Amh 0.40

İnsan o kimyasala bile sevinir hala geliyor demi benim başıma gelmedi ama en azından hamile kalabiliyormusim diye dahada umutlaniyordur siz gebe kaldiginizda kaç amh kaldınız tam olarak
Benim amh seviyem de tutarsız oldu. İlk ölçümde 0,91 ikincisinde 1,1 üçüncüsünde 2.1 dördüncü ve son ölçümde 2,01 çıktı hepsinin aralarında minimum 8 ay gibi zaman farkı var

Havuz demediler bana uzun protokol uyguluyorlar gonapeptyl kullanmaya başladım adetin 16 gunu 15 gun kullanıp gittim folikul kisti gördüler 5 gun uzadı süreç pazartesi çağırdılar bakalim nolcak benimde ilk tup bebek denemem
Ay inşallah biran önce transferiniz olur ve bebisiniz size sim sıkı tutunur 😚😊 yaşınız kaçtı bu arada

İnşallah inslalah canım benim ya erken uyuyup erken kalkıyorum sağlıklı beslenemeye çalışıyorum vitaminlerini kullanıyorum 2 ay sonra baslicam bende tüp bebeğe inşallah olumlu olur benim icinde

Merhaba canım. Benim de amh değerim düşük. Adetlerim hep düzenliydi. 2023 Ağustosunda Amh'ın 0,34 olduğunu öğrendim. Fsh değerim o ay 10,4'dü. 2024 Haziranda Amh 0.13 ,Fsh 21.4 çıktı. 30 Temmuzda tüp bebek tedavime başladım. Fsh değerim o ay 8.33 çıktı. Ultrasonda 5 yumurta göründü. Tüp bebek tedavimde 2 yumurtam toplandı. Bir tanesi taze transfer edildi. Diğeri donduruldu. Amh değerimin düşük olduğunu öğrendiğimde benim de dünyam başıma yıkıldı. Çok araştırdım. Ancak şuan anlıyorum ki gerçekten ve gerçekten yumurta kaliten için beslenme başta olmak üzere hayatında değişikler yap.

Canim sonuç nedir peki birde yaşınız kaçtı acaba ben iki defa fsh baktırdım 2 sindede normal çıktı benimde adetlerim düzenli gerçekden çok üzülüyorum

Yaşım 33. Fsh değerin normal çıkıyorsa çok güzel. Doktorlar tek başına Amh değerini baz almıyorlar. Beslenmeyle bende sayı artmadı. Zaten amacım yumurta sayımın artmasından ziyade olan yumurtaların kalitesi olmasını sağlamaktı .

Yaşım 33. Fsh değerin normal çıkıyorsa çok güzel. Doktorlar tek başına Amh değerini baz almıyorlar. Beslenmeyle bende sayı artmadı. Zaten amacım yumurta sayımın artmasından ziyade olan yumurtaların kalitesi olmasını sağlamaktı .
Şuan ne durumdasinkz canım inşallah bebeisiniz size sim siki tutunmuştur darisida inşallah benim başıma

Merhaba kizlar bana bı akıl verirmisiniz benim amh değerim 0.40 yaşımda 23 alttan ultrasonda 4 tane yumurta gözüktü 2 sagda 2 solda adetlerimde düzenli sizce bu yumurta sayasi 0.40 amh göre iyimi biran önce geç kalmadan tüp bebeğe mi başlamak gerek 3 senedir evliyim 2 senedi4 çocuk istiyoruz olmuyor malesef her ay değişiyor Muş bide bu yumurta sayısı bu ay bakıldı 4 tane gözüktü sizler acaba düşük amh seviyelerinde ultrasonda kaç yumurta gozukuyordu du

Merhaba benim nisan ayında 0,03 amh ile 4 yumurta gözüküyordu 2 sağda 2 solda. Aydan aya değişiklik gösterebilir. Temmuz ayında sadece 1 yumurta göründü ve kist oldu bu ayda tek yumurta ile tedaviye başladım ama gelişmedi. Doğal olabilir tabi ki neden olmasın ama inanın zaman kaybı ben o hataya düşmeden direk tüp bebeğe gitseydim keşke diyorum şu an istesemde 1 olan yumurtam bir daha 4 e çıkmıyor benim durumuma düşmeden lütfen iyi bir doktora gidin başlayın tedavinize vakit kaybetmeden zaten yeterince denemişsiniz doğal yoldan. Benimde 2 seneye yakın olacak olmadı ne yazık ki bende olur diye bekledim

Onuda cektircem yakın zamanda öyle çektirince doğal olanda oluyormu amh dusuj olsa bil3 rahim filmi yumurtaliklaridw etkiliyor mu daha kaliteli olmasını

Hayır etkili olmaz yumurta kalitesine vs sadece her hangi bir tıkanıklık veya farklı bi durum varsa onu tespit etmek için. Bana gerekli görmedikleri için yapmadılar mesela neredeyse 2 senedir bende gebe kalamadım yaşım 32 benimde amh 0,03 Hatta bi testte 0,01 bile cıktı ne yazık ki durum bu. Eğer tedavi şu an olmak istemiyorsanız bile yumurtanızı dondurun hazırda dursun

Ben neler neler denedim çaylar mi içmedim macunlar mi yemedim ari sutu bal polen akla gelebilecek bi cok sey ama hic bir degisme olmadi ve tam tersi zaman kaybi yasadim araliktan beri belki olur belki olur diye hep kendimi kandırdım martta tedaviye başlamak istedim 4 yumurta vardı bazı sebeplerden başlayamadık mayısta gittim mayıstan temmuza kadarda doktor uygun görmedi başlamadı bu ay da bana doktora gittim başlayım diye yumurta gelişmedi tek yumurta kaldı. O yüzden yaşın genç hiç zaman kaybetme inan ben çok kararsız kalıp çok zaman kaybettim şu an kendime aşırı kızıyorum 30 yaşında düşünmeye başladık 32 yaşındayım zaman geçiyor yumurta gelişse ve çıksa tedavim olsa başlayabilsem diye bekliyorum fsh de yükseldi benim artık adetlerimde düzenini şaşırmaya başladı çok düzenli iken birden bire oldu yaşın küçük o yüzden benim durumuma düşme lütfen tedavini ol

Bende baslicam evet en yakın zamanda bende öyle olur olur diye çok bekledim çünkü olan çok insan var bendede olur sandım ama malesef olmadı 2 ay sonra baslicam bende tedaviye şuan vitaminler kullanıyorum zaten az yumurtam var olanlarda biraz da olsa kalitelessir inşallah 2 ay sonra baslicam Allah'ın izniyle

Rabbim inşallah sanada banada herkese nasip eder bu süreçteki. En kısa zamanda sizinde sağlıklı yumurtaalariniz olsun inşallah bebisiniz size sim sıkı tutunsun

X