsa eşiniz bunları görse hoş mu???
Ben durduk yere telefon karıştırmayı asla normal bulamam, aramın iyi olduğu insandan da telefonumu karıştırmak istese ayrılırım . Kocamsa da büyük kavgalar ederim. Çünkü kimsenin haddine degil.
Benim nazarımda telefon sadece aldatma/yalan olayından emin gibi olduğun, böyle olduğunu derinden hissettiğin zaman kanıt arama amacıyla karıştırılır. Onda da zaten yüzde doksan hissin gerçektir,bir şeyler yakalayıp ayrilirsin. Diğer Türlüsü hiç normal ya da hos degil
Bir üye de sizin gibi yazmış ona da benzer cevap yazdım. Eşim kimlerle mesajlaştığımı bilir, ama içeriğine girip bakmaz. Telefonlar ortadadır ve hiç bir zaman birbirimizin telefonunu gizli gizli karıştırma ihtiyacı duymadık.

Aileler ve yakın arkadaşların mesajlarını karıştıran insanların eşine saygısı olduğunu düşünmüyorum. Eşlerinin böyle terbiyesizlikler yapacağını düşünerek telefon saklayan varsa bence de saklasın.

Kaynana demişsiniz. Anlaşamadığımız konular oldu zamanında ve ben direkt eşimin yüzüne söylerdim. Okuyup okuyup kinlenmesine gerek yok yani.

Kadınlar kulübü ne üyeliğimi de biliyor ve telefonumu alıp köşe bucak saklanarak okumaya çalıştığını da görmedim hiç. Hatta geçenlerde buraya mesaj yazarken yarım bıraktım. Eşimin telefonu da çocuktaydı, telefonunu alayım maç izleyeceğim dedi, ekranı bir açtı mesaj kabak gibi ortada. Okumadan yaz ya da sil diye tekrar bana uzattı. Her şeyiniz şeffaf olursa karşıdakinin aklında kuşku olmuyor ve o güven ortamı oluştuysa aklınıza acaba mı sorusu gelmiyor.

Yani uzatmadan, ailemizin dostlarımızın mesajları ikimizin de ilgi alanına girmiyor. Ama okuldan, iş yerinden, sosyal çevreden tanıştığımız insanları ikimiz de sorgularız.

Son düzenleme:
Ya ortada sadece basit bir yanlışlık varsa ? Ya çocuk annesinin telefonunu kullandıysa gerçekten ve hatalı mesajlarını o da sildiyse annesinin telefonundan ?

Karşı tarafa bir başkasının telefonundan nokta vb mesaj gönderip gözlem yapmayı düşünenler için : Ortada gerçekten bir yanlışlık varsa ve karşı taraf telefonundan gönderilen noktadan haberdar değilse ; bir anda neden kendisine mesaj attığınızı sorabilir hatta telefon sahibini kendisini taciz etmekle de suçlayabilir.
Çocuğun 3 defa ben atmadım dedikten 15 dakika sonra geri arayıp yanlışlıkla yapmış olabilirim demesi.
Eşinin ne tesadüftür ki aynı gün çocuğa naber, nasılsın diye mesaj atması ve onunda Emel Teyze seninle görüşmemi istemiyor herhalde demesi normal ve inandırıcı mı sizce?

Eşiniz çocuğa naber nasılsın diye mesaj atıyor öyle mi? Sebep?
Nasıl ilişkiler bunlar, ne alaka?
Kaç yaşında bu çocuk?
Bu kısmı ben de anlamadım he. Aileyle müsait zamanlarda görüşülüp zaman geçirilmesini anlarım. Ama sürekli o ona mesaj atıyor o onu arıyor öteki öbürünü. Gün içinde hiç mi yorulmuyor bu insanlar. Bazen yorgunluktan anama bile yazasım gelmiyor benim.

Bu kısmı ben de anlamadım he. Aileyle müsait zamanlarda görüşülüp zaman geçirilmesini anlarım. Ama sürekli o ona mesaj atıyor o onu arıyor öteki öbürünü. Gün içinde hiç mi yorulmuyor bu insanlar. Bazen yorgunluktan anama bile yazasım gelmiyor benim.
Al benden de o kadar. Çok saçma, yorucu..
Hayır adam neden çocuğa mesaj atsın ne mana?
Baya mide bulandırıcı birşey çıkacak bundan. Kadın çocuğunu kullanıyor gibi hissettim.
Of çok kötü...

