bende hamile kalmak istiyorum diyenler

mavideniznensiyim_85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2008
13
0
39
ben 1yıllık evliyim ama 6aydır hamile kalmak istiyorum :1no2:doğum kontrol hapı kullanmadım.neden kalamıyorum çooookkk üzülüyorum bana yardım edermisiniz anne adayları:CüvCüv:

merhaba ben bir yıldır evliyim 3 aydır bebek yapmaya çalısıyoruz.her adette bir yıkım yasıyorum.yuksek hemşireyim,biri gelip bana 3 aydır hamile kalamıyorum dese bunun cok normal oldugunu daha erken oldugunu 1 yıla kadar vakti oldugunu bi guzel anlatırım.ama iş bana gelince cahil oluyorum,sanki hiçbişe bilmiyorum.gecen ay dr a gittim doktorum neredeyse dovecekti beni.ama ne yapayım işin içinde cocuk sahibi olmak olunca hemşire değil anne adayı oluyorum:)karar verdim ovulasyon zamanı hesabı yapmıyacam,bu durum beni daha cok strese sokuyo,sanki bir gorev gibi oluyo..gun asırı calışcaz artık..

hehehehehhhheheheh hemde nasıl bir cehalettir bu hepimizde var birbirimizi teselli ederken neler neler öğretiyoruz birbirimize nasıl desteklerde bulunuyos ama işte iş başa düşnce....bende 1yıldır uğraşıom ama sonuççç hüsrannnnnnnnnnn

merhaba arkadaşlar siz aylardan bahsediyorsunuz ben 3.5 yıldır uğraşıyorum geçen ay tam oldu derken kimyasal gebelik yaşadım herşeyin hayırlısı diyelim bence inşallah en kısa zamanda hepimizin bebişleri olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…