Beni anlayan varmı

Eşinize de sorun,kadına da sorun bence. Nedir ne değildir.

Böyle vıcık vıcık ilişkileri oldum olası sevmem.Kadın aşırı yüzsüz ama eşiniz de purü pak değil ne yazık ki.Kadın yeterli ortami yakalamış ki buna cesaret edebiliyor.Evli barklı,coluklu çocuklu insanların bu davranışları aşırı iğrenç.

Sorucam ama telefonumu kurcalıyorsun der diye onuda söyleyemiyorum nasıl konuyu açıcam bilemiyorum
Ben de telefon kurcalama konusunu anlamıyorum. Siz eşinizle her işi yapacaksınız. Ailenizle ve çevrenizle yapamadığınız şeyleri yapacaksınız.Birbirinizin her halini göreceksiniz, aynı yatakta uyuyacaksınız, birbirinizin bedenlerine bile aşina olacaksınız. Kısaca aranızda hiç bir konuda mahrem kalmayacak. Ama iş telefona gelince özel olacak. Yok yiaa. Hoşt oradan denir böylesine. Eşler arasında bireysellik yoktur. Beylerin buna sığınmasına izin vermeyin.

Benzer bir durumdan mütevellit 20 yıllık arkadaşlığımı bitirdim bir kaç yıl öncesinde ben.
Fazla samimiyet tez ayrılık getirir, mesafe candır.
Herkes yerini bilmeli yanlışlıkla 2 kere noktalı mesaj biraz saçma. Ne yazık ki içinize düşen şüphe bence boş değil..

Kardeş aileleri değilse hiçbir ailenin bu tarz aşırı samimi görüşmeleri normal gelmiyor bana.

Allah ım dünyada aklıma gelmez. Beni çok üzerler ya
Yemin ederim benim aklımda direk çocuğumu acaba yanlışla attı geldi.seni sadece uzerler benim arkamdan boynuz takip gülerler yetmez ortamlarda mal derler ulan dünya ne biçim yersin ya.bugune kadar hiç aldatildigimi dusunmemistim şu mesajdan sonra son 10 senemi film gibi geçireceğim birazdan

Ah ya.. Keşke kadını arayıp direk sormasaydınız. Ne demesini bekliyordunuz ki? Eşine yürüyorum ben demeyecekti. Şimdi herkes uyandı ve daha dikkatli olacaklar. Mesajı silmeyip takipte kalsaydınız keşke.
Muhtemelen nokta aralarında bi işaret. Müsait misin gibisinden. Aldatılıyor olabilirsiniz.
Eşiniz bu konuda bir şey söyledi mi size? Veya tavırları nasıl? Muhtemelen size çok iyi davranacak birkaç gün.

Ben doğrumu anladım bilmiyorum ama eşinizin arkadaşı olan kişiyi kadın olarak algıladım yani kocası mı diye düşündüm önce.Geçmişte bir sey yaşamış olabilirler , gençlik dönemlerinde.
Kocanızın ailece görüşme sorunu yokmuş aslında, canının istediği ile görüşüyor.
Öyle ya da böyle (.) mesajı hiç normal değil.Üzerini kapatmayın,takipte olun ve sorun bu konuyu

Tabi ki telefon özeldir. Kardeşim zor bir dönemden geçiyor mesela eşimin onları okumasını istemem, ya da arkadaşımın bana yazdıklarını okumasini istemem, benim arkadaşımın kocasıyla olan ilişkisinden kocama ne? Herşeyden önce yazistigim kişilere saygısızlık.

O gün eşinizin tavırları değiştimi size karşı merak ettim haberi oldum acaba görüşüyorlar herturlu anlatmıştır
Bu aksam eşim.beni aradı çocuğa napıyosun nasılsın diye msj atmış eşim çocukta eşime emel.abla benim.sana msj atmamı görüşmemizi istemiyor heralde falan demiş eşimde bana bunu soruyor bende telefonda konuşulacak bi konu olmadığinı söyledim öyle kapadık telefonu

