bende buraya ZAYIFLADIMM hemde 25 KILO!! yazacagimmm

Kizlarrr selammmm..geldimm yenidennn..benim tel bozuldu tamireyolladim.daha bugun geldi.oyuzdenn uzun zamandir yazamadim hic...bu ar rejim ne alemde benimm superrr...yemiyorumm ve yilbasi icin ilceye akrabalarin yanina gittiydik hemen fark ettiler.ne yapiyosan devam ett dediler..neyseee bundan sonra bulusur gorusuruz artik..
Slm ben 62.8 oldum. Şimdilik son 2.8 kilo. Sonra hedef 58. Şuana kadar 12 kilo verdim. Ama biraz da olsa sarkmalar da oldu :KK43:. İnşallah zamanla toparlanirim. Eski halimi özledim :KK61:.

Slm ben 62.8 oldum. Şimdilik son 2.8 kilo. Sonra hedef 58. Şuana kadar 12 kilo verdim. Ama biraz da olsa sarkmalar da oldu :KK43:. İnşallah zamanla toparlanirim. Eski halimi özledim :KK61:.
Harikasin kiz masallahh..darisi nolurrr bana...bende zayiflamak istiyorumm hemde xokkkk

Harikasin kiz masallahh..darisi nolurrr bana...bende zayiflamak istiyorumm hemde xokkkk
İnşallah sen de çok hızlı kilo verirsin. Ben yoruldum iyice. Bir de oruç tutuyorum. 40 gün tuttum. Geriye kaldı 30 . Allah güç kuvvet versin biter hayırlısı ile inşallah. Borçlarım ile birlikte tüm fazla kilolarım ve hayatımda ki tüm fazlalıklar biter gider inşallah. Amin :)

İnşallah sen de çok hızlı kilo verirsin. Ben yoruldum iyice. Bir de oruç tutuyorum. 40 gün tuttum. Geriye kaldı 30 . Allah güç kuvvet versin biter hayırlısı ile inşallah. Borçlarım ile birlikte tüm fazla kilolarım ve hayatımda ki tüm fazlalıklar biter gider inşallah. Amin :)
Canimm oruc demissin ya sahur da ne yapiyosun iftarda ne yapiyosun paylasirmisin..birde spor yapabildinmi halinin dermanin nasil oldu.uzun suredirde tutuyosun sanirim

Canimm oruc demissin ya sahur da ne yapiyosun iftarda ne yapiyosun paylasirmisin..birde spor yapabildinmi halinin dermanin nasil oldu.uzun suredirde tutuyosun sanirim
Bugün 42. Günüm. Sahur yok. İftar da o gün ne pişirdiysek çok az yiyorum. Ve 2 dilim çavdar ekmeği çok az yağlı tost peyniri ya da bir yumurta koyup çay ile yiyorum nadiren bir kaç tane zeytin. 2 ya da 3 tane hurma yiyorum. Meyve çok çok az ya da hiç. Nadiren bir kaç tane kuru yemiş... Bir bardak kahve içiyorum içine biraz süt koyuyorum tabi. Zaten şeker kullanmıyorum yıllardır. Ama çikolata aşığı olan biri için çok zor çikolatadan ayrı düşmek. En çok çikolatayı özlüyorum. Ara ara çok nadir biraz yiyorum. İnan eskiden daha çok yorgundum. Beyaz un ve çikolata resmen zehir gibi. İnsanın hızlı yorulmasına sebep oluyor. Tüm gün ayaktayım herzaman. Eskiden ye kuvvet olsun derdim şimdi yeme sağlık olsun diyorum. Ama hele bir 58 falan olayım sonra kilomu korumaya çalışırım inşallah. Spor yapmak benim için lüks. 2 tane aralarında 1. 5 yas olan bebeklerim var. Evden çıkmak tam bir eziyet. Ama fırsat buldukça hızlı hızlı yürüyorum. İnşallah faydam olur sana.

