Bencillik mi yapıyorum

Bu şekilde tatlıya bağlamış olmanıza çok sevindim, iletişim her şeyin anahtarı

Eşiniz üzüntünüzü umursamıyor. Annenize geçmiş olsun. Kayınvalide ye bakmak için kendinizi paralamayın. O izinlerinizi annenize bakmak için kullanın. Herkes kendi annesine baksın bu kadar. Kayınvalide ye falan bakmayın, ne alaka.

Seviyorum kendisini niye ne alaka olsun ki, kendimi paralamam elbette ama alabilirsem yardımcı olmak isterim

Erkekler kadınlar kadar ince düşünceli degil. Çok takmayın. Duygularınızı açıkça söylemeniz iyi olmuş. Annenize acil şifalar dilerim.

Ben evdeyken sık sık arkadaşları ile buluşmuyorsa sorun etmezdim ben ben yokken gitmesini. Hastalık durumu yeni degil,uzun zamandır süregelen birşey olduğu icin sizin hislerinizi de tam anlamıyla anlayıp empati kuramamış olabilir. Eşimde evde değil fırsat bu fırsat kafam dağılsın diye düşünmüş olabilir.
Bende akşam iş yemeğine falan giderse eşim geç gelecekse,çocuklu arkadaşlarimla program yapıyorum ,eşim evdeyken gitmeyi tercih etmiyorum genelde akşam biryerlere. Bunun gibi bir durum olabilir hani aile vaktinden calmamak vb sebeplerle sizin yokluğunuzda gitmeyi tercih etmiş olabilir.
Annenize acil şifalar dilerim

Kesinlikle bencil değilsiniz kim olsa kızar

Evet o da sizin dediğiniz gibi dedi, çözdük sorunu :) çok sağ olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…