Beni aldatmasına rağmen özlüyorum 😭

hurremqueen

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2022
57
-10
Hayatımda görüştüğüm,sevgili olduğum insanlar oldu.Onlarda hissetmediğim şeyi tek bir kişide hissetmiştim.Çok bağlandım ona.Sevdiğimi,ilgimi çok belli ettim.Sonrası malum beni aldattı..Üzerine aldatmasına rağmen hakaretler etti..
1.5 ay olacak neredeyse hayatımdan onu çıkartalı. Ama yokluğunu o kadar hissediyorum ki. Aslında kendime çok değer veren çok seven biriyim.Kendime saygısızlık etmek istemiyorum.Ona olan hislerimin bittiğini düşünüyordum ama bugün ansızın onu özledim.Gözlerim falan dolar gibi oldu. Neden bilmiyorum
Aldatılmanıza rağmen özlediğiniz oldu mu hanımlar? Ben bu duyguyla nasıl baş edeceğim? Onu istemiyorum bir daha görmek bile istemiyorum ama bana yaptığı ihanete rağmen de özlüyorum napacağım bilmiyorum

Sizinki özlemek değil bence yalnız kaldığınız için kötü hissediyorsunuz. O varken iyi kötü birlikte zaman geçirdiniz. Yanınızda birinin varlığı güç verdi. Ama aslında o olmadan önce daha iyiydiniz. Eğer şuan karşınıza tam istediğiniz gibi biri çıksa hemen unutursunuz çünkü bu yalnızlık hissi malesef yaşanıyor, normal bir süreç. Tabi ki illaki birinin olmasına gerek yok. Sadece özlediğiniz şey o kişi değil

O özlem değil, yalnızlık hissi, alışkanlık falan..
Zamanla geçip gidiyor 1.5 ay kısa bir süre

canım ben aldatılalı 2 sene geçti, üstüne 1 senelik bir ilişkim var, daha bugün arkadaşımla oturup konuştuk. uzun bir ilişkiydi tüm çevrem biliyordu sadece ben değil herkes ihanete uğramış gibi hissediyor

yani özlemen ya da onu hatırlaman, gözlerinin dolması çok normal. benimde ara ara içim gidiyor ama şu an hayatımda biri var ve çok mutluyum. sende zamanla daha mutlu olacağın birini bulacaksın emin ol hayat öyle bir hızlı geçiyor ki anlayamazsın bile.

yaşanmışlıkları silemezsin, sevgini atamazsın, sadece en derinine gömüp üstüne yeni çiçekler ekeceksin :)

teşekkür ederim

Gerçek bir Hürrem böyle dramalara girmezdi…

Hayat devam ediyor next de ilerle..
doğru o çok güçlü bir karakterdi ama şu sıralar diziden çıktığı bölümlerdeyim depresyona girdiği için ayrıldığını duydum ne kadar doğru bilemem ama şuan ki moodum o depresif bir haldeyim

Haklısın inanırım beni de çok etkiliyor diziler. Sana önerim kısmetse olur, bu aralar ona sardım tempomu iyi yükseltti.

Her neyse cidden gidenin arkasından üzülmek için hayat çok kısa. Hayatta erkekten fazla ne var, diğerine geç ilerle bence.

Konumu bilenler vardır adam benle konuşurken nişan yapmış başka mevzular da vardı ben de başta bir sindiremedim kendimi suçladım ağladım zırladım vs.Yeni yeni huzurlu hissetmeye başladım baya mutsuzmuşum ben onla Allah'a havale ettim bir süre sonra kendinize kızacaksınız niye o kadar üzdüm kendimi diye bu bir süreç tabi şu an tiksiniyorum kendisinden yüzünü görmeye tahammül edemem yani.

kendime kızıyorum evet okulum varken gel beni al dediğinde dersimi ekip gittim onu yarım saatlik yol çektim aldım istediği yere bıraktım :) büyük aptallıktı kendime aşırı kızıyorum kendimi nasıl kullandırdım böyle diye kızıyorum ama bir süre sonra kendimi onu özlerken görüyorum Bunu hak edecek naptım

Çok normal bir his. Kendi kendinize dış etkenden bağımsız bu kararı alsaydınız bu kadar etkilenmezdiniz ama aldatmak hesapta olmayan bir durum olduğu için bu size ani ve ağır gelmiş. Geçecek merak etmeyin dik durun ve geri adım atmayın.

Aynı şeyleri sordum ben de kendime niye yaptı ayrılsaydı direkt dürüst olsaydı diye ama karşı tarafın kafayı anlayamazsın mümkünatı yok yani ben de tam iyilestim diyemem zamanla susuyor kafadaki sorular kurtuldum diye şükrediyorum o sorunlu kişiden.

ansızın aklımıza gelecek bu haksızlıklar bir gün gerçekten mutlu olacağıma inanmak istiyorum ama bu olanlar beni fazlasıyla yıpratıyor

Açtığın konuya rağmen özlüyorum diyorsun ya pes!!!!

Gecerrr Gecerr Daha Öncekiler Gibi Buda Gecer Neler neler Gecmediki
Bu Sarki Geldi Aklima gecer daha cok yeni 1.5ay kisa bir sure insan ölüme alisiyorda ayrilik neki

Yalnızlık duygusundan kaynaklanıyor başka biseylerle ilgilenin kafanız dağılır

Daha 1,5 ay olmuş. Acısı taze. Aslında bir nevi yasın süreçlerini geçiriyorsunuz. O kişiyle geçirdiğiniz vakitleri içinizde ölü olarak kabul edin. Zamanla alışacaksınız. Canın yanacak, kendini, onu sürekli suçlayacaksın. Ama bir müddet sonra o duyguların öldüğünü kabul edeceksin. Şuan boşlukta gibisin ama inanın dolacak yeri. Çık, dolaş, kendine, ailene, arkadaşlarına, işine yoğunlaş. Düşünme onu. Mesela günün her saati değil ama şu saattlerde aklıma gelsin diye sınır koy. Sonra onu dakikalara, saniyelere, saliselere indir. Ve bu zehri ruhundan boşalt. Her şey gönlünce olsun. Üzülme. Hayat kısa, kuşlar uçuyor.

Onu degil onun size hissettirdigi duygulari ve onunla birlikteykenki sizi ozluyorsunuz, bunun farkinda olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…