Bugün 42. Günüm. Sahur yok. İftar da o gün ne pişirdiysek çok az yiyorum. Ve 2 dilim çavdar ekmeği çok az yağlı tost peyniri ya da bir yumurta koyup çay ile yiyorum nadiren bir kaç tane zeytin. 2 ya da 3 tane hurma yiyorum. Meyve çok çok az ya da hiç. Nadiren bir kaç tane kuru yemiş... Bir bardak kahve içiyorum içine biraz süt koyuyorum tabi. Zaten şeker kullanmıyorum yıllardır. Ama çikolata aşığı olan biri için çok zor çikolatadan ayrı düşmek. En çok çikolatayı özlüyorum. Ara ara çok nadir biraz yiyorum. İnan eskiden daha çok yorgundum. Beyaz un ve çikolata resmen zehir gibi. İnsanın hızlı yorulmasına sebep oluyor. Tüm gün ayaktayım herzaman. Eskiden ye kuvvet olsun derdim şimdi yeme sağlık olsun diyorum. Ama hele bir 58 falan olayım sonra kilomu korumaya çalışırım inşallah. Spor yapmak benim için lüks. 2 tane aralarında 1. 5 yas olan bebeklerim var. Evden çıkmak tam bir eziyet. Ama fırsat buldukça hızlı hızlı yürüyorum. İnşallah faydam olur sana.
Masallahh iradene ve azmine...hayran kaldimm vallaa.bende bu siralar annem ziyarete geldi o var diye yaptim tabi yedim tabi..anliycan iki kilo verdimse iki kiloda geri geldi..gicbegimm cikti ya...martta nisan cikti simdi 3 ayim var en az 10 kilo vermem lazimmmm...annem bile samsunda diyet yapmis bir ayda 6 kilo vermis geldi buraya...bende bu gidisle annemi gececemm yanii.

Masallahh iradene ve azmine...hayran kaldimm vallaa.bende bu siralar annem ziyarete geldi o var diye yaptim tabi yedim tabi..anliycan iki kilo verdimse iki kiloda geri geldi..gicbegimm cikti ya...martta nisan cikti simdi 3 ayim var en az 10 kilo vermem lazimmmm...annem bile samsunda diyet yapmis bir ayda 6 kilo vermis geldi buraya...bende bu gidisle annemi gececemm yanii.
Sağol canım inşallah verirsin kiloları. Ben şuan 61.3 kiloyum. 13 kilodan fazla gitti. Son 25 günlük orucum kaldı. Çok şükür. Darısı isteyen herkesin başına. İnat ettim kilolar gidecek. Hedef 58.

Son durum ne merak ettim.

Son durum ne merak ettim.
Son durum ne olsun...mahvoldummm samsuna annemin yanina geldim.on gundenfazladir burdayim.ne us yaptiriyo ne yemekk..cocugun da arkadaslari var bana yuk olmuyo...yedim yesim sistim verdigim her bi kiloyu geri aldim..su an yuz ifadeni yöre iliyorumm emin ol..haklisinn.ama ben eve giderimmm bu kilolar gidecek arkadass gidecekkk gidecek!!!zaten isnguc camasir bulasik hepsi beni bekliyor tokatta..insallahh bisey daha ogrendimm bunuda aliskanlik yapicamm cok faydasini gormusler limonlu sicak su iciyolar burda sabah kahvaltidan once.ya ne zayiflama ama ne zayiflama....insallahh bi evime gideyimm buna da basliycam..yazacam arkadas yazacamm zatifladim 20 kilo versim diycem...ama bu benim toplamda bi 6 ayimi alacak valla sanirim...

