bende Hamileyimm :))

Sezen

O, Artık Anne:))
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
1.268
17
Arkadaşlar salı günü evde test yaptım pozitif çıktı ve bugün doktora gittim 2 haftalık hamile oldugumu öğrendim

daha ufacıcık ultrasonda sadece hamilelik kesesiini görebildik oda toplu iğne ucu kadarbişey 23 milim kadarmış sanırım cuma günü kontrole gidicem ve tahlillerimi yaptırıcam tekrar ultrasona giricem o zaman daha iyi belli olur dedi doktorum

çok şükür bende hamileyim aslında 8 aylık evli omama ragmen hiç korunmamıştık ama omayınca acaba hiç omlicakmı korkusu sarmıştı beni ama şimdi çok mutluyum darısı tüm anne olmak isteyenlerin başına rabbim herkeze bu mutluluğu yaşatsın :teselli:

aminnn

ilk tebrik benden olsun canım bebişini kucağına almayı allah nasip etsin hayırlısı olsun darısı başımıza :)

canım inşallah hayırlısı olur senin için sezen.benimde 6 haftalık 2 gün şuanda. daha dün kesesini görebildim bizimki nazlı dr dediki kuş gözü kadar dedi...

tebriklerrr rabbim sağ salim kucağına almayı o cennet kokusunu duymayı nasip etsin inşallah darısı tüm anne baba olmak isteyenlerin ve bizlerin başınaaa rabbim daha fazla aratmadan versin herkeze

Tebriklerr ..Rabbim sağlıcakla kucagınıza almayı nasip etsin inşallah a.s.

gözün aydın canım rabbim tamamına erdirsin inşallah....

allahım yarabbim olmayanlarada nasi eyle yaribbim bu duyguyu çok güzel bişeymiş:)))))))))))

Hepinize çok çok teşekkür ederim arkadaşlar darısı sizlerinde başına inşallah hepinizi takip ediyordum buraya çook uzun zamandır üyeyim aslında ama evlendikten sonra pek giremez oldum nişanlıyken cinsellik bölümünden çıkmazdım evlendim gebelik bölümüne abone oldum yavaş yavaş terfi ediyorum galiba :roflol:

ve hepinizi takip ediyordum yaklaşık 5-6 aydır hepiniz o kadar çok istiyorsunuzki bir ara bende neredeyse umudumu kaybetmiştim üstelik çok bi zaman gecmemesine ragmen ama bu mutlu haberi duyunca inanamadım allahıma binlerce kez şükürler olsun hepinize yürekten dua ediyorum :1hug:

canım inşallah hayırlısı olur senin için sezen.benimde 6 haftalık 2 gün şuanda. daha dün kesesini görebildim bizimki nazlı dr dediki kuş gözü kadar dedi...

Azracım tebrik ederim canım allah kucagına almayı nasip etsin hepimizin :CüvCüv:

bende enson 22 kasımda regl oldum doktor 4 hafta önce olmuşsun ama 2 haftalık hamilesin dedi ben oysa 5. haftaya girmişimdir diye düşünüyordum yanlış hesaplamışım galiba:uhm:

canım benimde en son S.A.T.11 kasım hayır canım adet olduğun tarih bir diye hesaplanıyo yaa sen bence adet tarihini unutmusun neyse önemli diğil canım o büyüyoooo bizde dün kesemizin fotoğrafını gördük çok ufacık bişiymiş dr kuş gözü kadar dedi yaaa saklıcam test çubugumuda saklıcam benim için cok önemli yaaa ilk olunca heyecanlı oluyomuş insan

tebrık edeırım kızlar bılmemı nasıl bı duygu oldugunu benımkı yarıda kalıyo ama ne olur dua edın kızlar banada mevlam karnımzdakı mınıkları saglıcakla kucagımıza almayıda nasıp etsın ınsalahhhh........

umut sevgi darısı başına inşallah canımm
azracım olurmu hiç ben oldugum gibi hemen telefonuma kaydediyorum yaklaşık 1 yılın tarihleri var elimde ama doktor öyle dedi işte bende anlamadım

evet bende saklıyorum gerçekten çok heycan verici ilk resmide elimde nokta kadar ama olsun :))

hayırlı olsun canım darısı bızım basımıza insallah allah tamamına erdirsin

ee canım benim ,benimde adetim 11i dediğim gibi sana suanda 6 haftalık 2 gün seninkine şaşırdım doğrusu......5 haftalık falan olmalısın sen bence dr yanılıyo olmasın

Tebriklerr ..a.s.
Rabbim sağlıcakla kucagınıza almayı nasip etsin

tebrik ediyorum arkadaşım Allah tamamına erdirsin darısı bizlere inşallah tabii dualarınızla

Tebrikler canım. :hooray: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq:

ee canım benim ,benimde adetim 11i dediğim gibi sana suanda 6 haftalık 2 gün seninkine şaşırdım doğrusu......5 haftalık falan olmalısın sen bence dr yanılıyo olmasın

evet normalde benimkide 4 hafta 6 günlük diye hsaplanıyo ama ultrason ölçülerine göre 2 haftalıkmış yani döllenmeye göre hesaplıyo 2 türlü hesaplamış oluyo
bende ilk duydugumda şaşırmıştım nasıl yani diye evde kendimde hesaplamıştım çünküü

aslında yani adetliyken birlikte olmadıgına göre neden adetide sayıyolar bende anlamış değilim ama tuhaf yanii aman canım bebişim varmı var ayı haftası hiç umrumda deil doğrusu kucaguma alayımda da ne olursa olsun dimi yanii kaydirigubbakcemile3

gözün aydın canım allah tamamına erdirsin allah analı babalı büyütsün..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…