bende Hamileyimm :))

benımde 20 kasımdı adetım ama benımkı 6 haftalık degerın kac cıktı canım

Tebrik ederim canım. Allah tamamına erdirsin. Tarihlerimiz çok yakın seninle. Benim de sat 24 Kasım. Ben bir düşük yaptığım için biraz doktor fobisi var bende. Onun için haftaya cuma 5+2 için randevu aldım. Hem keseyi hem bebişi görürüm diye umut ediyorum:Saruboceq:

benımde 20 kasımdı adetım ama benımkı 6 haftalık degerın kac cıktı canım

canım ultrasona girdim henüz cuma testlerim tahlillerim yapılıcak kontorolümde o gün bakalım o zaman daha net belli olucak herşey

darısı herkezin başına inş:CüvCüv:

tebrikler canım .. iyi ki korkularıız fazla sürmemiş ve minik süprizinz gelmiş:)
inşallah sağlıcakla kucağınıza da alırsınız ....

canım tebrikler.rabbim tamamına erdirsin,sağlıklı sıhhatli kucağına lamyı nasip etsin...amiiinnn

evet meğer 2 haftalık değil 4,5 haftalık hamileymişim yani doktorum test , tahlil yapmadığı için kesenin boyutuna bakarak ve yumurtlama tarhime göre bir tahmin yürütmüş daha sonraki kontrolerime gittiğimde söyledi şimdi net konuşabiliriz diye

şuanda 7 haftalık hamileyim ve bu pazartesi gittiğimde bebeğimin kalp atışını gördüm çok duygulandım :)

2 hafta öncesinde kanamam olsu düşük riskim vardı 1 hafta kalkmamaca yattım kanamam kesildi ayrıca 12 haftaya kadar progestan kullanıcam

ne mutlu sana tatlım... babayıda senide tebrik ederim...
RABBİM sağlıkla bebeğinizi kucaklamayı nasib etsin inşallah....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…