Bende Hamile miyim ?

berrom

Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2012
13
0
merhaba forma bugün üye oldum sürekli takip ediyordum nasip bugünmüş :))
ben mayısın 28 inde adet oldum ama 2 gün sürdü ilk gün normalden biraz az oldu 2. gün çok azaldı 3. gün kesildi bi anda. şuan hafif miğde bulantısı ama günün herhangi bi zamanı genellikle yemekten sonra bazen oluyor, yiyeceklerden tiksinme ilişkiye girdiğimde ağrı, baş ağrısı,kasık ağrısı, halsizlik sürekli uyuma isteği,dişlerimi fırçalarken kanıyo iç kanamazdı ...
kendim eczaneden test aldım fakat negatif çıktı korkuyla karışık bi heycan var ya yoksa.. bugün doktora gidip kan testi yaptırcam bakalım inşallah vardır...

arkadaslar aranizda hamile kalmakta zorluk cekipte agnucaston tb yada hayit yada herhangi bir yontemle hamile kalan varmi sizlern yorumlari daha öemli yumurta buyumeme sorunum varbenim ilglen$nz cok mutlu olurt

bu gün eczaneden gebeklik testi aldım reglime daha 3 gün var. öle çok şüpelenmediğim için bir tane aldım çıktım - normalde böle 2 3 tane alırdım- eve geldim tabi hemen yaptım bi baktım soluk çift çizgi çıktı .. ayy heycanlandım ama kimseye söleyemiorm kesin diildir die yarın bi kanda baktrcam ayın ilk yarısı baktrdığımda b hcg 1.6 dı. acaba diormm yoksa test mi bozuktu amann bilemedimm ....?????? ???????????

inşallah vardır canım:)) onun heycanını ben çok iyi biliyorum:)) gittim kan verdim bende büyük heycanla bekliyorum inşallah vardır çok istiyorum daha önce yaptıklarımda hep negatif çıkmıştı kan testleri falan ama böyle değildi oğlum kardeş istiyo inşallah olur :)

tebrik ederim Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin...darısı isteyen hanımların başına inşallah..

tebrik ederim Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin...darısı isteyen hanımların başına inşallah..

allah kimseye aratmasın daha çok yeni ama ben çok mutluyummm daha anlamadım ama yine de mutluyum rabbim isteyen herkeze en kısa zaman da sağlıklı bebekler versin. kimseye aratmasın

çok sevindim tatlım.banada dua edin benimde pozitif çıksınn çok istiyorum bugün alıcam sınucu

maalesef bende negatif çıktı ama kasıklarım falan fena ağrıyo adet oldum 2 gün sürmüştü işte üstünden 10 geçince yapalım tekrar dediler daha 10 gün olmadı bilmiyorum neyse inşallah olur bi bebişim daha...

kızlar merhaba bende anne ol mak isteyenler kervanındayım 5 ay oldu evleneli bu ay yumurtalarım büyümedi eşiminde sperm hareketliliğinde biraz sıkıntımız var ben agnucaston kullandım bu ay ve hiç bebeğim olcak gibi düşünmedim ilk defa erken gebelik belirtisi bakmadım adetim 5 gün geçti idrarda çıkmıyor geç döllenme belki diye umut ediyorum kan tahlili yaptırmak istemiyorum negatif olma riski yüksek diye sizce olurmu böyle olan varmı 16. günümde 10 mm di yumurtam

X