bende şans olsaydı anamdan erkek doğardım dediğiniz oldumu?

şansım olsaydı erkek doğardım

• evet

OY: 21 65,6%
  • hayır

OY: 11 34,4%

• Ankete Katılan
    32
  • Konu Sahibi black__devil
türkiyede erkek olmak daha iyi...tacize uğramazlar,tecavüze uğramazlar,karılarından dayak yemezler,aldattıkları zaman erkektir yapar olur,gece-gündüz çocuk bakmazlar,sabah çalışır akşam uyurlar,kendilerine bakmak zorunda değiller,kıllı kıllı gezebilirler,kıyafet seçimleri daha kolaydır(gömlek-pantolon),kaynana kahrı çekmezler,hergün ne yemek yapsam diye düşünmezler,işlerine geleni yaparlar işlerine gelmeyene bi kılıf uydururlar .....delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden
dıkandım haaaaaaaaaaaaaaaaaa..........kafamçokkarıştı

Ben bu zamana kadar bu kelimeyi hiç tasvip etmezdim ama son 1 yıldır acaip dilime dolandı evet keşke erkek olsaydım itiraf ediyorum Evlenirdim yan gelir yatardım ohhh ne ala dünya

arada eşime kızdığım zaman keşke erkek olsaydım derim.

çok diyorum,
başka bir ülkede yaşasaydım belki demezdim,
ama
bu ülkede kadın olmak hem zor,hemde sizi kısıtlıyan bir unsur.

bu zamanda bu ülkede erkek olmak vardı. en azından gece sokağa çıktığınızda ya da çıkmak zorunda kaldığınızda arkanızı önünüzü her han her dakika kollamak zorunda kalmazdık. ve tanrı erkeği yarattı. bu dünyada söz sahibi bir kadın olmanız gerekiyorsa hep erkeklerle yarışmak zorunda kalıyorsunuz....bir gün öle bişi olacak ki o sene doğacak çocuklar erkek olacak ya da kadınların soyu tükenecek..... okusanızda okumasanız da çalışsanızda çalışmasanızda hep 2. vatandaşsız....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…