Beni aldatmasına rağmen özlüyorum 😭

hurremqueen

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2022
57
-10
Hayatımda görüştüğüm,sevgili olduğum insanlar oldu.Onlarda hissetmediğim şeyi tek bir kişide hissetmiştim.Çok bağlandım ona.Sevdiğimi,ilgimi çok belli ettim.Sonrası malum beni aldattı..Üzerine aldatmasına rağmen hakaretler etti..
1.5 ay olacak neredeyse hayatımdan onu çıkartalı. Ama yokluğunu o kadar hissediyorum ki. Aslında kendime çok değer veren çok seven biriyim.Kendime saygısızlık etmek istemiyorum.Ona olan hislerimin bittiğini düşünüyordum ama bugün ansızın onu özledim.Gözlerim falan dolar gibi oldu. Neden bilmiyorum 😪
Aldatılmanıza rağmen özlediğiniz oldu mu hanımlar? Ben bu duyguyla nasıl baş edeceğim? Onu istemiyorum bir daha görmek bile istemiyorum ama bana yaptığı ihanete rağmen de özlüyorum napacağım bilmiyorum 😭

Sizinki özlemek değil bence yalnız kaldığınız için kötü hissediyorsunuz. O varken iyi kötü birlikte zaman geçirdiniz. Yanınızda birinin varlığı güç verdi. Ama aslında o olmadan önce daha iyiydiniz. Eğer şuan karşınıza tam istediğiniz gibi biri çıksa hemen unutursunuz çünkü bu yalnızlık hissi malesef yaşanıyor, normal bir süreç. Tabi ki illaki birinin olmasına gerek yok. Sadece özlediğiniz şey o kişi değil

Hayatımda görüştüğüm,sevgili olduğum insanlar oldu.Onlarda hissetmediğim şeyi tek bir kişide hissetmiştim.Çok bağlandım ona.Sevdiğimi,ilgimi çok belli ettim.Sonrası malum beni aldattı..Üzerine aldatmasına rağmen hakaretler etti..
1.5 ay olacak neredeyse hayatımdan onu çıkartalı. Ama yokluğunu o kadar hissediyorum ki. Aslında kendime çok değer veren çok seven biriyim.Kendime saygısızlık etmek istemiyorum.Ona olan hislerimin bittiğini düşünüyordum ama bugün ansızın onu özledim.Gözlerim falan dolar gibi oldu. Neden bilmiyorum 😪
Aldatılmanıza rağmen özlediğiniz oldu mu hanımlar? Ben bu duyguyla nasıl baş edeceğim? Onu istemiyorum bir daha görmek bile istemiyorum ama bana yaptığı ihanete rağmen de özlüyorum napacağım bilmiyorum 😭

O özlem değil, yalnızlık hissi, alışkanlık falan..
Zamanla geçip gidiyor 1.5 ay kısa bir süre

canım ben aldatılalı 2 sene geçti, üstüne 1 senelik bir ilişkim var, daha bugün arkadaşımla oturup konuştuk. uzun bir ilişkiydi tüm çevrem biliyordu sadece ben değil herkes ihanete uğramış gibi hissediyor :KK70:

yani özlemen ya da onu hatırlaman, gözlerinin dolması çok normal. benimde ara ara içim gidiyor ama şu an hayatımda biri var ve çok mutluyum. sende zamanla daha mutlu olacağın birini bulacaksın emin ol hayat öyle bir hızlı geçiyor ki anlayamazsın bile.

yaşanmışlıkları silemezsin, sevgini atamazsın, sadece en derinine gömüp üstüne yeni çiçekler ekeceksin :)

canım ben aldatılalı 2 sene geçti, üstüne 1 senelik bir ilişkim var, daha bugün arkadaşımla oturup konuştuk. uzun bir ilişkiydi tüm çevrem biliyordu sadece ben değil herkes ihanete uğramış gibi hissediyor :KK70:

yani özlemen ya da onu hatırlaman, gözlerinin dolması çok normal. benimde ara ara içim gidiyor ama şu an hayatımda biri var ve çok mutluyum. sende zamanla daha mutlu olacağın birini bulacaksın emin ol hayat öyle bir hızlı geçiyor ki anlayamazsın bile.

yaşanmışlıkları silemezsin, sevgini atamazsın, sadece en derinine gömüp üstüne yeni çiçekler ekeceksin :)
teşekkür ederim 😪