Umarım konu sahibi bu mesaja inanacak kadar saf değildir . Bariz kadınlar konuşmuşlar
Konu sahibi inanmak isteyecek bunlara bence. Çünkü eşinin dediği basbayagi insanının aklıyla dalga geçmek. Tepki verecek olan eşin o aramasında sen benimle dalga mı geçiyorsun,o küçük aklınca diye başlardı. Sonra konuşalim falan demezdi.
Konu sahibi işin sonundaki özür bile dileyecek noktaya gelebilir. 🤷

Abartmayın ya. Eşimin ilkokuldan benim ise liseden beri tanıdığım arkadaşımız var. Eşi ile de 10 yıldır tanışıyoruz ve çok da samimiyiz.
17 yıllık arkadaşım olmasına rağmen piknikte yanında dikilmem kimsenin gider efendi efendi eşi ile sohbet ederim ya da okey oynayıp da eline taş falan vermem. Çok nadir iş çıkışı arabasına binerim onda bile arka koltuğa geçerim yanlış anlaşılma olmasın diye.
Her şeyin bir adabı var, bu adamların niyeti farklı diye diğer insanları yaftalamayin bir zahmet.

Dışardan bu durum çok daha garip görünüyor , böyle bir çekinceniz varsa ; arabanın arka koltuğuna oturmak yerine, araca hiç binmemek daha iyi bir seçenek.

Sence senin eşinin takribi 12 yaşlarında çocuğa nasılsın mesajı atması normal mi? Bugüne kadar yeğeni hariç (belki de dahil) bir çocuğa mesaj attığına tanık oldun mu? Çocuğun numarası neden eşinde o da ayrı bir hikaye gerçi.
Yarın da ara okulu,dün murat abin sana mesaj attı mı,sen ne dedin diye sor 🙈🙈

Sence senin eşinin takribi 12 yaşlarında çocuğa nasılsın mesajı atması normal mi? Bugüne kadar yeğeni hariç (belki de dahil) bir çocuğa mesaj attığına tanık oldun mu? Çocuğun numarası neden eşinde o da ayrı bir hikaye gerçi.
Yarın da ara okulu,dün Ahmet abin sana mesaj attı mı,sen ne dedin diye sor 🙈🙈
Hele o yaşta bir çocuğun abla sana mesaj atmamı görüşmemizi istemiyor diyebilmesi bunu düşünebiliyor olması yok daha neler.
Benim tanıdığım bazı kazık kadar adamlar bile kuramaz şu cümleyi😂

Çocuğun 3 defa ben atmadım dedikten 15 dakika sonra geri arayıp yanlışlıkla yapmış olabilirim demesi.
Eşinin ne tesadüftür ki aynı gün çocuğa naber, nasılsın diye mesaj atması ve onunda Emel Teyze seninle görüşmemi istemiyor herhalde demesi normal ve inandırıcı mı sizce?

Buna dair yorum yapmadan önce çocuğun şahsi bir telefonu var mı , onu da bilmek lazım. Çocuğun yaşı kaç ? Whatsappta insanların durumlarına mı bakıyor, yoksa hakikaten bir arkadaşına yazarken mi ekrana girip çıkmış vb.

Çoğunuzun çocuğu var , çocuğun "evet" derse "benim telefonumu mu karıştırdın" denilecek diye ; "hayır" deme ihtimali yok mu ?

Konu sahibi eşiyle ne konuşmuş , yazınca öğreniriz ne olduğunu. O mesajı gördüğü an eşiyle konuşması , 3.şahısları aramasından daha doğru olurdu.

E oha artık ya.

Tamam aldatacaksınız,yalan dolan çevireceksiniz ameanna. Ama yapacağınız işte bir miktar nitelik olsun. Bu kadar da gerizekali yerine koymayin insanları ya.

Niteliksizlikte ve beceriksizlikte yeni bir çığır. Daha iyisi yine kendisi. Kendisi daha iyisini yapana kadar en iyisi bu şeklinde bi beceriksizlik örneği resmen.

O kadar salak yerine konuyor konu sahibi.

Ben şu saatten itibaren aldatılmayı da geçtim beni bu kadar büyük bir beyinsizlikle itham etmelerine daha çok bozulurdum.

Yapacağınız işin ben... neyse . Bu gerizekalilarla bu işi ortaya çıkarmak zannettiğimiz kadar zor olmayacak. Azıcık üstünde dursam şu an oturduğum yerden ben bile bir ispat bulurum.

X