İyi de mesela sizin eşiniz 'kari koca arasında mahrem olamaz' diye sizin Telefonunuzu kurcalasa, açık sekmelerden kadinlar kulübü üyeliğinizi keşfedip eski mesajlarınıza baksa, kaynanayi sevmediğiniz belli, okuyup okuyup bilense size uyuz olsa hoş mu?
Ya da yeni üye sayılırsıniz,ileride konular açıp durursunuz hepimiz gibi. Eşiniz görüp kizginlikla-rahatlamak için yazdığınız yazıları okuyup sinirlense,özelini kimlere açtın,beni millete kotululuyorsun diye uyuz olsa hoş mu?
Ya da bir kız arkadasiniz whatsappta özelini anlatsa, ablaniz aldatıldıgini anlatsa mesela içini dokse, kürtaj olan yakınınız sizle dertlesse, ya da orijinalinde kapalı olan arkadaşınız saçını boyatinca nasıl olmuş diye size resim atsa eşiniz bunları görse hoş mu???
Ben durduk yere telefon karıştırmayı asla normal bulamam, aramın iyi olduğu insandan da telefonumu karıştırmak istese ayrılırım . Kocamsa da büyük kavgalar ederim. Çünkü kimsenin haddine degil.
Benim nazarımda telefon sadece aldatma/yalan olayından emin gibi olduğun, böyle olduğunu derinden hissettiğin zaman kanıt arama amacıyla karıştırılır. Onda da zaten yüzde doksan hissin gerçektir,bir şeyler yakalayıp ayrilirsin. Diğer Türlüsü hiç normal ya da hos degil

Bencede aralarında şifre gibi geldi yakalanmamak için mesaj yazmadan önce nokta atiyor musait oldugunda kocanizda ona yaziyor tek sefer atsa yanlislikla olmus denilebilir ama iki sefer atilmis belkide eski sevgililerdi arkadas degillerdi aldatildiginizi dusunuyorsaniz delil toplamaya bakin ve kesinlikle gorusmek istemeyin eşinizin tek basina gorusmesinede musade etmeyin eger zaten gorusmeye devam ederse mutlaka vardır aralarında birşeyler

Allah güldürmesin ne diyelim

Benim de ablamla özel konuşmalarımız olur, eşim merak edip okumaz bile, çünkü yanında mesajlaşarım, kimle mesajlaştığımı bilir sadece, içeriğini merak etmez. Aynı şekilde çok yakın olduğum arkadaşımla da ne konuşmuşuz ilgilenmez, sadece konuştuğumuz bilir. Benim kastım o değildi.

Zaten erkek ya da kadın, eşinin ailesiyle ya da dostlarıyla yazıştığı mesajları açıp okumaktan zevk alıyorsa ağır terbiyesizdir. Sizin yazıştığınız kişileri geçin bir kalem, size saygısı yoktur o adamın. Böyle bir şeyden endişe edip telefonunu gizleme gereği duyan varsa. Eşiyle ilişkisini bir gözden geçirsin.

Benim kastım yakın olduğumuz insanlar değildi. Evli bir kadın olarak, ne üniversiteden, ne iş yerinden, ne de sosyal çevreden tanıdığım erkekler, olur olmaz bana yazamaz, yazarsa da eşim bakma hakkına sahiptir. Aynı şey benim için de geçerli.

Kardeş aileleri değilse hiçbir ailenin bu tarz aşırı samimi görüşmeleri normal gelmiyor bana.
Abartmayın ya. Eşimin ilkokuldan benim ise liseden beri tanıdığım arkadaşımız var. Eşi ile de 10 yıldır tanışıyoruz ve çok da samimiyiz.
17 yıllık arkadaşım olmasına rağmen piknikte yanında dikilmem kimsenin gider efendi efendi eşi ile sohbet ederim ya da okey oynayıp da eline taş falan vermem. Çok nadir iş çıkışı arabasına binerim onda bile arka koltuğa geçerim yanlış anlaşılma olmasın diye.
Her şeyin bir adabı var, bu adamların niyeti farklı diye diğer insanları yaftalamayin bir zahmet.

Yok kırmızı değildi siyahtı bide şu var o mesajı sildim ben eşim bilmiyor gördüğümü ama.kadın daha önce böyle nokta olarak msj attımı bilmiyorum

Sorucam ama telefonumu kurcalıyorsun der diye onuda söyleyemiyorum nasıl konuyu açıcam bilemiyorum

Eşinizin telefonuna gönderilen mesajı neden sildiniz ? Eşinize söylemek problem ancak kadını ve hatta çocuğunu telefonla arayıp sorgulamak normal mi ?

Daha önceki sohbetlerinizi tamamen silmiyor , o insanla sohbetiniz ekranda yer alıyorsa ; bir başkasına mesaj yazacakken yanlışlık yapılmış olabilir.

Forumda da yeni profil mesajlarında yazışırken ; alt alta olan 2 profil mesajından üsttekine mesaj yazacakken , yanlışlıkla alta yazan da oluyor , üste yazan da.

Kadının affedesi varmış demek ki büyük bir çoğunluk aldatılıp ayrılmıyor malesef tuhaf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…