Gerçek bir Hürrem böyle dramalara girmezdi…

Hayat devam ediyor next de ilerle..
doğru o çok güçlü bir karakterdi ama şu sıralar diziden çıktığı bölümlerdeyim depresyona girdiği için ayrıldığını duydum ne kadar doğru bilemem ama şuan ki moodum o depresif bir haldeyim 🥺

doğru o çok güçlü bir karakterdi ama şu sıralar diziden çıktığı bölümlerdeyim depresyona girdiği için ayrıldığını duydum ne kadar doğru bilemem ama şuan ki moodum o depresif bir haldeyim 🥺
Haklısın inanırım beni de çok etkiliyor diziler. Sana önerim kısmetse olur, bu aralar ona sardım tempomu iyi yükseltti.

Her neyse cidden gidenin arkasından üzülmek için hayat çok kısa. Hayatta erkekten fazla ne var, diğerine geç ilerle bence. 😁

Konumu bilenler vardır adam benle konuşurken nişan yapmış başka mevzular da vardı ben de başta bir sindiremedim kendimi suçladım ağladım zırladım vs.Yeni yeni huzurlu hissetmeye başladım baya mutsuzmuşum ben onla Allah'a havale ettim bir süre sonra kendinize kızacaksınız niye o kadar üzdüm kendimi diye bu bir süreç tabi şu an tiksiniyorum kendisinden yüzünü görmeye tahammül edemem yani.

Konumu bilenler vardır adam benle konuşurken nişan yapmış başka mevzular da vardı ben de başta bir sindiremedim kendimi suçladım ağladım zırladım vs.Yeni yeni huzurlu hissetmeye başladım baya mutsuzmuşum ben onla Allah'a havale ettim bir süre sonra kendinize kızacaksınız niye o kadar üzdüm kendimi diye bu bir süreç tabi şu an tiksiniyorum kendisinden yüzünü görmeye tahammül edemem yani.
kendime kızıyorum evet okulum varken gel beni al dediğinde dersimi ekip gittim onu yarım saatlik yol çektim aldım istediği yere bıraktım :) büyük aptallıktı kendime aşırı kızıyorum kendimi nasıl kullandırdım böyle diye kızıyorum ama bir süre sonra kendimi onu özlerken görüyorum 😭 Bunu hak edecek naptım

Çok normal bir his. Kendi kendinize dış etkenden bağımsız bu kararı alsaydınız bu kadar etkilenmezdiniz ama aldatmak hesapta olmayan bir durum olduğu için bu size ani ve ağır gelmiş. Geçecek merak etmeyin dik durun ve geri adım atmayın.

kendime kızıyorum evet okulum varken gel beni al dediğinde dersimi ekip gittim onu yarım saatlik yol çektim aldım istediği yere bıraktım :) büyük aptallıktı kendime aşırı kızıyorum kendimi nasıl kullandırdım böyle diye kızıyorum ama bir süre sonra kendimi onu özlerken görüyorum 😭 Bunu hak edecek naptım
Aynı şeyleri sordum ben de kendime niye yaptı ayrılsaydı direkt dürüst olsaydı diye ama karşı tarafın kafayı anlayamazsın mümkünatı yok yani ben de tam iyilestim diyemem zamanla susuyor kafadaki sorular kurtuldum diye şükrediyorum o sorunlu kişiden.

Aynı şeyleri sordum ben de kendime niye yaptı ayrılsaydı direkt dürüst olsaydı diye ama karşı tarafın kafayı anlayamazsın mümkünatı yok yani ben de tam iyilestim diyemem zamanla susuyor kafadaki sorular kurtuldum diye şükrediyorum o sorunlu kişiden.
ansızın aklımıza gelecek bu haksızlıklar 😞 bir gün gerçekten mutlu olacağıma inanmak istiyorum ama bu olanlar beni fazlasıyla yıpratıyor

