bende istiyorum........

bizdeee bizde 1.5 yıllık evliyiz 8. denememizde boşa gidecek sanırım 2 güne kadar adet olurumm

daha 3 aylıkmıs canım merak etme olur elbet
ben birbucuk senedir istiyorum :1no2:

slm kızlar...çoktandır buraya ugramadım...bizde eşimle bebek istıyouz ve bu ayla beraber 5 ay olacak korunmıyalı ama adet günüme 5 gün kaldı ve bende çok gariplik var agırlarım akıntılarım fazla idrara çok cıkıyorum ve goguslerim cok buyudu acıyor ve en onemlısı meme ucumdakı koyu halkanın içerısınde kucuk kucuk kabarcıklar cıkıyor asıl benı tedırgın eden bu bole bısey olurmu ya bilen varmı daha erken diye test yapmıyorum

arkadaşım daha yeni evli sayılırsınız olur canım acele etme sadece 1 seneyi bitirdikten sonra dr tedaviye başlar önümüzdeki aylarda birde bakmışsın bebiş yolda sıkma canını

ahhhhhhhhh canım ahhhhhhhh biz 1,5 yılı devirdik 2 yıla giricez ve benden daha uzun zaman bekleyen binlerce arkadaşımız var bizler napalım senin daha çok erken şimdiden pes edersen olmazki.......

ne kadar acelecesin..forumu hıc gezmedin galiba..burdakı ınsnların coğu yıllarca ugrasan ınsanlar..bıraz garip geldi başlığın..dua et bol bol ..insallah en kısa zamanda bır bebeğin olur

canım daha çok yenısınız..önünüzde düzenli bir cinsel hayatınız olursa 1 yıllık süre dilimi var..eger 1 yıldan sonra olmassa dr kontrolunde tedavı olman gerekir...

:Saruboceq:acele ettiğimi biliorum ama ilk geceden hamile kalanları duydukça tedirgin olmuyorum değil inşaallah rabbim hepimize verir

Hepimiz istiyoruz :CüvCüv: böLe olmayı ama kısmet işde vakti zamanı var demekki şutarafagitti

ben 4,5 yıllık evliyim. hala çocuğum yok. yüce rabbim birgün bizide güldürecek. umudunu kaybetme hiçbirzaman!!

bence dedirgin olmak için erken bende 3.5 yıldır bekliyorum ama hala yokkkk... bence biraz daha zaman ver kendine ama 1 yıldan sonra doktorra görünmkte fayda var......inşallah gerek kalmaz...

X