Son durum ne olsun...mahvoldummm samsuna annemin yanina geldim.on gundenfazladir burdayim.ne us yaptiriyo ne yemekk..cocugun da arkadaslari var bana yuk olmuyo...yedim yesim sistim verdigim her bi kiloyu geri aldim..su an yuz ifadeni yöre iliyorumm emin ol..haklisinn.ama ben eve giderimmm bu kilolar gidecek arkadass gidecekkk gidecek!!!zaten isnguc camasir bulasik hepsi beni bekliyor tokatta..insallahh bisey daha ogrendimm bunuda aliskanlik yapicamm cok faydasini gormusler limonlu sicak su iciyolar burda sabah kahvaltidan once.ya ne zayiflama ama ne zayiflama....insallahh bi evime gideyimm buna da basliycam..yazacam arkadas yazacamm zatifladim 20 kilo versim diycem...ama bu benim toplamda bi 6 ayimi alacak valla sanirim...
Canim sana kolay gelsin ne diyeyim. Aynen öyle bir yüz ifadesi oldu ben de.. Ben büyük bir kararlılıkla gittim. Şuan 59 kiloyum. Yaklaşık 16 kilo verdim. Çok iyiyim şükür. Oruç devam ediyor. Son bir kaç günüm kaldı. Sonunda parti verecem. Şuan sadece dikkat ediyorum kilo almamak için. Ama o limonlu suyu muhakkak dene ben iki sefer içtim oruç olunca yapmadım. Ama sonra inşallah ben de yapacam. Şimdi tek sıkıntı kiloyu korumak. İnan etrafımda beni kıskanan imrenerek bakan o kadar çok kişi var ki :KK70: hepsine hava atıyorum. Bir de neymiş çok zayıflamışım çirkin olmuşum yüzüm kötü görünüyormuş :lülülü: çirkin şişkolar :63: .

Yeniden geldim..zayiflayip yedim sistim geri dondum..10 kilo verip hepsini aldim.yeniden burdayim..bu gun atkadaslarla beraberdik.klasikk yuzun sibel can gibii boyle basliyosa cumle gerisi katana gibi diye devam eder aslinda ama ayip olmasin diye diyemezler..klasik elma tarcinli suyumu icicem o bana tatli krizi yasattirmiyo..iyi geliyo gercekten..kahvaltida yumurta peynir zeytin hatta yumurta bol pul biberli salata gibi soyle..bir dilim tam bugday ekmek. Oglende oglum okuldan gelir ben bi kase corba salata.aksamda esim gelir sebze yogurt pul biberlisinden..ikindide meyve ve tarcinli sut yada kuru meyve sut.aksam 7 den sonrada sadece su ve yesil cay.ama o yesil caydanda nefret ediyorum ya ne tatsiz biseyy..icebilirim insallah..haziiran 15 de 55 kilo olmak istiyorum..bu arada baktim ogretmen olup is bulamadim yeniden universite sinavina calismaya basladim.saglik alaninda tercih yapicam insallah ondada basarili olurum olmaliyim hattaa olacam...neyse kizlar uzun bi zaman sonra yine bu basligin altindayim gelenler yoldas olalim diyenler kocadan kaynanadan kilolusun imalari duyanlar atanamayan mutsuz ev hanimlari konusacak cok seyimiz var emin olun..hadi bakalim yeniden guclu bir bismillahhh....

Ya söylemeyi unuttumm.kulagimda bir haftadir rahatsizlik hissediyodum.doktor ctesi gunu ani isitme kaybi dedi.su an paso kortizon yukluyor..tuzu kestim suyu cogalttim..kilo almamam lazimm ve 20 kilo da vermem gerekkk....