Merhaba ben burada aslında derdimden çok böyle şeyler yaşayıp ilişkisine devam eden hanımlar varsa biraz da onların üzülmemesi için yazacağım…Biraz uzun okuyacaklara teşekkür ederim.
Öncelikle yaklaşık 5 aydır birlikteydik.İlk başlarda cinsel şeyler yaşandı.Maksimum şu olur diyen adam bir anda anal seks istemeye başladı.Her neyse en başa dönüyorum.Her şey çok güzel başlamıştı.İnternetten tanıştık.Gönderilerimi beğenip mesaj atmıştı. Daha sonra nolduysa takip ettiği sayı artmaya başladı.Sonra kızlarla beğenileşmeye başladı.Kızlarda normal diyebilirim.Genellikle başörtülü kişileri beğeniyordu. Ben her sorduğumda arkadaşım tanıyorum.Kuzenim o benim gibi şeyler söyledi. Bir daha olmayacak dedi. Her neyse aramızda özel şeyler yaşanıyordu.Buluşunca çok yakınlaştık.Oral seks vs. Bir gün bu kız beğenmeden ötürü kavga edip ayrıldık. Ve benimle tekrar barışmak için dediği şey “Anal seks yaşarsak her şey düzelir” dedi. Bunu tabii ki başta kabullenmedim. Aradan haftalar günler geçti hâlâ o dediği şey yaşanmadı.İyice ilgisizleşti umursamaz davrandı ve sebebini sorduğumda hak ettiğin zaman dedi. Anal seks yaşayınca istediğin gibi olucam dedi. Bir çeşit psikolojik manipülasyondu aslında. Ben de şart koşmaya başladım. Önce değer göster ilgilen gibi şeyler… Ben konuşmaya çalıştıkça o “şunu yaşarsak mutlu edicem” demeye devam etti. Bir gün sitem ettim ve bana “Bana biraz zaman ver herşeyi yoluna koyucam” dedi.
Her neyse bugün canımı acıtacak bir gerçekle yüzleştim ve o insanı hayatımdan çıkardım.
Yine takipleşme ve beğeni mevzusu hanımlar.Bu kez beğenileştiği kıza yazdığını öğrendim ve kıza benimle sevgili olmadığını benim takıntılı ve ruh hastası olduğumu söylemiş.Halbuki bana edepsiz şeyler teklif eden oydu. Kıza benim hakkımda saçma sapan şeyler yazmış sonra bana gelip tehditler savurdu. Anneme ve babama ona attığım fotoğrafları atmakla tehdit etti. Bende onu tehdit ettim edepsiz şeyler teklif ettiği mesajları ailesine atacaktım.
O yazdığı kıza ben bana yaptıklarından bahsettim.Sevgili olduğumuzu gösteren mesajlar attım ve kızı görüşecekse uyardım güzelce.Kızın bana dediği şey “ Ona ben karar vericem “
Kız daha sonra beni engelledi. Heralde onunla görüşecek…
Hem çok üzgünüm hem de çok sinirliyim.Çünkü bana aylar önce cinsel fotoğraf istediğinde seni çok mutlu edeceğim gibi boş sözler verdi. Hiç bir sözünü tutmadı. Ben sevmekten başka bir şey yapmadım. Bizim için aptal gibi çabaladım ama o edepsiz tekliflerde bulunduğu yetmezmiş gibi bir de arkamdan başka kızlara yazıyormuş :KK43: O kız bana inanmayıp onla görüşüyor ve bu canımı çok yakıyor..
Aldatılanlar bu durumu nasıl atlattınız? Kendimi kandırılmış gibi hissediyorum ki kandırıldım 🥺 Benden istediğini aldı ve bitti

Açtığın konuya rağmen özlüyorum diyorsun ya pes!!!!

Gecerrr Gecerr Daha Öncekiler Gibi Buda Gecer Neler neler Gecmediki🎵🎵
Bu Sarki Geldi Aklima gecer daha cok yeni 1.5ay kisa bir sure insan ölüme alisiyorda ayrilik neki

Yalnızlık duygusundan kaynaklanıyor başka biseylerle ilgilenin kafanız dağılır

Daha 1,5 ay olmuş. Acısı taze. Aslında bir nevi yasın süreçlerini geçiriyorsunuz. O kişiyle geçirdiğiniz vakitleri içinizde ölü olarak kabul edin. Zamanla alışacaksınız. Canın yanacak, kendini, onu sürekli suçlayacaksın. Ama bir müddet sonra o duyguların öldüğünü kabul edeceksin. Şuan boşlukta gibisin ama inanın dolacak yeri. Çık, dolaş, kendine, ailene, arkadaşlarına, işine yoğunlaş. Düşünme onu. Mesela günün her saati değil ama şu saattlerde aklıma gelsin diye sınır koy. Sonra onu dakikalara, saniyelere, saliselere indir. Ve bu zehri ruhundan boşalt. Her şey gönlünce olsun. Üzülme. Hayat kısa, kuşlar uçuyor.

Onu degil onun size hissettirdigi duygulari ve onunla birlikteykenki sizi ozluyorsunuz, bunun farkinda olun

X