Benefit She Laq Makyaj Sabitleyicisini Kaşa Uygulamak

paticik

Guru
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2011
283
41
Herkese merhaba. Bende kaş sorunu var, daha doğrusu hemen hemen hiç kaşım yok. Zamanında fazla aldım zaten azdı, şimdide geri çıkmıyor. Bazen kaş kalemi bazende kaş farı kullanıyorum. İyi güzel ama yazın denize veya havuza girmeyi hiç istemiyorum çünkü boya akıp gidiyor. Sacaktada dayanmıyor boya. Neyse suya dayanıklı kalem veya far bulamadım. Geçenlerde nette BENEFİTin makyaj sabitleyicisini keşfettim. Acaba aranızda kullanan oldumu? Kaş makyajından sonra uygulayan oldu mu hiç? Çok merak ediyorum. Kaş ürünleri için harcadığım parayla inanın kaş ektirmiştim şimidiye kadar. Boş yere almak istemiyorum. deneyenler varsa lütfen yazsın. :KK9:

Kızlar merhaba. Kendi sorumu kendim cevaplayayım bari, kimseden ses çıkmadı. Kızlar bu she laq'ı aldım denedim. Şöyle söylim, kaş kaleminin üstüne sürünce kalemin rengini neredeyse siliniyor ve suda dayanmıyor. Ama ben kaş fırçamı hafifçe she laq sıvısına batırıp kaş farına sürüyorum ve hemen kaşıma uyguluyorum. Mimik yapmadan kurumasını bekliyorum. Sonra hafiften birdaha fırçayla she laq'ı üstünden geçiyorum. Sonuç müthiş. Havuza bile girdim çıkmadı. Evde sabunla ve birazda bastırarak yıkadığım zaman çıkıyor. Şunuda söylemeden geçemem, Kaş farının rengini biraz koyulaştırıyor. Ben o yüzden iki rengi karıştırıyorum. Önemli olan nokta şu, fırçayı gerçekten çok az sıvıya batırmanız. Ve uygularken fırçayı bastırmadan tek yöne sürmeniz. Şeffaf sertleştirici ojeye benziyor kıvamı. Rimelde rujda felanda kullanılabilirmiş ama ben sadece kaş için kullanacağım. Sephora mağazalarında satılıyor. 79 lira. Ömür boyu bunlarla uğraşmak istemediğim için kaş ektirmeyi düşünüyorum. İnşallah. Hadi bakalım herkese mutlu sağlıklı günler dilerim. Benefit she laq'ı da öneririm.

X