Sabahtan beri programima r iayet ediyorum.haslanmis iki yumurta zeytin bir dilim tam bugday ekmegi.tarcinli elmali seker dusurucu suyumu da icmeye devam ediyorum.oglende corba salata oldu.aksamda haslanmis sebze izgara tavuk ve yogurt yiycem ama bir dilim ekmekte yiyecegim sanirim.su ictigim ilaclar beni mahvediyor cunku.ama ilaclarim bitince sadece kahvaltida ekmek kalacak eakiden yapyigim gibi.dusuk karbonhidrat ciddi zayiflatiyo.simdi biyoloji calisiyorum baya bi bilgi sahibi oldum yanionce depodaki karbonhidratlar yakiliyomus aslinda imkanimiz olsa da sifir yapsak detoks gibi sebze protein uc gun sonra normal beslenme.neyae bakalim bizimde boyle gitsin.aa bu arada 75 kiloyum.insallah haziranda 55 olucam.kimse yok konu basligimda ama hergun burdayim.gunlugum benim burasi.neyse dera calismaliyim.aksama görüşürüz...

Iyi geceler ben geldiimm..bu aksam da nihayet sikintisiz bitti.esim leblebi almis cekirdek almis meyveler filan...koyda yiyelim diyo...yemedim.elma tarcinli suyumu iciyorum.aksam bazi zayiflayanlarin bloglarini kmudumda aslinda anlatilanlari okuyunca diyosun ki ok ya bende yaparim..zor ama bi okadar da kolay ve eglenceli gibi..ic sesin biraz fazla konusacak bu donemde sanirim.sen yemekten sonra bi kasik nutella yemek istiycen aklin da diycek ki kizim yiycen bunu bi saat sonra pisman olucan.bosver bunu simdi gelecekteki guzel resmi hayal et.almissin 36 beden pantolon yada etek ayaginda stilettolar..kilo alfiktan sonra hic giyrmedim zaten topukluyu cekmiyo o ince topuklar beni..eakiden nasildim duz ayakkabim yoktu kisliklarim bile topukluydu..simdi cizmenin yan fermuari kavusmuyor...neyse yani aklin sana engel olmak zorunda zinciri kirmazsann karada olum yok.gunde 30 dk yuruyus evde lesli yada varsa eliptik vs bide daha ne olsun.bekliycen kilolarin gitmeaini.yaz gelincede popisi ortecek uzun tisort aramak zorunda kalmiycan..istedigin elbiseyi tiril tiril giyip cikican.bide ne var cok sinir oluyorum ona.iyi magazalarda enn ucuz elbise pantolan cilgin indirime girmiss ama malumunuz beden 34 yada 36 icin.sansli azinlik...belki bizde tek kalan o muhtesem elbiseden aliriz ve giyeriz..dusunsene o kabinde icine sigmak icin sikistirip durdugun etini tuttugun nefesini birakinca portleyen gobegini...belki bizimde hayallarimiz gercek olur..bir dizide aynen soyle diyordu:ben siradan kadinlardan degilim benim hayallerim gercek olur.uff beee kadindaki ozguvene bakkk..banada ver allahimm istiyorummm banada ver...

Selamcimmm..ben geldimm.bugun okul tatildi gec khvalti ettik.yumurta falan klasik kahvalti ettim iki dilim tam bugday ekmegi yedim.10 civariydi.simdide bir avuctan fazla beyaz leblebi aldim elime hem ara hem atistirma gibi.oglanla kar tapu yuruyus falan yeni girsik eve acikmisim boyle gecistiriyim de corbami koydum ocaga bi saate piser yeriz iste.aksama da pirasada olabilir ispanakta ruh halime gore ispanagi kavurup yumurta kirabilirim..yada acili bi pirasa yapabilirim..yaninda da bir dilim ekmek olur sanirim yada corba bakicaz nasipte ne varmis..aa bu arada dun spor yapamadim derken gece aska geldim yarimda eliptige bindim 30 dk siki hizda oyle yattim.icim rahatladi yani..bugunde ogleden sonra ciksam iyi olur bi 30 dk.allahimm hem kortizondan dolayi kilo almamaliyimm hemde mumkunse hazirana kadar 20 kilo vermeliyimm...istiyorum allahim banada nasip et....Amiinnn

Selammm.ben geldim.iyi bir gun gecirdim.guzel beslendim hareketliydim iki litre su ictim.oglende yogurtlu corba brokoli haslama yedim ekmeksiz.aksamda ispanak kavurdum az yagli yumurtali yaninda da bir havuc soteledim az yagda yogurtladim bunuda oyle edim.ekmeksiz.bence iyiydi ve doyurucuydu.cocuk yatsin eliptigede binicem.insallah kilo almiycam kilo verecegim hazirana kadar 20 kilo..

