bende anne olmak istiyorum

ates_parcasi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2008
102
1
bende uzun zamandir bebek calismalari yapiyorum bu sefer oldu demek istiyorum ilk bebeisim olucak eger olursa:CüvCüv: her kadinda cok farkli belirtiler olurmus benim goguslerim cok acayip derecede agriyor ve kasiniyor daha adetim gecikmedi benim hep gecikince agrirdi bu konuda pekte bir bilgim yok acikcasi yardimci olursaniz sevinirim insallah hamileyimdir:Saruboceq:

canım ınsallah hamılesındır.bende 2 gun once oğrendım.aslında daha bugun adet olmam gerekıyor.cok guzel bı duygu...ben bel ağrılarımdan anladım .daha doğrusu bunun once olmasından cunku adet sırasında ağrırıdı.kac gun var adeteıne?

cok sevindim canimm allah anali babali buyutsun bende bu duyguyu tatmak istiyorum en yakin zamanda daha adet olmama 5 gun var tesette suan cikmaz diyolar

benimde belim agriyor hatta bazen sirtima vuruyor agrisi goguslerimde adetimden temizlendim 1 hafat sonra kasinmaya agrimaya basladi hic boyle erkenden olmazdi adetim gecikince agrilarim olurdu anlamadim hayirlisi sende insallah bebegini biran evvel kucagina alirsin

canım hamilelik ve adet belirtileri hemen hemen aynı.senin anlaman için göğüslerde şişkinlik renk değişimi ve damarların mavi şekilde belirgin olması lazım birde idrarını yaparken beyaz tortular oluşuyo istersen ona dikkat et bütün bayanlar idrarına bakarar anlar.bu belirtiler varmı sende?

himm ozaman ben 5 gun daha beklim sonra test yapim dualarini bekliyorum:Saruboceq: bebek kokusu super bisey nedense bu aralar cok hassasim o konuda bukadar olmamaistim belkide psikolejikmen hamile saniyorum kendimi iice kendimi kaptiripta sonra yikilmak istemiyorum:1no2:

benim idrarimda sumuk gibi akinti var daha koyu hatta goguslerim zaten ilk belirtilerim sis damarlarim cok belli uclarimda koyulasma yok ama iste belim agriyo bu aralar belkide adet olucam:1no2:

canım Allah gönlüne göre versin bein de adetime 1 hafta kala falan çok fena göğüslerim ağrıyodu adetimin olması gereken gün de idrar testinde silik bi çizgi çıkmıştı Allah sana da nasip etsin işallah bu güzel duyguyu:Saruboceq:

evet canım benımde goğusler sısıtı mavı damarkar cıktı bel ağrısı ve tortu.ben lımon testını yapmıstımda tortuları o zaman gordum yane

sevgili ayvalık tebrik edrim seni de bi ara doktor ararken yazışmıştık işallah bebeğini sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın en son hangi doktor ve hastanede karar kıldın

cok tesekkur ederim bu guzel dilekleriniz icin hepinine cok istiyorum allahim insallah bana da yasatir bu duyguyu :Saruboceq:bebislerinizle saglikli uzun omurler insallah :Saruboceq:

ben gogus agrilarimdan cok korktum ve dr gittim endiselenicek bisey yok dedi hamile olabilme ihtimelim varmi dedim olsada ne testte cikar nede ben gorebilrim dedi 6.haftanda yap diyo catlicam kolay olmuyo tabi beklemek bende korkuyorum yapmaya ya cikmazsa :1no2::1no2:

öle şeymi olur ya burda kaç arkadaşımız 3. en fazla 4. haftasında öğrendiler bazılarının geç oluyo doğru ama herkes 6. haftadan sonra öğrenmediler yani adet olmadan 5 gün önce öğrenenler bile var sen bi eczaneden test al bence yap kendin

burda gec goruyolar biraz cikmaz gormeyeiz diye 6. haftada cagriyolar herkezi bebek cinsiyetini bile soyleyemiyolar trde oyle degil goruyolar hemen bide ben hayal kirikligindan korkuyorum ama mecbur dedigin gibi yapicam olmazsa artik bir daha ki aya allah buyuk:enbuyukkk:

kendini kaptır demiyorum ama rahat ol biraz sıkmada canını ne olursa olsun.Allah verecekse zaten olur inş hamilesindir ama bana öle geliyo hamilesin.bence bekleme derim kendin bi test al yap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…