Bencil alamancılar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Keşke herkes sizin gibi düşünse. Biz aile olarak kendilerine de alamanci diyorduk espri gibi o yüzden kirilacaginizi düşünmedim üzgünüm o konuda.
yok kirilmadim estafurullah ama inanin o sizin tanidiginiz almancilar yuzunden kurunun yaninda yasta yaniyor. Olan bizede oluyor hele o gumruk kapisindan gecerken agliyanlari gorunce sinirim bozuluyor bide bana Mikrofon tutsalar keske. Evet türküm elhamdulillah muslumanim ama almanyada dogdum o yuzden ilk memleketim burasi.

Kurulu düzenimiz var diyenler düzen kuramadıkları ülkenin yönetimine karışmasın. Onların bencilliklerini biz çekiyoruz. Onların parası 30 kat değerlenecek diye biz burada ev sahibi olmayı bırak küçük bi tatile çıkamıyoruz.

Bir de ban yememek için yuvarlıyorum. Bu tür tiplerle savaştan kaçıp çift haneli çocuk yapan din kardeşlerimizden eşit nefret ediyorum.

Babam saygıya çok önem verir, amcamda yurtdışında olduğu için kendisiyle pek görüşmüyoruz özellikle ben farkli memlekette olduğum için nerdeyse hiç görmüyorum kendisini. Ailemden duyuyorum kız kardesimi falan aglattigini çok kinlendim. Direkt hayir dersem babam cok kırılacak şu an yapmayı düşündüğüm şey eşimin memleketine gidiyoruz demek denk gelse de gelmese de.

konu dışı ama nasıl engelleniyor ki buradan kişiler?

Şu an tüm hislerine tercüman oluyorsun

konu dışı ama nasıl engelleniyor ki buradan kişiler?
En yukarıda sağda üç nokta var ordan konuna yorum yapmasını engelleyebilirsin. Öğretmen 40 alıyor mis gibi diyen konu sahibi de konusuna yorum yapmayım diye beni engellemiş.

Beğenmeyenler ya almancı ya malum partili ya da ikisi birden. Allahım sen koru korkunç kombinasyon ajsjdj

Yaşamadığı yer hakkında atıp tutanlar zaten saçma sapanlar.
Buraya yazmak yerine yüzüne konuşacak cesareti gösterseydin keşke.

Bu kadar cennetse buyursun gelsinler.
Amerika'ya turist vizesi alayım dedim. 1,5 sene sonrasına randevu veriyorlar. Bizim ülkeye değil turist olmaya ipini koparan vatandaş oldu. Benim ev sahibi Özbek. 3 daire aldı. Vatandaş oldu. Bir ülke vatandaşlığını satıyor. Daha korkunç ne olabilir.

Bu yorumu okuyan yurt dışında yaşayan gurbetçiler, akrabalarinizin evi otel değil. Gelip sıcakta hizmet, güleryüz bekleyemezsiniz. Gidin otelde kalın 1 ay, kimse sizi ağırlamak zorunda değil.
tamam ) seve seve otelde kalıp kafamı dinlerdim. bunun için çök çalışıyorum. AKRABALAR RAHAT BIRAKMIYORLAR))))) .

Babanız kızını aglatan kardesıne kırılsa keşke. Elin ogluyla evli olan dıger kızına degıl de

Kesin öyledir Tam tersi olmasın da
inan hep kaçmaya çalışıyoruz. her türlü denedik . olmadı))) . son kez kimseye haber vermeden gittik ))) sonrada suratlar astılar . seviyorlar bizi , biz de onları seviyoruz amma devamlı kabile şekilde olmak sevmiyorum. rahat rahat tatil yapmak varken kendimi yermi kişilik kahvaltı hazırlarken buluyorum))))) .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…