Gunaydinnn..bugun az gec oldu sanirimm ama olsun iyi geldim.oncelikle dun gece 30 dk eliptik yaptim.sabahta bur yumurta bir yemek kasigi yulaf ezmesi sut peynir ispanak bir omlet yaptim.ilk yulaf deneyimimdi ama bence gayet guzeldi begendim.dun basari bloglari okuyordum bitisi bi yerde zayiflamis neyse ama dedigi nokta suydu"miktar zehirdir"cok dogru degil mii?ben de sozum ona saglikli yiyorum ama catlayana kadar ama mantiga bak mide kuculmeden nasil zayiflayacaksam.miktari porsiyonu da degismem gerek.su tabak kucultme isine giricem corba kaselerim baya bi buyuk bundan sonra onda yemek yiycem corba iccem.su karnimi devenin horgucu gibi sisirmiycem artik.ben 36 beden iken nasil beslenirdim diye dusunuyorumda inanitmisiniz rejim degildi o.yasam sekliydi.herşey vardi.kizartmalar dolmalar.ama kucucuk biber dolmasimi iki adet mesela zeytin yagli mi 4-5 tane.ekmek kahvaltida bir dilim en fazla..zayiftim eskiden yaa cok guzeldim.ne giysem yakisirdi.dar kalem etek giyerdim cizmeler hemd3 topuklusundan..elim suratim kucucuktu..bakan doner bi daha bakardi..simdi bidonn gibiyim bidon..Allahimm nolur ayiflamak iatiyorum.o iradeyi o nefsi bana ver istiyorumm.aminn..

Selamm bugunde fena gecmedi gibi ama aksama bi dilim ekmek hakkimi cikardim.cunku ikindide ananas yemeyi dusunurken peynir ekmek zeytine dondu olay.aksamla dengeliycem artik.aksamda kuru fasulye var.ya yarin misafirim var kalabalik bi grup.bi dunya sey yapicam bi kacini hallettim gibi.kuru biber patlican dolmasi doldurdum yarin pisecek.borulce salatasi yapicam onuda hasladim.mercimek koftesi icin mercimegide hasliycam bugunden.yarin havuclu top yapicam bi cesit tatlida arkadas getirecek.kiymali makatna mantisi yapicam.patatesli kiymali pacanga yapicam iki cesit bide.allahim bana dayanma gucu verrr

Selam...misafir isleriyle ugrasirken hesapta olmayan isler cikti..misafir iptal oldu.dun gece spor yapamadim.ama yediklerime ictigime dikkat ettim.sabahta aynen devam ettim.dunku yulafli omletten yedim yarim dilim kepek ekmegiyle zeytin peynir bide.sekersiz cay.bolca tarcinli su.tartildim 73 gosteriyordu.iki kilo fark etmis bile ama bu kesin odemdir.bakalim 15 tatil donusune kadar 60 li rakamlari gormek istiyorum.69 a 4 var yani.insallah yillarca 76 77 de kalan biri olarak 69 u gorurum.sonra ki ay degisecek tabi hedefim.ama sonuc 55 olsun istiyorum..cok istiyorum..bu arada allahimm su an darda olan ve senin yardimindan baskasina ihtiyaci olmayan kullarin var.nolursunn onlari yalniz birakma icine düştükleri dertten beladan hemencecikk kurtar ve yasamamisa cevir insallah...Amin....

X